Primat

Färdigmat på ICA Kvantum Markaryd

154 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguetteröra med Kyckling och Curry

Baguetteröra med Kyckling och Curry

ICA · 175 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 125 kr/kg pris 22 kr
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 140 kr/kg pris 25 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 140 kr/kg pris 25 kr
Bönor med korv Tomatsås

Bönor med korv Tomatsås

Gospodarstwa · 500 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Caesarsallad med Kyckling

Caesarsallad med Kyckling

ICA · 270 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 206 kr/kg pris 56 kr
Caesarsallad med kyckling

Caesarsallad med kyckling

Vidinge · 285 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 252 kr/kg pris 72 kr
Cheeseburgare 2-p

Cheeseburgare 2-p

ICA · 270 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 132 kr/kg pris 36 kr
Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Schysst käk · 270 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 192 kr/kg pris 52 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 400 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 71 kr/kg pris 29 kr
Coleslaw

Coleslaw

Rydbergs · 400 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 91 kr/kg pris 36 kr
Cornslaw Smokey

Cornslaw Smokey

Rydbergs · 200 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 123 kr/kg pris 25 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 94 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Frikadeller i Krämig Tomatsås

Färdigmat Frikadeller i Krämig Tomatsås

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 167 kr/kg pris 67 kr
Färdigmat Fusilli Tryffel Salami

Färdigmat Fusilli Tryffel Salami

ICA · 300 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 142 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 107 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 167 kr/kg pris 67 kr
Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 167 kr/kg pris 67 kr
Färdigmat Köttbullar med Potatismos Lingonsylt XL

Färdigmat Köttbullar med Potatismos Lingonsylt XL

ICA · 500 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 129 kr/kg pris 65 kr
Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 167 kr/kg pris 67 kr
Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

ICA · 360 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 119 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

ICA · 350 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 122 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Penne Kantarell

Färdigmat Penne Kantarell

ICA · 300 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 142 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

ICA · 420 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 154 kr/kg pris 65 kr
Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

ICA · 300 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 142 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

ICA · 300 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 142 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Spaghetti Carbonara

Färdigmat Spaghetti Carbonara

ICA · 360 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 119 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Spicy Koreansk Biff med nudlar

Färdigmat Spicy Koreansk Biff med nudlar

Kin Food · 440 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 170 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Tareqs Coq au vin Kyckling

Färdigmat Tareqs Coq au vin Kyckling

Maten e klar · 410 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 191 kr/kg pris 78 kr
Färdigmat Tareqs Husmansbiff

Färdigmat Tareqs Husmansbiff

Maten e klar · 410 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 191 kr/kg pris 78 kr
Färdigmat Tareqs Köttbullar med Gräddsås

Färdigmat Tareqs Köttbullar med Gräddsås

Maten e klar · 410 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 191 kr/kg pris 78 kr
Färdigmat Thai Stekta Äggnudlar med Kyckling och Grönsaker

Färdigmat Thai Stekta Äggnudlar med Kyckling och Grönsaker

Kin Food · 440 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 170 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Tortellini Ost och Skinka

Färdigmat Tortellini Ost och Skinka

ICA · 300 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 142 kr/kg pris 43 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 40 kr/l pris 20 kr Extrapris
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 28 kr/l pris 21 kr
Gurksallad

Gurksallad

ICA · 200 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 62 kr/kg pris 12 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 183 kr/kg pris 50 kr
Hummus Fresh Herbs

Hummus Fresh Herbs

Tamini · 200 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 148 kr/kg pris 30 kr
Hummus Karamelliserad Lök

Hummus Karamelliserad Lök

ZEINAS · 200 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 138 kr/kg pris 28 kr
Hummus Original

Hummus Original

Tamini · 200 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 148 kr/kg pris 30 kr
Ishavssallad

Ishavssallad

ICA Basic · 400 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr
Kalkonköttbullar

Kalkonköttbullar

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 148 kr/kg pris 59 kr
Klassisk Kebab Import

Klassisk Kebab Import

Schysst käk · 275 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 183 kr/kg pris 50 kr
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 78 kr/kg pris 35 kr
Klassiskt Potatismos 33 port

Klassiskt Potatismos 33 port

Felix · 1243 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 56 kr/kg pris 70 kr
Klassiskt Potatismos 6 port

Klassiskt Potatismos 6 port

Felix · 220 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 111 kr/kg pris 25 kr
Kroppkakor Smålands 3-p Ölandskroppkakan

Kroppkakor Smålands 3-p Ölandskroppkakan

Ölandskrop · 300 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 66 kr/kg pris 20 kr
Kryddig Potatis

Kryddig Potatis

Peka · 500 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 53 kr/kg pris 26 kr
Kyckling Färdiglagad Tärnad Grillkryddad

