Primat

Inlagd fisk på ICA Noltorp

60 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Noltorp

jämförpris 229 kr/kg pris 48 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Noltorp

jämförpris 224 kr/kg pris 48 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Noltorp

jämförpris 794 kr/kg pris 22 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Noltorp

jämförpris 188 kr/kg pris 24 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Noltorp

jämförpris 188 kr/kg pris 24 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Noltorp

jämförpris 266 kr/kg pris 28 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Noltorp

jämförpris 243 kr/kg pris 28 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Noltorp

jämförpris 456 kr/kg pris 77 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Noltorp

jämförpris 524 kr/kg pris 39 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Noltorp

jämförpris 531 kr/kg pris 42 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Noltorp

jämförpris 524 kr/kg pris 39 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Noltorp

jämförpris 394 kr/kg pris 30 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Noltorp

jämförpris 246 kr/kg pris 30 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Noltorp

jämförpris 185 kr/kg pris 46 kr
Inlagd sill 220g

Inlagd sill 220g

ICA · 110 g

ICA Noltorp

jämförpris 202 kr/kg pris 22 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Noltorp

jämförpris 203 kr/kg pris 22 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Noltorp

jämförpris 233 kr/kg pris 28 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Noltorp

jämförpris 185 kr/kg pris 46 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Noltorp

jämförpris 217 kr/kg pris 41 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Noltorp

jämförpris 115 kr/kg pris 35 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Noltorp

jämförpris 110 kr/kg pris 28 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Noltorp

jämförpris 118 kr/kg pris 35 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Noltorp

jämförpris 144 kr/kg pris 36 kr
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Noltorp

jämförpris 159 kr/kg pris 30 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Noltorp

jämförpris 118 kr/kg pris 35 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Noltorp

jämförpris 282 kr/kg pris 48 kr
Laxfilé Portion Varmrökt Citronpeppar Rökeri

Laxfilé Portion Varmrökt Citronpeppar Rökeri

Blomlöfs · 125 g

ICA Noltorp

jämförpris 477 kr/kg pris 60 kr
Laxfilé Varmrökt Jägermix Rökeri

Laxfilé Varmrökt Jägermix Rökeri

Blomlöfs · 125 g

ICA Noltorp

jämförpris 477 kr/kg pris 60 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Noltorp

jämförpris 203 kr/kg pris 22 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Noltorp

jämförpris 233 kr/kg pris 28 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Noltorp

jämförpris 228 kr/kg pris 29 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Noltorp

jämförpris 185 kr/kg pris 46 kr
Matjessill 220g

Matjessill 220g

ICA · 110 g

ICA Noltorp

jämförpris 203 kr/kg pris 22 kr
Matjessill Mor Brittas

Matjessill Mor Brittas

Kosterfiskarn · 300 g

ICA Noltorp

jämförpris 138 kr/kg pris 41 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Noltorp

jämförpris 167 kr/kg pris 21 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Noltorp

jämförpris 188 kr/kg pris 24 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Noltorp

jämförpris 188 kr/kg pris 24 kr
Mästarmatjessill 215g

Mästarmatjessill 215g

Abba · 125 g

ICA Noltorp

jämförpris 188 kr/kg pris 24 kr
Ramslök & citronsill 220g

Ramslök & citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Noltorp

jämförpris 254 kr/kg pris 28 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Noltorp

jämförpris 460 kr/kg pris 37 kr
Räkor Handskalade 500g

Räkor Handskalade 500g

Kosterfiskarn · 240 g

ICA Noltorp

jämförpris 479 kr/kg pris 115 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Noltorp

jämförpris 372 kr/kg pris 104 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Noltorp

jämförpris 237 kr/kg pris 40 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA Basic · 170 g

ICA Noltorp

jämförpris 219 kr/kg pris 37 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Noltorp

jämförpris 297 kr/kg pris 51 kr
Röd Rom Finkorning

Röd Rom Finkorning

ICA · 70 g

ICA Noltorp

jämförpris 414 kr/kg pris 29 kr
Rökta musslor i vitlök 200g

Rökta musslor i vitlök 200g

ICA · 120 g

ICA Noltorp

jämförpris 370 kr/kg pris 44 kr
Senapssill 215g

Senapssill 215g

ICA · 105 g

ICA Noltorp

jämförpris 213 kr/kg pris 22 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Noltorp

jämförpris 254 kr/kg pris 28 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Noltorp

jämförpris 254 kr/kg pris 28 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Noltorp

jämförpris 197 kr/kg pris 46 kr
Sill ansjoviskryddad 245g

Sill ansjoviskryddad 245g

Abba · 130 g

ICA Noltorp

jämförpris 218 kr/kg pris 28 kr
Sill ingefära & lime 240g

Sill ingefära & lime 240g

Abba · 120 g

ICA Noltorp

jämförpris 233 kr/kg pris 28 kr
Skärgårdssill 215g

Skärgårdssill 215g

ICA · 105 g

ICA Noltorp

jämförpris 213 kr/kg pris 22 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Noltorp

jämförpris 254 kr/kg pris 28 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Noltorp

jämförpris 197 kr/kg pris 46 kr
Smörgåssill skivor i dillsås

Smörgåssill skivor i dillsås

Lucullus · 100 g

ICA Noltorp

jämförpris 317 kr/kg pris 32 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Noltorp

jämförpris 237 kr/kg pris 42 kr
Svartvinbärssill 250g

Svartvinbärssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Noltorp

jämförpris 228 kr/kg pris 29 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Noltorp

jämförpris 304 kr/kg pris 21 kr
Tyck till