Primat

Inlagd fisk på ICA Jokkmokk

41 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 220 kr/kg pris 46 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 215 kr/kg pris 46 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 207 kr/kg pris 27 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 235 kr/kg pris 27 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 439 kr/kg pris 33 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 438 kr/kg pris 75 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 515 kr/kg pris 41 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 225 kr/kg pris 27 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 212 kr/kg pris 25 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 178 kr/kg pris 44 kr
Inlagd Sill 500g

Inlagd Sill 500g

Abba · 250 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 178 kr/kg pris 45 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 209 kr/kg pris 40 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 109 kr/kg pris 33 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 108 kr/kg pris 27 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 142 kr/kg pris 36 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 113 kr/kg pris 34 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 167 kr/kg pris 25 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 279 kr/kg pris 48 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 329 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Gravad i bit Miljömärkt

Lax Färsk Gravad i bit Miljömärkt

ICA · 250 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 362 kr/kg pris 90 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 329 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Kallrökt i bit Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt i bit Miljömärkt

ICA · 250 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 362 kr/kg pris 90 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 424 kr/kg pris 53 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 424 kr/kg pris 53 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 225 kr/kg pris 27 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 178 kr/kg pris 44 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 181 kr/kg pris 23 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 181 kr/kg pris 23 kr
Ramslök & Citronsill 220g

Ramslök & Citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 245 kr/kg pris 27 kr
Restaurangansjovisfilé 400g

Restaurangansjovisfilé 400g

Klädesholmen · 260 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 161 kr/kg pris 42 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 368 kr/kg pris 103 kr
Räkor i lake stora

Räkor i lake stora

ICA · 400 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 265 kr/kg pris 106 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 291 kr/kg pris 50 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 231 kr/kg pris 25 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 245 kr/kg pris 27 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 227 kr/kg pris 40 kr
Surströmmingsburk 650g

Surströmmingsburk 650g

Röda Ulven · 475 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 251 kr/kg pris 119 kr
Surströmmingsfilé 400g

Surströmmingsfilé 400g

Röda Ulven · 300 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 442 kr/kg pris 133 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 291 kr/kg pris 20 kr
Varmrökt lax

Varmrökt lax

ICA Basic · 150 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 303 kr/kg pris 45 kr
Tyck till