Kyckling Färdiglagad Tärnad Grillkryddad

ICA · 200 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 196 kr/kg pris 39 kr
Kycklinginnerfilé grillad BBQ

Kycklinginnerfilé grillad BBQ

Guldfågeln · 200 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 219 kr/kg pris 44 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Kycklingsallad med Pasta Caesar XL

Kycklingsallad med Pasta Caesar XL

ICA · 450 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 144 kr/kg pris 65 kr
Kycklingsallad med Pasta i Krämig Currydressing XL

Kycklingsallad med Pasta i Krämig Currydressing XL

ICA · 450 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 144 kr/kg pris 65 kr
Kåldolmar i tomatsås

Kåldolmar i tomatsås

Gospodarstwa · 500 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 76 kr/kg pris 38 kr
Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

ICA · 500 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 127 kr/kg pris 63 kr
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 46 kr/l pris 27 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 36 kr/l pris 36 kr
Legymsallad

Legymsallad

Rydbergs · 200 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Lunchsallad 880g

Lunchsallad 880g

Rolnik · 430 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 53 kr/kg pris 23 kr
Middagskit Italian lasagne

Middagskit Italian lasagne

Knorr · 262 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 108 kr/kg pris 28 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 270 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 105 kr/kg pris 28 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 67 kr/kg pris 27 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 45 kr/kg pris 18 kr
Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nissin · 90 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 247 kr/kg pris 22 kr
Oxgulasch

Oxgulasch

Podravka · 300 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 135 kr/kg pris 40 kr
Pannkakor 8st

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 50 kr/kg pris 24 kr
Pannkakor Amerikanska 6-p

Pannkakor Amerikanska 6-p

POP! Bakery · 240 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 124 kr/kg pris 30 kr
Pasta Cappellacci Kantarell Ricotta Färsk

Pasta Cappellacci Kantarell Ricotta Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Pasta Cup Carbonara

Pasta Cup Carbonara

ICA · 70 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 214 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Pasta Cup Tomat och Mozzarella

Pasta Cup Tomat och Mozzarella

ICA · 70 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 214 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Pasta Girasole Tomat Mozzarella Färsk

Pasta Girasole Tomat Mozzarella Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Pasta Snack Pot Bolognese

Pasta Snack Pot Bolognese

Knorr · 60 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 282 kr/kg pris 17 kr
Pasta Snack Pot Carbonara

Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 63 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 269 kr/kg pris 17 kr
Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Knorr · 62 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 273 kr/kg pris 17 kr
Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

ICA · 500 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

ICA · 500 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Pastakopp Arrabiata Glutenfri

Pastakopp Arrabiata Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 250 kr/kg pris 18 kr
Pastakopp Carbonara Glutenfri

Pastakopp Carbonara Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 250 kr/kg pris 18 kr
Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 250 kr/kg pris 18 kr
Pastakopp Tomato & Mozzarella Glutenfri

Pastakopp Tomato & Mozzarella Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 250 kr/kg pris 18 kr
Pepparbiff Färsk

Pepparbiff Färsk

ICA · 300 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 284 kr/kg pris 85 kr
Pinsa

Pinsa

ICA · 230 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 119 kr/kg pris 27 kr
Pizza Kebab

Pizza Kebab

ICA · 400 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Pizzasallad

Pizzasallad

ICA · 200 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Plättar 20st

Plättar 20st

ICA · 300 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 79 kr/kg pris 24 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 31 kr/kg pris 62 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 800 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 28 kr/kg pris 23 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 32 kr/kg pris 26 kr
Potatisgratäng med Paprika

Potatisgratäng med Paprika

Peka · 700 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 44 kr/kg pris 31 kr
Potatismos Bacon & Lök Snack Pot

Potatismos Bacon & Lök Snack Pot

Knorr · 51 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 332 kr/kg pris 17 kr
Potatismos Vegansk 12 port

Potatismos Vegansk 12 port

ICA · 390 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 85 kr/kg pris 33 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA Basic · 1000 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 33 kr/kg pris 33 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 400 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 40 kr/kg pris 16 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 800 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 38 kr/kg pris 31 kr
Potatissallad Crème Fraiche

Potatissallad Crème Fraiche

Rydbergs · 350 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 86 kr/kg pris 30 kr
Potatissallad Crème Fraiche

Potatissallad Crème Fraiche

ICA · 400 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 57 kr/kg pris 23 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Crème Fraiche

Potatissallad Gårdsmärkt Crème Fraiche

Rydbergs · 750 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 62 kr/kg pris 46 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Purjolök

Potatissallad Gårdsmärkt Purjolök

Rydbergs · 750 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 62 kr/kg pris 46 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Vitlök

Potatissallad Gårdsmärkt Vitlök

Rydbergs · 750 g

ICA Kvantum Markaryd

jämförpris 62 kr/kg pris 46 kr
Tyck till