Primat

Snacks på ICA Maxi Malmö

70 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bar Energi Havre Banana

Bar Energi Havre Banana

Corny · 50 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 206 kr/kg pris 10 kr
Bar Energi Havre Chocolate

Bar Energi Havre Chocolate

Corny · 50 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 206 kr/kg pris 10 kr
Bar Fitness Choklad 6-p

Bar Fitness Choklad 6-p

Nestle · 141 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 214 kr/kg pris 30 kr
Barnsnacks Bluey apple & banana 3år

Barnsnacks Bluey apple & banana 3år

Goodies · 100 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 141 kr/kg pris 14 kr
Barnsnacks Bluey apple & blueberry 3år

Barnsnacks Bluey apple & blueberry 3år

Goodies · 100 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 141 kr/kg pris 14 kr
Bars Nesquik Bar

Bars Nesquik Bar

Nestle · 25 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 320 kr/kg pris 8 kr
BIG 0% CHOCOLATE

BIG 0% CHOCOLATE

Corny · 40 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 210 kr/kg pris 8 kr
Chokladdoppad torkad frukt Mango Chocolate Dips Mango Fruit Dips

Chokladdoppad torkad frukt Mango Chocolate Dips Mango Fruit Dips

Dippies Fruit Dips · 100 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 359 kr/kg pris 36 kr
Chokladdoppad torkad frukt Pineapple Chocolate Dips Pineapple Fruit Dips

Chokladdoppad torkad frukt Pineapple Chocolate Dips Pineapple Fruit Dips

Dippies Fruit Dips · 100 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 359 kr/kg pris 36 kr
Dadlar Chokladboll

Dadlar Chokladboll

DAVE & JON'S · 125 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 178 kr/kg pris 22 kr
Dadlar Saltlakrits

Dadlar Saltlakrits

DAVE & JON'S · 125 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 178 kr/kg pris 22 kr
Fem bästisar Dragé Mix

Fem bästisar Dragé Mix

Exotic Snacks · 170 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 210 kr/kg pris 36 kr
Fruktrullar Hallon

Fruktrullar Hallon

Bear · 20 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 563 kr/kg pris 11 kr
Fruktstänger blåbär 5-p 20g

Fruktstänger blåbär 5-p 20g

Castus · 5 st

ICA Maxi Malmö

jämförpris 3,76 kr/st pris 19 kr
Fruktstång Jordgubb 5-p

Fruktstång Jordgubb 5-p

Castus · 5 st

ICA Maxi Malmö

jämförpris 3,76 kr/st pris 19 kr
Fruktstång Äpple & Hallon 5-p

Fruktstång Äpple & Hallon 5-p

Castus · 5 st

ICA Maxi Malmö

jämförpris 3,76 kr/st pris 19 kr
Granola naturell

Granola naturell

Färsking · 375 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 97 kr/kg pris 36 kr
Halva Pistage

Halva Pistage

Durra · 350 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 130 kr/kg pris 45 kr
Halva Vanilj Slät

Halva Vanilj Slät

Durra · 350 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 111 kr/kg pris 39 kr
Hasselnötskräm Med Brödpinnar

Hasselnötskräm Med Brödpinnar

Healthyco · 29 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 388 kr/kg pris 11 kr
Havrebar Sport Energi Flapjack Salted caramel

Havrebar Sport Energi Flapjack Salted caramel

ICA · 60 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 150 kr/kg pris 9 kr Extrapris
Kexbar Chocolate Wafer

Kexbar Chocolate Wafer

Healthyco · 24 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 333 kr/kg pris 8 kr
Kexbar Lemon Wafer

Kexbar Lemon Wafer

Healthyco · 24 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 333 kr/kg pris 8 kr
Majskaka Taco

Majskaka Taco

Friggs · 125 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 120 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

Friggs · 125 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 120 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Muslibar Choklad 6-p

Muslibar Choklad 6-p

ICA Basic · 150 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 99 kr/kg pris 15 kr
Muslibar Jordgubb 6-p

Muslibar Jordgubb 6-p

ICA Basic · 150 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 99 kr/kg pris 15 kr
Müslibar BIG Brownie

Müslibar BIG Brownie

Corny · 50 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 143 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Müslibar BIG Chocolate

Müslibar BIG Chocolate

Corny · 50 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 143 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Müslibar BIG Chocolate Banana

Müslibar BIG Chocolate Banana

Corny · 50 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 143 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Müslibar BIG Chocolate Biscuit Marshmallow

Müslibar BIG Chocolate Biscuit Marshmallow

Corny · 40 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 179 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Müslibar BIG Cinnamon Roll

Müslibar BIG Cinnamon Roll

Corny · 40 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 179 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Müslibar BIG Coconut

Müslibar BIG Coconut

Corny · 50 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 143 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Müslibar BIG Dark Chocolate Cookies

