Primat

Kök på ICA Maxi Eskilstuna

858 varor · sida 6 av 9 · Hela sortimentet · Butikssidan

Picnicmugg Aqua

Picnicmugg Aqua

ICA · 300 ml

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 66 kr/l pris 20 kr
Picnicmugg Grå

Picnicmugg Grå

ICA · 300 ml

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 66 kr/l pris 20 kr
Picnicmugg Rosa

Picnicmugg Rosa

ICA · 300 ml

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 66 kr/l pris 20 kr
Pipmugg 20 cl 1-p

Pipmugg 20 cl 1-p

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Pizzaskärare Svart 20,5cm

Pizzaskärare Svart 20,5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Pizzaugn CPZ120U/E

Pizzaugn CPZ120U/E

Cuisinart · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 1499 kr/st pris 1499 kr
Planksteksbräda Bokträ 2-p

Planksteksbräda Bokträ 2-p

ICA · 2 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 130 kr/st pris 259 kr
Plastfolie 2IN1 15m

Plastfolie 2IN1 15m

Toppits

ICA Maxi Eskilstuna

pris 22 kr
Plastknopp m packning till perkulator

Plastknopp m packning till perkulator

ICA · 2 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 20 kr/st pris 40 kr
Plastknopp till perkolatorbryggare 2-p C3

Plastknopp till perkolatorbryggare 2-p C3

Salton · 2 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 44 kr/st pris 89 kr
Plugg 30x6mm

Plugg 30x6mm

Hall Miba · 10 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 2,49 kr/st pris 25 kr
Popcornskål för mikro silikon

Popcornskål för mikro silikon

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Potatispress med 2 skivor

Potatispress med 2 skivor

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Potatisskalare

Potatisskalare

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Potatisskalare Jonas

Potatisskalare Jonas

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Potatisskalare Svart 19,5cm

Potatisskalare Svart 19,5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 37 kr/st pris 37 kr
Potatisstöt Svart 28cm

Potatisstöt Svart 28cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Provnål Svart

Provnål Svart

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Pumptermos Svart

Pumptermos Svart

ICA · 1900 ml

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 152 kr/l pris 289 kr
Purépress Plast Vit

Purépress Plast Vit

Gastromax · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Quicklace svart rund elastisk

Quicklace svart rund elastisk

Derby · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Ramekin glas 10x5cm

Ramekin glas 10x5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Ramekin Grön 9x5cm

Ramekin Grön 9x5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Ramekin Rosa 9x5cm

Ramekin Rosa 9x5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Ramekin Vit 9x5cm

Ramekin Vit 9x5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Redningsbägare Vit Nordiska Plast

Redningsbägare Vit Nordiska Plast

Nordiska Plast AB · 500 ml

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 60 kr/l pris 30 kr
Redskapsförvaring Chunky

Redskapsförvaring Chunky

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Refill Blå 3-p

Refill Blå 3-p

Dishmatic · 3 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 12 kr/st pris 36 kr
Refill Svart 3-p

Refill Svart 3-p

Dishmatic · 3 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 12 kr/st pris 36 kr
Riskokare

Riskokare

Wilfa · 2000 ml

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 175 kr/l pris 349 kr Extrapris
Rivjärn 20,5cm

Rivjärn 20,5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Rivjärn 21,5cm

Rivjärn 21,5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Rivjärn Handhållet Svart 25,5cm

Rivjärn Handhållet Svart 25,5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Rivjärn Mini 8cm

Rivjärn Mini 8cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Rotfruktsborste

Rotfruktsborste

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 21 kr/st pris 21 kr
Rotfruktsborste Trä

Rotfruktsborste Trä

ICA Skona · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 33 kr/st pris 33 kr
Räfsa 160 cm

Räfsa 160 cm

Grouw · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Saftsilduk Polyester 1-p

Saftsilduk Polyester 1-p

Jonas · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Salt & Pepparkvarn Chunky blå

Salt & Pepparkvarn Chunky blå

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Salt & Pepparkvarn Chunky mint

Salt & Pepparkvarn Chunky mint

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Salt- och pepparkar Glas 9,5cm

Salt- och pepparkar Glas 9,5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 42 kr/st pris 42 kr
Salt/pepparkvarn 15cm

Salt/pepparkvarn 15cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Salt/pepparkvarn Acryl 16cm

Salt/pepparkvarn Acryl 16cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Sax Universal 21cm

Sax Universal 21cm

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Saxset 2-p

Saxset 2-p

ICA · 2 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 25 kr/st pris 50 kr
Serveringsbräda Chunky 40x18cm

Serveringsbräda Chunky 40x18cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr Extrapris
Serveringskorg Metall 18x8x10cm

Serveringskorg Metall 18x8x10cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Shaker

Shaker

ICA · 550 ml

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 235 kr/l pris 129 kr
Shaker vit 1-pack

Shaker vit 1-pack

Star Nutrition · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 41 kr/st pris 41 kr
Sil Rostfri 14cm

Sil Rostfri 14cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 57 kr/st pris 57 kr
Sil Rostfri 18cm

Sil Rostfri 18cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Sil Rostfri 8cm

Sil Rostfri 8cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Skaldjursgaffel 4-p

