Primat

Skinka på ICA Berga Centrum, Kalmar

47 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bog Rökt

Bog Rökt

ICA · 120 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 170 kr/kg pris 20 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 244 kr/kg pris 29 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 170 kr/kg pris 20 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 143 kr/kg pris 29 kr
Honungsskinka Välrökt Skivad

Honungsskinka Välrökt Skivad

Charkman · 140 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 230 kr/kg pris 32 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

ICA · 100 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 352 kr/kg pris 35 kr
Kalkon med Paprika Tunna Skivor

Kalkon med Paprika Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 227 kr/kg pris 34 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 208 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA Basic · 300 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 156 kr/kg pris 47 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 221 kr/kg pris 44 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 189 kr/kg pris 38 kr
Kalkon strimlad alspånsrökt

Kalkon strimlad alspånsrökt

Ingelsta kalkon · 200 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 222 kr/kg pris 44 kr
Kyckling extrarökt

Kyckling extrarökt

Lönneberga · 90 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 222 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Kycklingkorv skivad Poli klassisk

Kycklingkorv skivad Poli klassisk

Perutnina Ptuj · 150 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 161 kr/kg pris 24 kr
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 170 kr/kg pris 20 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 120 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 170 kr/kg pris 20 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 170 kr/kg pris 20 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 158 kr/kg pris 19 kr Extrapris
Lufttorkad skinka

Lufttorkad skinka

Grilstad · 100 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 430 kr/kg pris 43 kr
Pastrami

Pastrami

ICA · 120 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 198 kr/kg pris 24 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 375 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Prosciutto Saluhall Tryffel 14+

Prosciutto Saluhall Tryffel 14+

PAUL och THOM · 70 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 810 kr/kg pris 57 kr
Påskskinka Griljerad

Påskskinka Griljerad

ICA · 110 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 190 kr/kg pris 21 kr
Rökt bog i bit ca

Rökt bog i bit ca

ICA · 500 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 113 kr/kg pris 57 kr
Saltrulle Kokt

Saltrulle Kokt

Pärsons · 90 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 346 kr/kg pris 31 kr
Schwarzwalderskinka

Schwarzwalderskinka

ICA · 120 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 265 kr/kg pris 32 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 114 kr/kg pris 23 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Lönneberga · 105 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 114 kr/kg pris 23 kr
Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Negroni · 85 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 544 kr/kg pris 46 kr
Skinka Lufttorkad Jamon Duroc Saluhall 18 Månader

Skinka Lufttorkad Jamon Duroc Saluhall 18 Månader

PAUL och THOM · 70 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 675 kr/kg pris 47 kr
Skinka Lufttorkad Jamon Serrano

Skinka Lufttorkad Jamon Serrano

Argal · 100 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 473 kr/kg pris 47 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Zeta · 70 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 553 kr/kg pris 39 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Zeta · 120 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 519 kr/kg pris 62 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Beretta · 80 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 713 kr/kg pris 57 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Zeta · 70 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 766 kr/kg pris 54 kr
Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Zeta · 70 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 539 kr/kg pris 38 kr
Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Negroni · 85 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 544 kr/kg pris 46 kr
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 134 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt skinka

Skinka Rökt skinka

ICA Basic · 300 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 73 kr/kg pris 22 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 114 kr/kg pris 23 kr
Skinka Svartrökt

Skinka Svartrökt

Charkuterifabriken · 100 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 248 kr/kg pris 25 kr
Skinka vår rökigaste

Skinka vår rökigaste

Lönneberga · 105 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Tärnad Skinka Rökt

Tärnad Skinka Rökt

ICA · 180 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 116 kr/kg pris 21 kr
Tyck till