Primat

Kyckling på ICA Tibro

38 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Chicken drumsticks BBQ Fryst

Chicken drumsticks BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Tibro

jämförpris 82 kr/kg pris 41 kr
Frysta Kycklingpinnar

Frysta Kycklingpinnar

ICA · 600 g

ICA Tibro

jämförpris 111 kr/kg pris 67 kr
Kalkonfärs Fryst

Kalkonfärs Fryst

Ingelsta kalkon · 500 g

ICA Tibro

jämförpris 121 kr/kg pris 60 kr
Kyckling Färsk Hel ca

Kyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1200 g

ICA Tibro

jämförpris 63 kr/kg pris 76 kr
Kyckling Färsk Hel ca Kungs

Kyckling Färsk Hel ca Kungs

Kungs: · 1500 g

ICA Tibro

jämförpris 51 kr/kg pris 76 kr
Kyckling Färsk Minutfilé

Kyckling Färsk Minutfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Tibro

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Sticks Färska Krispy BBQ av innerfilé

Kyckling Sticks Färska Krispy BBQ av innerfilé

Kronfågel · 450 g

ICA Tibro

jämförpris 182 kr/kg pris 82 kr
Kycklingben

Kycklingben

ICA · 1000 g

ICA Tibro

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingben ca

Kycklingben ca

Kronfågel · 900 g

ICA Tibro

jämförpris 73 kr/kg pris 66 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Tibro

jämförpris 38 kr/kg pris 38 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 2000 g

ICA Tibro

jämförpris 72 kr/kg pris 143 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Tibro

jämförpris 80 kr/kg pris 72 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Tibro

jämförpris 94 kr/kg pris 79 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Färsk Kryddmarinerad ca

Kycklingbröstfilé Färsk Kryddmarinerad ca

Kronfågel · 2300 g

ICA Tibro

jämförpris 166 kr/kg pris 381 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Minutbitar

Kycklingbröstfilé Färsk Minutbitar

Kronfågel · 550 g

ICA Tibro

jämförpris 163 kr/kg pris 90 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Tibro

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr
Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kronfågel · 550 g

ICA Tibro

jämförpris 163 kr/kg pris 90 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 800 g

ICA Tibro

jämförpris 100 kr/kg pris 80 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA · 700 g

ICA Tibro

jämförpris 95 kr/kg pris 66 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Tibro

jämförpris 93 kr/kg pris 65 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Tibro

jämförpris 139 kr/kg pris 83 kr
Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kronfågel · 600 g

ICA Tibro

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kycklingklubba ca

Kycklingklubba ca

Kronfågel · 825 g

ICA Tibro

jämförpris 73 kr/kg pris 61 kr
Kycklingklubba Fryst

Kycklingklubba Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Tibro

jämförpris 41 kr/kg pris 41 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

ICA Basic · 350 g

ICA Tibro

jämförpris 50 kr/kg pris 18 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

Kronfågel · 350 g

ICA Tibro

jämförpris 110 kr/kg pris 38 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

Kronfågel · 800 g

ICA Tibro

jämförpris 89 kr/kg pris 71 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Tibro

jämförpris 127 kr/kg pris 107 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Tibro

jämförpris 157 kr/kg pris 142 kr
Kycklinglårfilé Färsk Asian BBQ ca

Kycklinglårfilé Färsk Asian BBQ ca

Guldfågeln · 800 g

ICA Tibro

jämförpris 188 kr/kg pris 150 kr
Kycklinglårfilé Färsk Minutstrimlor

Kycklinglårfilé Färsk Minutstrimlor

Kronfågel · 550 g

ICA Tibro

jämförpris 165 kr/kg pris 91 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

ICA · 1000 g

ICA Tibro

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingvingar Fryst

Kycklingvingar Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Tibro

jämförpris 38 kr/kg pris 38 kr
Kycklingvingar Färska Krispy Korean

Kycklingvingar Färska Krispy Korean

Kronfågel · 600 g

ICA Tibro

jämförpris 90 kr/kg pris 54 kr
Kycklingvingar Färska Snacks Buffalo Style

Kycklingvingar Färska Snacks Buffalo Style

Kronfågel · 1000 g

ICA Tibro

jämförpris 89 kr/kg pris 89 kr
Kycklingvingar marinerade buffalo wings ca

Kycklingvingar marinerade buffalo wings ca

Guldfågeln · 800 g

ICA Tibro

jämförpris 80 kr/kg pris 64 kr
Majskycklingbröstfiléer Fryst

Majskycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Tibro

jämförpris 165 kr/kg pris 165 kr
Snabbfilé BBQ

Snabbfilé BBQ

ICA · 600 g

ICA Tibro

jämförpris 139 kr/kg pris 83 kr
Tyck till