Primat

Färdigmat på ICA Nära Jätten

25 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 159 kr/kg pris 28 kr
BBQ Kyckling Bacon Mr Panini

BBQ Kyckling Bacon Mr Panini

Mr. Panini · 235 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 208 kr/kg pris 49 kr
Broccoli & Blomkålsbiffar med ost

Broccoli & Blomkålsbiffar med ost

ICA · 200 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr
Gyroskebab 275g

Gyroskebab 275g

Schysst käk

ICA Nära Jätten

pris 43 kr Extrapris
Kebabspett Färska

Kebabspett Färska

ICA · 360 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 153 kr/kg pris 55 kr
Klassisk Kebab Import 275g

Klassisk Kebab Import 275g

Schysst käk

ICA Nära Jätten

pris 43 kr Extrapris
Kycklingkebab 275g

Kycklingkebab 275g

Schysst käk

ICA Nära Jätten

pris 43 kr Extrapris
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Nära Jätten

jämförpris 58 kr/l pris 29 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 84 kr/kg pris 17 kr
Pasta Snack Pot Bolognese

Pasta Snack Pot Bolognese

Knorr · 60 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 382 kr/kg pris 23 kr
Pizza Kebab

Pizza Kebab

ICA · 510 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 119 kr/kg pris 61 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 39 kr/kg pris 31 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA Basic · 1000 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 32 kr/kg pris 32 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 200 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 60 kr/kg pris 12 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 800 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 46 kr/kg pris 37 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 200 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 84 kr/kg pris 17 kr
Potatissallad Paprika & Chili

Potatissallad Paprika & Chili

Rydbergs · 750 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 63 kr/kg pris 47 kr
Potatissallad Vitlök

Potatissallad Vitlök

Rydbergs · 750 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 65 kr/kg pris 49 kr
Risgröt

Risgröt

Felix · 500 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 32 kr/kg pris 16 kr
Räksallad

Räksallad

Rydbergs · 200 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 159 kr/kg pris 32 kr
Sandwich Tonfisk & paprika

Sandwich Tonfisk & paprika

Italsandwich · 140 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 242 kr/kg pris 34 kr
Soppa Tomato och Mozzarella

Soppa Tomato och Mozzarella

Felix · 470 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 102 kr/kg pris 48 kr
Thai Röd Currysoppa

Thai Röd Currysoppa

Felix · 475 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 101 kr/kg pris 48 kr
Viltbullar Västerbottensmos Kantarell lingon

Viltbullar Västerbottensmos Kantarell lingon

ICA Selection · 400 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 172 kr/kg pris 69 kr
Ärtsoppa med fläsk

Ärtsoppa med fläsk

Felix · 500 g

ICA Nära Jätten

jämförpris 30 kr/kg pris 15 kr
Tyck till