Primat

Kyckling på ICA Skansen

18 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Skansen

jämförpris 83 kr/kg pris 41 kr
Kyckling Färsk Hel ca

Kyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1200 g

ICA Skansen

jämförpris 62 kr/kg pris 75 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Skansen

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Kycklingbröstfilé ca

Kycklingbröstfilé ca

Guldfågeln · 900 g

ICA Skansen

jämförpris 164 kr/kg pris 147 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 420 g

ICA Skansen

jämförpris 152 kr/kg pris 64 kr
Kycklingbröstfiléer Fryst

Kycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Skansen

jämförpris 114 kr/kg pris 114 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Skansen

jämförpris 97 kr/kg pris 97 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Guldfågeln · 750 g

ICA Skansen

jämförpris 101 kr/kg pris 76 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Skansen

jämförpris 79 kr/kg pris 56 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Skansen

jämförpris 91 kr/kg pris 64 kr
Kycklingklubbor Fryst

Kycklingklubbor Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Skansen

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Skansen

jämförpris 86 kr/kg pris 60 kr
Kycklinglårfilé Färsk ca

Kycklinglårfilé Färsk ca

Guldfågeln · 900 g

ICA Skansen

jämförpris 149 kr/kg pris 134 kr
Kycklinglårfilé Färsk Strimlad

Kycklinglårfilé Färsk Strimlad

Guldfågeln · 600 g

ICA Skansen

jämförpris 152 kr/kg pris 91 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

ICA Skansen

jämförpris 109 kr/kg pris 77 kr
Kycklingspett Färska Grillkryddade

Kycklingspett Färska Grillkryddade

Guldfågeln · 160 g

ICA Skansen

jämförpris 277 kr/kg pris 44 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Guldfågeln · 1000 g

ICA Skansen

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Salladskyckling

Salladskyckling

Guldfågeln · 500 g

ICA Skansen

jämförpris 158 kr/kg pris 79 kr Extrapris
Tyck till