Primat

Fryst fisk på ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

48 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Alaska pollock

Alaska pollock

ICA · 600 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 121 kr/kg pris 73 kr
Alaska pollock Fryst

Alaska pollock Fryst

ICA Basic · 400 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 86 kr/kg pris 34 kr
Amerikansk löjrom Fryst

Amerikansk löjrom Fryst

Pandalus · 80 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 1526 kr/kg pris 122 kr
Bläckfiskringar

Bläckfiskringar

ICA · 300 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 208 kr/kg pris 62 kr
Blåmusselkött Fryst

Blåmusselkött Fryst

ICA · 200 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 123 kr/kg pris 25 kr
Blåmusslor Fryst

Blåmusslor Fryst

ICA · 450 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 86 kr/kg pris 39 kr
Crispies Fryst 8-p

Crispies Fryst 8-p

Findus · 370 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 116 kr/kg pris 43 kr
Crispy fish

Crispy fish

ICA · 480 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 113 kr/kg pris 54 kr
Fish & crisp fish nuggets

Fish & crisp fish nuggets

Findus · 490 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 123 kr/kg pris 60 kr
Fish and crisp Fish burger MSC

Fish and crisp Fish burger MSC

Findus · 230 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 130 kr/kg pris 30 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

ICA · 450 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 73 kr/kg pris 33 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

Findus · 750 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 69 kr/kg pris 51 kr
Fiskpinnar frasiga Fryst 15-p

Fiskpinnar frasiga Fryst 15-p

Findus · 450 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 94 kr/kg pris 42 kr
Fiskpinnar glutenfri

Fiskpinnar glutenfri

Findus · 360 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 120 kr/kg pris 43 kr
Frasiga fiskfiléer Glutenfria

Frasiga fiskfiléer Glutenfria

Findus · 340 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 158 kr/kg pris 54 kr
Hummer Fryst

Hummer Fryst

ICA · 370 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 370 kr/kg pris 137 kr
Kammusslor

Kammusslor

ICA · 150 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 694 kr/kg pris 104 kr
Lax i portionsbitar Fryst 2-p KRAV

Lax i portionsbitar Fryst 2-p KRAV

ICA I love eco · 280 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 355 kr/kg pris 99 kr
Laxfilé Fryst 4-p

Laxfilé Fryst 4-p

Pacific brand · 500 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 189 kr/kg pris 95 kr
Laxfilé Fryst 4-p

Laxfilé Fryst 4-p

ICA · 560 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 231 kr/kg pris 129 kr
Laxtärningar Fryst

Laxtärningar Fryst

ICA · 300 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 269 kr/kg pris 81 kr
Pangasiusmalfilé Fryst

Pangasiusmalfilé Fryst

ICA · 600 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 83 kr/kg pris 50 kr
Ryggfilé av Torsk Fryst 3-p

Ryggfilé av Torsk Fryst 3-p

ICA · 420 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 348 kr/kg pris 146 kr
Ryggfilé stillahavstorsk

Ryggfilé stillahavstorsk

Royal Greenland · 400 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 329 kr/kg pris 132 kr
Räkor med skal 70/90 Fryst

Räkor med skal 70/90 Fryst

Royal Greenland · 1000 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 153 kr/kg pris 153 kr
Räkor med skal 70/90 Fryst

Räkor med skal 70/90 Fryst

ICA · 500 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 163 kr/kg pris 81 kr
Räkor med skal M

Räkor med skal M

Royal Greenland · 400 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 138 kr/kg pris 55 kr
Räkor skalade XL Frysta

Räkor skalade XL Frysta

ICA · 200 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 293 kr/kg pris 59 kr
Rödspättafilé Fryst

Rödspättafilé Fryst

ICA · 400 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 202 kr/kg pris 81 kr
Sejfilé Fryst

Sejfilé Fryst

ICA · 400 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 151 kr/kg pris 60 kr
Sillfilé

Sillfilé

Fiskeriet · 300 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 69 kr/kg pris 21 kr
Skaldjursmix frysta

Skaldjursmix frysta

ICA · 350 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 162 kr/kg pris 57 kr
Sprödpanerad torskfilé 4-p Fryst

Sprödpanerad torskfilé 4-p Fryst

ICA · 360 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 177 kr/kg pris 64 kr
Stora skalade räkor

Stora skalade räkor

ICA · 400 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 218 kr/kg pris 87 kr
Surimisticks

Surimisticks

ICA · 200 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 88 kr/kg pris 18 kr
Tigerräkor råa

Tigerräkor råa

Pandalus · 400 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 322 kr/kg pris 129 kr
Torsk & laxtärningar Fryst

Torsk & laxtärningar Fryst

ICA · 300 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 293 kr/kg pris 88 kr
Torsk persilje & citronsmör Fryst 2-p

Torsk persilje & citronsmör Fryst 2-p

ICA · 300 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 335 kr/kg pris 100 kr
Torskfilé MSC Fryst

Torskfilé MSC Fryst

ICA · 400 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 243 kr/kg pris 97 kr
Torskfiléer

Torskfiléer

Royal Greenland · 375 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 295 kr/kg pris 111 kr
Torskfiléer Fryst

Torskfiléer Fryst

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 270 kr/kg pris 270 kr
Torskfiléer Fryst

Torskfiléer Fryst

ICA · 600 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 290 kr/kg pris 174 kr
Torskryggfilé

Torskryggfilé

Royal Greenland · 420 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 363 kr/kg pris 153 kr
Torskryggfilé MSC

Torskryggfilé MSC

Findus · 420 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 360 kr/kg pris 151 kr
Vannameiräkor kokta

Vannameiräkor kokta

ICA · 400 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 174 kr/kg pris 70 kr Extrapris
Vannameiräkor råa

Vannameiräkor råa

ICA · 400 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 210 kr/kg pris 84 kr
Vit tonfiskfilé Fryst

Vit tonfiskfilé Fryst

ICA · 280 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 253 kr/kg pris 71 kr
Vongole vit venusmussla

Vongole vit venusmussla

ICA · 450 g

ICA Kvantum Stormarknad, Luleå

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Tyck till