Skaldjursgaffel 4-p

ICA · 4 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 18 kr/st pris 72 kr
Skalkniv 10cm

Skalkniv 10cm

ICA Basic · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 54 kr/st pris 54 kr
Skalkniv All Steel 7 cm

Skalkniv All Steel 7 cm

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 449 kr/st pris 449 kr
Skalkniv Rostfri 9cm

Skalkniv Rostfri 9cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Sked 2-p sorterade färger

Sked 2-p sorterade färger

ICA · 2 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 10 kr/st pris 20 kr
Sked Diana 2-p

Sked Diana 2-p

ICA · 2 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 22 kr/st pris 44 kr
Sked silikon med trähandtag

Sked silikon med trähandtag

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr Extrapris
Sked Svart Nylon 29cm

Sked Svart Nylon 29cm

Gastromax · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Sked Trä 25-p

Sked Trä 25-p

ICA Basic · 25 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 0,66 kr/st pris 17 kr
Skopor vit

Skopor vit

ICA · 3 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 5 kr/st pris 15 kr Extrapris
Skrubbsvamp 2-p

Skrubbsvamp 2-p

ICA · 2 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 9 kr/st pris 18 kr
Skrubbvante Potatis med tryck

Skrubbvante Potatis med tryck

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Skärbräda bambu 2-p

Skärbräda bambu 2-p

Satake · 2 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 50 kr/st pris 99 kr Extrapris
Skärbräda Bambu 30x20cm

Skärbräda Bambu 30x20cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Skärbräda bambu 50x38cm

Skärbräda bambu 50x38cm

Satake · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 499 kr/st pris 499 kr Extrapris
Skärbräda Bendy 29x37cm 1-p

Skärbräda Bendy 29x37cm 1-p

ICA Basic · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Skärbräda Bois Akacia 20x15cm

Skärbräda Bois Akacia 20x15cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Skärbräda Bois Akacia 30cm

Skärbräda Bois Akacia 30cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Skärbräda Bois Akacia 48x18cm

Skärbräda Bois Akacia 48x18cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Skärbräda Chunky 35x25cm

Skärbräda Chunky 35x25cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr Extrapris
Skärbräda Plast Svart 15x25cm

Skärbräda Plast Svart 15x25cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Skärbräda Plast Svart 32x38cm

Skärbräda Plast Svart 32x38cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Skärbrädor Plast Vit 14x24cm/24x34cm 2-p

Skärbrädor Plast Vit 14x24cm/24x34cm 2-p

ICA · 2 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 20 kr/st pris 40 kr
Skärpstål 32cm

Skärpstål 32cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Skål 2-p sorterade färger

Skål 2-p sorterade färger

ICA · 2 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 22 kr/st pris 44 kr
Skål 3 färger 6-p

Skål 3 färger 6-p

ICA · 6 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 3,25 kr/st pris 20 kr
Skål Eva Vit 10cm

Skål Eva Vit 10cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Skål Fia Blå 10cm

Skål Fia Blå 10cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 33 kr/st pris 33 kr
Skål Fia Blå 15cm

Skål Fia Blå 15cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Skål glas

Skål glas

ICA · 2700 ml

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 33 kr/l pris 90 kr
Skål grön 14,5cm

Skål grön 14,5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Skål Lina Vit 16,5cm

Skål Lina Vit 16,5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Skål Margrethe Nordic green

Skål Margrethe Nordic green

Rosti · 1500 ml

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 113 kr/l pris 169 kr Extrapris
Skål Margrethe Nordic green

Skål Margrethe Nordic green

Rosti · 3000 ml

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 76 kr/l pris 229 kr Extrapris
Skål Margrethe Svart

Skål Margrethe Svart

Rosti · 3000 ml

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 110 kr/l pris 329 kr
Skål Margrethe vit

Skål Margrethe vit

Rosti · 1500 ml

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 113 kr/l pris 169 kr Extrapris
Skål Margrethe vit

Skål Margrethe vit

Rosti · 3000 ml

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 76 kr/l pris 229 kr Extrapris
Skål melamin Ambrosia 16cm

Skål melamin Ambrosia 16cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Skål Melamin Aqua 16cm

Skål Melamin Aqua 16cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 42 kr/st pris 42 kr
Skål Pigge 16,5cm

Skål Pigge 16,5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Skål rosa 14,5cm

Skål rosa 14,5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Skålar 4 set Höst

Skålar 4 set Höst

ICA · 4 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 20 kr/st pris 80 kr Extrapris
Skålset 3-p

Skålset 3-p

3 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 33 kr/st pris 99 kr Extrapris
Sköljbalja Vit Nordiska Plast

Sköljbalja Vit Nordiska Plast

Nordiska Plast AB · 9000 ml

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 4,83 kr/l pris 44 kr
Slev earl grey 27cm

Slev earl grey 27cm

Gastromax · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Slev vit 27cm

Slev vit 27cm

Gastromax · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Slickepott blandade färger 2-p

Slickepott blandade färger 2-p

ICA · 2 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 32 kr/st pris 65 kr
Slickepott silikon svart 27,5cm

Slickepott silikon svart 27,5cm

Gastromax · 1 st

ICA Maxi Eskilstuna

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Tyck till