Primat

ICA Nära Liatorp

Växjövägen 500, Liatorp · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Öppet till 20:00 Alla dagar 08:00–20:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Tjock Smal Chorizo −65 % ↗

Tjock Smal Chorizo

LINDVALLS · 420 g

15 kr ordinarie 43 kr

36 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Liatorp
Citron ca Klass 1 −48 % ↗

Citron ca Klass 1

ICA · 200 g

5 kr ordinarie 10 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Liatorp
Granatäpple Klass 1Päron i korg RB Klass 2−28 till −40 %

Klass

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Liatorp
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Liatorp
Pommes fritesPommes strips−36 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 26 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Liatorp
Morötter Klass 1 −34 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 27 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Liatorp
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Liatorp
Tyck till