Primat

ICA Kvantum Norremark Växjö

Norremarksvägen 3, Växjö · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Öppet till 22:00 Alla dagar 07:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Blyertpenna Gul 12-p −77 % ↗

Blyertpenna Gul 12-p

ICA Basic · 12 st

5 kr ordinarie 22 kr

0,42 kr/st

t.o.m. 11 okt

Kvantum Norremark Växjö
Kanelsnäcka −52 % ↗

Kanelsnäcka

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 10 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Norremark Växjö
Penne Rigate −45 % ↗

Penne Rigate

Zeta · 600 g

15 kr ordinarie 27 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Norremark Växjö
Chips SaltadeChips Sourcream & OnionChips Grill−38 %

Chips

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

2 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Norremark Växjö
Sojasås Teriyaki −36 % ↗

Sojasås Teriyaki

ICA Asia · 300 ml

25 kr ordinarie 39 kr

83 kr/l

t.o.m. 4 okt

Kvantum Norremark Växjö
Räfflade chips HavssaltParmesan Chips−35 %

chips

2 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 27 kr

2 för 35kr

t.o.m. 18 okt

Kvantum Norremark Växjö
Sojabönor Fryst −35 % ↗

Sojabönor Fryst

ICA · 250 g

13 kr ordinarie 19 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Norremark Växjö
Tyck till