Primat

Kök på ICA Berga Centrum, Kalmar

64 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Allglas flergångsplast 30cl 12-p

Allglas flergångsplast 30cl 12-p

ICA · 12 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 2,91 kr/st pris 35 kr
Allspade Svart 22,5cm

Allspade Svart 22,5cm

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Assiett Vit 18cm 20-p

Assiett Vit 18cm 20-p

ICA · 20 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 1,30 kr/st pris 26 kr
Avkalkningsfilter kaffebryggare och vattenkokare 20g 6-p

Avkalkningsfilter kaffebryggare och vattenkokare 20g 6-p

Melitta · 6 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 5 kr/st pris 32 kr
Avloppssil metall

Avloppssil metall

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Bakformar vita 100-p

Bakformar vita 100-p

ICA · 100 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,10 kr/st pris 10 kr
Bakplåtspapper 18-pack

Bakplåtspapper 18-pack

Toppits · 18 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 1,22 kr/st pris 22 kr
Bakplåtspapper ark 24-p

Bakplåtspapper ark 24-p

ICA · 24 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,66 kr/st pris 16 kr
Bakplåtspapper rulle 20m

Bakplåtspapper rulle 20m

ICA

ICA Berga Centrum, Kalmar

pris 32 kr
Bambumatta 240mm

Bambumatta 240mm

Blue Dragon · 53 g

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 906 kr/kg pris 48 kr
Bestick Trä

Bestick Trä

ICA Basic · 12 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 1,16 kr/st pris 14 kr
Diskborste 1-p

Diskborste 1-p

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 13 kr/st pris 13 kr
Diskpropp försänkt 1-p

Diskpropp försänkt 1-p

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 14 kr/st pris 14 kr
Diskpropp med pigg 1-p

Diskpropp med pigg 1-p

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 14 kr/st pris 14 kr
Folieform med lock 8,5dl 5-p

Folieform med lock 8,5dl 5-p

ICA Basic · 5 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 3,59 kr/st pris 18 kr
Folieformar med lock 11dl 5-p

Folieformar med lock 11dl 5-p

Toppits · 5 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 7 kr/st pris 37 kr
Folieformar med lock 19dl 4-p

Folieformar med lock 19dl 4-p

Toppits · 4 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 9 kr/st pris 36 kr
Folieformar med lock 5dl 8-p

Folieformar med lock 5dl 8-p

Toppits · 8 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 3,74 kr/st pris 30 kr
Folieformar med lock 8,5dl 6-p

Folieformar med lock 8,5dl 6-p

Toppits · 6 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 4,99 kr/st pris 30 kr
Frysetiketter vita 60-p

Frysetiketter vita 60-p

Toppits · 60 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,27 kr/st pris 16 kr
Fryspåsar 2L 35-pack

Fryspåsar 2L 35-pack

Toppits · 35 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,63 kr/st pris 22 kr
Fryspåsar 3L 30-p

Fryspåsar 3L 30-p

Toppits · 30 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,73 kr/st pris 22 kr
Glashällsskrapa

Glashällsskrapa

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Grillspett Bambu 100-p

Grillspett Bambu 100-p

ICA Basic · 100 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,16 kr/st pris 16 kr
Gräddsprits med 3 munstycken Vit

Gräddsprits med 3 munstycken Vit

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 42 kr/st pris 42 kr
Ischokladformar 30-p

Ischokladformar 30-p

ICA · 30 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,53 kr/st pris 16 kr
Istärningspåsar Kuber

Istärningspåsar Kuber

ICA · 20 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 1,05 kr/st pris 21 kr
Kaffefilter 1x4 oblekta 80-p

Kaffefilter 1x4 oblekta 80-p

ICA · 80 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,18 kr/st pris 15 kr
Kaffefilter 1x4 Vita 80-p

Kaffefilter 1x4 Vita 80-p

ICA · 80 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,18 kr/st pris 15 kr
Kaffefilter Nummer 2,

Kaffefilter Nummer 2,

ICA Basic · 200 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,10 kr/st pris 20 kr
Kaffefilter Nummer 4

Kaffefilter Nummer 4

ICA Basic · 200 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,10 kr/st pris 20 kr
Kaffefilter Orginal Vit 1x4 80-p Miljömärkt

