Primat

Kyckling på ICA Jokkmokk

19 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Kyckling Färsk Hel ca KRAV

Kyckling Färsk Hel ca KRAV

Kronfågel · 2000 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 141 kr/kg pris 282 kr
Kyckling Färsk Minutfilé

Kyckling Färsk Minutfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Färsk Minutfilé

Kyckling Färsk Minutfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 148 kr/kg pris 89 kr
Kycklingben ca

Kycklingben ca

Kronfågel · 900 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 73 kr/kg pris 65 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 2000 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 71 kr/kg pris 142 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 79 kr/kg pris 72 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Kronfågel · 450 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 170 kr/kg pris 77 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 94 kr/kg pris 79 kr Extrapris
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 500 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 104 kr/kg pris 52 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 73 kr/kg pris 51 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 93 kr/kg pris 65 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 137 kr/kg pris 82 kr
Kycklingklubba

Kycklingklubba

ICA Basic · 2000 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 29 kr/kg pris 58 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

ICA Basic · 350 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 50 kr/kg pris 18 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 500 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 64 kr/kg pris 32 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA · 700 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 100 kr/kg pris 70 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 103 kr/kg pris 72 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

ICA · 1000 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Majskyckling Färsk Hel ca

Majskyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1300 g

ICA Jokkmokk

jämförpris 82 kr/kg pris 106 kr
Tyck till