Primat

Snacks på ICA Storuman

30 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

BIG 0% CHOCOLATE

BIG 0% CHOCOLATE

Corny · 40 g

ICA Storuman

jämförpris 317 kr/kg pris 13 kr
Dadlar Saltlakrits

Dadlar Saltlakrits

DAVE & JON'S · 125 g

ICA Storuman

jämförpris 220 kr/kg pris 28 kr
Fruktstång Jordgubb 5-p

Fruktstång Jordgubb 5-p

Castus · 5 st

ICA Storuman

jämförpris 5 kr/st pris 26 kr
Havrebar Sport Energi Flapjack Salted caramel

Havrebar Sport Energi Flapjack Salted caramel

ICA · 60 g

ICA Storuman

jämförpris 213 kr/kg pris 13 kr
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

Friggs · 125 g

ICA Storuman

jämförpris 211 kr/kg pris 26 kr
Muslibar Choklad 6-p

Muslibar Choklad 6-p

ICA Basic · 150 g

ICA Storuman

jämförpris 141 kr/kg pris 21 kr
Muslibar Jordgubb 6-p

Muslibar Jordgubb 6-p

ICA Basic · 150 g

ICA Storuman

jämförpris 141 kr/kg pris 21 kr
Müslibar BIG Brownie

Müslibar BIG Brownie

Corny · 50 g

ICA Storuman

jämförpris 253 kr/kg pris 13 kr
Müslibar BIG Chocolate

Müslibar BIG Chocolate

Corny · 50 g

ICA Storuman

jämförpris 253 kr/kg pris 13 kr
Müslibar BIG Chocolate Biscuit Marshmallow

Müslibar BIG Chocolate Biscuit Marshmallow

Corny · 40 g

ICA Storuman

jämförpris 317 kr/kg pris 13 kr
Müslibar BIG Coconut

Müslibar BIG Coconut

Corny · 50 g

ICA Storuman

jämförpris 253 kr/kg pris 13 kr
Müslibar BIG Dark Chocolate Cookies

Müslibar BIG Dark Chocolate Cookies

Corny · 50 g

ICA Storuman

jämförpris 253 kr/kg pris 13 kr
Müslibar BIG Peanut Chocolate

Müslibar BIG Peanut Chocolate

Corny · 50 g

ICA Storuman

jämförpris 253 kr/kg pris 13 kr
Müslibar BIG Salted Caramel

Müslibar BIG Salted Caramel

Corny · 40 g

ICA Storuman

jämförpris 317 kr/kg pris 13 kr
Müslibar BIG Strawberry White Chocolate

Müslibar BIG Strawberry White Chocolate

Corny · 40 g

ICA Storuman

jämförpris 317 kr/kg pris 13 kr
Müslibar BIG White Chocolate

Müslibar BIG White Chocolate

Corny · 40 g

ICA Storuman

jämförpris 317 kr/kg pris 13 kr
Müslibar Salted Caramel 6-p

Müslibar Salted Caramel 6-p

ICA Basic · 138 g

ICA Storuman

jämförpris 153 kr/kg pris 21 kr
Müslibars Chocolate MP

Müslibars Chocolate MP

Corny · 150 g

ICA Storuman

jämförpris 218 kr/kg pris 33 kr
Nut & Fruitmix

Nut & Fruitmix

ICA · 200 g

ICA Storuman

jämförpris 190 kr/kg pris 38 kr
Nötbar Caramel Almond Sea Salt 1-p

Nötbar Caramel Almond Sea Salt 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Storuman

jämförpris 581 kr/kg pris 23 kr
Nötbar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt 1-p

Nötbar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Storuman

jämförpris 581 kr/kg pris 23 kr
Nötbar Milk & White Chocolate Nut 1-p

Nötbar Milk & White Chocolate Nut 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Storuman

jämförpris 581 kr/kg pris 23 kr
Nötbar Peanut Dark Chocolate

Nötbar Peanut Dark Chocolate

BE-KIND · 40 g

ICA Storuman

jämförpris 581 kr/kg pris 23 kr
Nötmix Honung & Salt Mandel

Nötmix Honung & Salt Mandel

Estrella · 175 g

ICA Storuman

jämförpris 212 kr/kg pris 37 kr
Nötter Tropicana Den Lille Nöttefabrikken

Nötter Tropicana Den Lille Nöttefabrikken

DL Nöttefabrikken · 160 g

ICA Storuman

jämförpris 308 kr/kg pris 49 kr
Pommes pinnes Original

Pommes pinnes Original

Olw · 150 g

ICA Storuman

jämförpris 233 kr/kg pris 35 kr
Sandwich French Herbs

Sandwich French Herbs

Wasa · 30 g

ICA Storuman

jämförpris 329 kr/kg pris 10 kr
Sesamkaka Original

Sesamkaka Original

Risenta · 40 g

ICA Storuman

jämförpris 263 kr/kg pris 11 kr
Vår egen Klassiska Nötmix

Vår egen Klassiska Nötmix

Olw · 200 g

ICA Storuman

jämförpris 212 kr/kg pris 42 kr
Vår egna Nötmix med Bär

Vår egna Nötmix med Bär

Olw · 200 g

ICA Storuman

jämförpris 212 kr/kg pris 42 kr
Tyck till