Primat

Trädgård på ICA Slätta

26 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ampellilja i kruka 11cm

Ampellilja i kruka 11cm

Blomsterboda · 1 st

ICA Slätta

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Slätta

jämförpris 3,20 kr/l pris 32 kr
Cyklamen 12-13cm

Cyklamen 12-13cm

Blomsterboda · 1 st

ICA Slätta

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

1 st

ICA Slätta

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Slätta

jämförpris 3,30 kr/l pris 33 kr
Kalanchoe 10,5cm Aprikos

Kalanchoe 10,5cm Aprikos

1 st

ICA Slätta

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kruka Rosett RB 14cm

Kruka Rosett RB 14cm

ICA · 1 st

ICA Slätta

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Ljung Calluna Garden Girl 11cm kruka Höjd 25cm rosa

Ljung Calluna Garden Girl 11cm kruka Höjd 25cm rosa

1 st

ICA Slätta

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Lök Purjo Stuttgarter Riesen 1-p

Lök Purjo Stuttgarter Riesen 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Slätta

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Minicyklamen 10,5cm

Minicyklamen 10,5cm

1 st

ICA Slätta

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Myrspray

Myrspray

Myrr · 500 ml

ICA Slätta

jämförpris 358 kr/l pris 179 kr
Naturgödsel Garden

Naturgödsel Garden

ICA · 40000 ml

ICA Slätta

jämförpris 0,83 kr/l pris 33 kr Extrapris
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Slätta

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Palsternacka White Gem 1-p

Palsternacka White Gem 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Slätta

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Paprika California Wonder 1-p

Paprika California Wonder 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Slätta

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Plantjord Garden

Plantjord Garden

ICA · 40000 ml

ICA Slätta

jämförpris 0,83 kr/l pris 33 kr Extrapris
Rosenskära Early Summer Blandade färger 1-p

Rosenskära Early Summer Blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Slätta

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Rosor Varierande färger 40cm 10-p

Rosor Varierande färger 40cm 10-p

1,000 · 10 st

ICA Slätta

jämförpris 7 kr/st pris 70 kr
Solros Blandade sorter 1-p

Solros Blandade sorter 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Slätta

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Tomat Frilands Tigerella 1-p

Tomat Frilands Tigerella 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Slätta

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Tomat Körsbär Tiny Tim 1-p

Tomat Körsbär Tiny Tim 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Slätta

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Täckbark Garden

Täckbark Garden

ICA · 40000 ml

ICA Slätta

jämförpris 0,83 kr/l pris 33 kr Extrapris
Växtnäring

Växtnäring

Algomin · 1000 ml

ICA Slätta

jämförpris 93 kr/l pris 93 kr
Ärt Märg Alderman Hög 1-p

Ärt Märg Alderman Hög 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Slätta

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Ärt Socker Gigante Svizzero 1-p

Ärt Socker Gigante Svizzero 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Slätta

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Ärt Sprit Meteor Låg 1-p

Ärt Sprit Meteor Låg 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Slätta

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Tyck till