Primat

Inlagd fisk på ICA Luthagens Livs

111 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 219 kr/kg pris 46 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 214 kr/kg pris 46 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 785 kr/kg pris 22 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 216 kr/kg pris 28 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 190 kr/kg pris 32 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 187 kr/kg pris 23 kr
Branteviksill 250g

Branteviksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 230 kr/kg pris 29 kr
Branteviksill 420g

Branteviksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 172 kr/kg pris 34 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 268 kr/kg pris 28 kr
Brantevikssill 250g

Brantevikssill 250g

Fiskexporten · 170 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 192 kr/kg pris 33 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 244 kr/kg pris 28 kr
Caviar finkornig rom röd

Caviar finkornig rom röd

ICA · 70 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 393 kr/kg pris 28 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 459 kr/kg pris 34 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 456 kr/kg pris 78 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 525 kr/kg pris 39 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 530 kr/kg pris 42 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 525 kr/kg pris 39 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 391 kr/kg pris 29 kr
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 255 kr/kg pris 28 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 234 kr/kg pris 28 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 184 kr/kg pris 46 kr
Gambas al pil pil

Gambas al pil pil

Smålandskräftan · 300 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 407 kr/kg pris 122 kr
Gravad lax i skivor

Gravad lax i skivor

Manuella disken · 100 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 521 kr/kg pris 52 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 205 kr/kg pris 23 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 234 kr/kg pris 28 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 230 kr/kg pris 29 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 184 kr/kg pris 46 kr
Inlagd Sill 500g

Inlagd Sill 500g

Abba · 250 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 184 kr/kg pris 46 kr
Inlagd Sill 550g

Inlagd Sill 550g

ICA · 275 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 126 kr/kg pris 35 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 242 kr/kg pris 46 kr
Kallrökt lax i skivor

Kallrökt lax i skivor

Manuella disken · 100 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 521 kr/kg pris 52 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 108 kr/kg pris 32 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 111 kr/kg pris 28 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 113 kr/kg pris 34 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 149 kr/kg pris 37 kr
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 153 kr/kg pris 29 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 113 kr/kg pris 34 kr
Kaviar mildrökt KRAV

Kaviar mildrökt KRAV

ICA · 190 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 148 kr/kg pris 28 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 167 kr/kg pris 25 kr
Kräftmarinerad Sill 250g

Kräftmarinerad Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 230 kr/kg pris 29 kr
Kräftsill 420g

Kräftsill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 172 kr/kg pris 34 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 292 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 342 kr/kg pris 51 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 343 kr/kg pris 51 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 350 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 344 kr/kg pris 120 kr
Lax Färsk Varmrökt

Lax Färsk Varmrökt

ICA Basic · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 332 kr/kg pris 41 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 442 kr/kg pris 55 kr
Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 442 kr/kg pris 55 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Miljömärkt

ICA · 600 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 395 kr/kg pris 237 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 429 kr/kg pris 129 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 442 kr/kg pris 55 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar

Lax Färsk Varmrökt Peppar

ICA Basic · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 332 kr/kg pris 41 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 442 kr/kg pris 55 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 442 kr/kg pris 55 kr
Lax gravad skivad Miljömärkt

Lax gravad skivad Miljömärkt

ICA · 100 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 492 kr/kg pris 49 kr
Lax i bit varmrökt citron Miljömärkt

Lax i bit varmrökt citron Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 429 kr/kg pris 129 kr
Lax i bit varmrökt svartpeppar Miljömärkt

Lax i bit varmrökt svartpeppar Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 429 kr/kg pris 129 kr
Lax kallrökt skivad Miljömärkt

Lax kallrökt skivad Miljömärkt

ICA · 100 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 492 kr/kg pris 49 kr
Lax najad Miljömärkt

Lax najad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 343 kr/kg pris 51 kr
Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Korshags · 100 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 492 kr/kg pris 49 kr
Laxfilé Färsk Kallrökt KRAV

Laxfilé Färsk Kallrökt KRAV

Korshags · 100 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 610 kr/kg pris 61 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Naturell Miljömärkt

Laxfilé Färsk Varmrökt Naturell Miljömärkt

Korshags · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 567 kr/kg pris 71 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 205 kr/kg pris 23 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 234 kr/kg pris 28 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 230 kr/kg pris 29 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 184 kr/kg pris 46 kr
Matjessill 220g

Matjessill 220g

ICA · 110 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 204 kr/kg pris 22 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 118 kr/kg pris 35 kr
Matjessill hela filéer 215g

Matjessill hela filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 298 kr/kg pris 37 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

ICA · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 171 kr/kg pris 21 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 164 kr/kg pris 21 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 187 kr/kg pris 23 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 187 kr/kg pris 23 kr
Ramslök & citronsill 220g

Ramslök & citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 255 kr/kg pris 28 kr
Ramslök & Citronsill 220g

Ramslök & Citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 255 kr/kg pris 28 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 459 kr/kg pris 37 kr
Rom svart finkornig

Rom svart finkornig

Abba · 78 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 471 kr/kg pris 37 kr
Räkor Färska Rökta med aioli

Räkor Färska Rökta med aioli

ICA · 350 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 259 kr/kg pris 91 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 383 kr/kg pris 107 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 500 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 383 kr/kg pris 191 kr
Räkor handskalade stora i lake

Räkor handskalade stora i lake

ICA · 200 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 508 kr/kg pris 102 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 249 kr/kg pris 42 kr
Räkor rökta chili

Räkor rökta chili

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 249 kr/kg pris 75 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 304 kr/kg pris 52 kr
Röd Rom Finkorning

Röd Rom Finkorning

ICA · 70 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 410 kr/kg pris 29 kr
Senap & Maltwhiskysill 250g

Senap & Maltwhiskysill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 230 kr/kg pris 29 kr
Senapssill 215g

Senapssill 215g

ICA · 105 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 215 kr/kg pris 23 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 255 kr/kg pris 28 kr
Senapssill

Senapssill

Fiskexporten · 250 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 131 kr/kg pris 33 kr
Senapssill 250g

Senapssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 230 kr/kg pris 29 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 195 kr/kg pris 46 kr
Sill Asian Fusion Chili Ingefära Salladslök 240g

Sill Asian Fusion Chili Ingefära Salladslök 240g

Abba · 120 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 234 kr/kg pris 28 kr
Sill ingefära & lime 240g

Sill ingefära & lime 240g

Abba · 120 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 234 kr/kg pris 28 kr
Sill med smak av Brynt Smör 250g

Sill med smak av Brynt Smör 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 230 kr/kg pris 29 kr
Skärgårdssill 215g

Skärgårdssill 215g

ICA · 105 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 215 kr/kg pris 23 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 255 kr/kg pris 28 kr
Skärgårdssill 250g

Skärgårdssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 230 kr/kg pris 29 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 195 kr/kg pris 46 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 195 kr/kg pris 46 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Luthagens Livs

jämförpris 237 kr/kg pris 41 kr
Tyck till