Kaffefilter Orginal Vit 1x4 80-p Miljömärkt

Melitta · 80 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,31 kr/st pris 25 kr
Kaffefilter Original Oblekt 100 40-p Miljömärkt

Kaffefilter Original Oblekt 100 40-p Miljömärkt

Melitta · 40 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,35 kr/st pris 14 kr
Kaffefilter Original Vit 102 80-p Miljömärkt

Kaffefilter Original Vit 102 80-p Miljömärkt

Melitta · 80 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,27 kr/st pris 22 kr
Kolsyrepåfyllning CQC *OBS PANT*

Kolsyrepåfyllning CQC *OBS PANT*

Sodastream · 60000 ml

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 1,27 kr/l pris 76 kr
Kolsyrepåfyllning SS

Kolsyrepåfyllning SS

Sodastream · 60000 ml

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 1,26 kr/l pris 76 kr
Konservöppnare Svart 16cm

Konservöppnare Svart 16cm

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 33 kr/st pris 33 kr
Korkskruv med hävarm

Korkskruv med hävarm

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 61 kr/st pris 61 kr
Köksstril Ledbar

Köksstril Ledbar

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Matfolie 20m

Matfolie 20m

ICA

ICA Berga Centrum, Kalmar

pris 32 kr
Matlåda Grå

Matlåda Grå

ICA · 1100 ml

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 20 kr/l pris 22 kr
Matlåda Grå

Matlåda Grå

ICA · 1100 ml

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 20 kr/l pris 22 kr
Maxi Tändare 2-p

Maxi Tändare 2-p

Bic · 2 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 12 kr/st pris 25 kr
Med lock Aluminiumform 4,5dl 8-p

Med lock Aluminiumform 4,5dl 8-p

ICA Basic · 8 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 2,24 kr/st pris 18 kr
Mini-muffinsformar Blomformade 45-p

Mini-muffinsformar Blomformade 45-p

ICA · 45 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,80 kr/st pris 36 kr
Muffinsformar mönstrade 75-p

Muffinsformar mönstrade 75-p

ICA · 75 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,20 kr/st pris 15 kr
Muffinsformar Mönstrade Små 60-p

Muffinsformar Mönstrade Små 60-p

ICA · 60 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 0,75 kr/st pris 45 kr
Mugg Mixade färger 25cl 25-p

Mugg Mixade färger 25cl 25-p

ICA · 25 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 1,44 kr/st pris 36 kr
Måttsats plast vit 5 delar

Måttsats plast vit 5 delar

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Osthyvel Svart 22cm

Osthyvel Svart 22cm

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 38 kr/st pris 38 kr
Paj & bakformar Runda 23cm 4-p

Paj & bakformar Runda 23cm 4-p

Toppits · 4 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 10 kr/st pris 39 kr
Potatisskalare Jonas

Potatisskalare Jonas

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Skärbrädor Plast Vit 14x24cm/24x34cm 2-p

Skärbrädor Plast Vit 14x24cm/24x34cm 2-p

ICA · 2 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 23 kr/st pris 47 kr
Slickepott Vit

Slickepott Vit

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Stekpåsar 8-p

Stekpåsar 8-p

Toppits · 8 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 3,74 kr/st pris 30 kr
Steksnöre Bomull 40m

Steksnöre Bomull 40m

ICA

ICA Berga Centrum, Kalmar

pris 22 kr
Stekspade Svart Nylon 31,5cm

Stekspade Svart Nylon 31,5cm

Gastromax · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Sugrör Smoothie

Sugrör Smoothie

Happy Party · 8 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 6 kr/st pris 50 kr
Tallrik vit 22cm 20-p

Tallrik vit 22cm 20-p

ICA · 20 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 1,65 kr/st pris 33 kr
Teklämma Rostfri

Teklämma Rostfri

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 23 kr/st pris 23 kr
Ugn & grillfolie 40cm 10m

Ugn & grillfolie 40cm 10m

ICA

ICA Berga Centrum, Kalmar

pris 31 kr
Universalsax Svart 23,5cm

Universalsax Svart 23,5cm

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 95 kr/st pris 95 kr
Visp Svart Nylon 28cm

Visp Svart Nylon 28cm

Gastromax · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Äggskärare svart

Äggskärare svart

ICA · 1 st

ICA Berga Centrum, Kalmar

jämförpris 33 kr/st pris 33 kr
Tyck till