Müslibar BIG Dark Chocolate Cookies

Corny · 50 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 143 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Müslibar BIG Milk Classic

Müslibar BIG Milk Classic

Corny · 40 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 258 kr/kg pris 10 kr
Müslibar BIG Milk Dark White

Müslibar BIG Milk Dark White

Corny · 40 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 258 kr/kg pris 10 kr
Müslibar BIG Peanut Chocolate

Müslibar BIG Peanut Chocolate

Corny · 50 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 143 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Müslibar BIG Salted Caramel

Müslibar BIG Salted Caramel

Corny · 40 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 179 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Müslibar BIG Strawberry White Chocolate

Müslibar BIG Strawberry White Chocolate

Corny · 40 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 179 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Müslibar BIG White Chocolate

Müslibar BIG White Chocolate

Corny · 40 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 179 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Müslibar Peanut & Chocolate

Müslibar Peanut & Chocolate

ICA · 45 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 157 kr/kg pris 7 kr
Müslibar Salted Caramel

Müslibar Salted Caramel

ICA · 45 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 157 kr/kg pris 7 kr
Müslibar Salted Caramel 6-p

Müslibar Salted Caramel 6-p

ICA Basic · 138 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 108 kr/kg pris 15 kr
Nut & Fruitmix

Nut & Fruitmix

ICA · 200 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 143 kr/kg pris 29 kr
Nöt & Bärmix

Nöt & Bärmix

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 197 kr/kg pris 14 kr
Nötbar Caramel Almond Sea Salt 1-p

Nötbar Caramel Almond Sea Salt 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 300 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Nötbar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt 1-p

Nötbar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 300 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Nötbar Milk & White Chocolate Nut 1-p

Nötbar Milk & White Chocolate Nut 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 300 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Nötbar Peanut Dark Chocolate

Nötbar Peanut Dark Chocolate

BE-KIND · 40 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 300 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Nötmix

Nötmix

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 197 kr/kg pris 14 kr
Nötmix Honung & Salt Mandel

Nötmix Honung & Salt Mandel

Estrella · 175 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 161 kr/kg pris 28 kr
Nötmix Mango

Nötmix Mango

Olw · 175 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 183 kr/kg pris 32 kr
Nøtti Frutti Den lille Nöttefabrikken

Nøtti Frutti Den lille Nöttefabrikken

DL Nöttefabrikken · 230 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 138 kr/kg pris 32 kr
Passion of nature Fem synder

Passion of nature Fem synder

Exotic Snacks · 170 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 210 kr/kg pris 36 kr
Peanutbar

Peanutbar

KNOPPERS · 40 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 186 kr/kg pris 7 kr
Pommes pinnes Original

Pommes pinnes Original

Olw · 150 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 192 kr/kg pris 29 kr
Proteinbar Big Bite Protein Almond Brownie Vanilla

Proteinbar Big Bite Protein Almond Brownie Vanilla

ProBrands · 45 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 389 kr/kg pris 18 kr
Proteinbar Dulche de leche

Proteinbar Dulche de leche

Nick´s · 50 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 338 kr/kg pris 17 kr
Proteinbar Peanut & Toffee

Proteinbar Peanut & Toffee

ProBrands · 45 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 389 kr/kg pris 18 kr
Proteinbar Pepparmint Bark

Proteinbar Pepparmint Bark

Barebells · 55 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 404 kr/kg pris 22 kr
Proteinbar Pistage

Proteinbar Pistage

Barebells · 45 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 483 kr/kg pris 22 kr Extrapris
Rostade kikärter

Rostade kikärter

Besler · 180 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 142 kr/kg pris 26 kr
Sandwich French Herbs

Sandwich French Herbs

Wasa · 30 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 275 kr/kg pris 8 kr
Sesamkaka Jordnöt

Sesamkaka Jordnöt

Risenta · 30 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 248 kr/kg pris 7 kr
Sesamkaka Original

Sesamkaka Original

Risenta · 40 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 186 kr/kg pris 7 kr
Sesamkakor Sport energi

Sesamkakor Sport energi

ICA · 40 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 139 kr/kg pris 6 kr
Torkad Mango med mjölkchoklad

Torkad Mango med mjölkchoklad

DAVE & JON'S · 100 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 291 kr/kg pris 29 kr
Treat Raspberry müslibar

Treat Raspberry müslibar

Schär · 22 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 461 kr/kg pris 10 kr
Vår egen Klassiska Nötmix

Vår egen Klassiska Nötmix

Olw · 200 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 160 kr/kg pris 32 kr
Vår egna Nötmix med Bär

Vår egna Nötmix med Bär

Olw · 200 g

ICA Maxi Malmö

jämförpris 160 kr/kg pris 32 kr
Tyck till