Primat

Frysta bär på ICA Strömsbro

24 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Björnbär Fryst

Björnbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Strömsbro

jämförpris 92 kr/kg pris 23 kr
Blåbär Frysta

Blåbär Frysta

ICA · 250 g

ICA Strömsbro

jämförpris 127 kr/kg pris 32 kr
Blåbär odlade

Blåbär odlade

ICA Basic · 500 g

ICA Strömsbro

jämförpris 68 kr/kg pris 34 kr
Blåbär Svenska

Blåbär Svenska

ICA · 1000 g

ICA Strömsbro

jämförpris 130 kr/kg pris 130 kr
Bärmix Fryst

Bärmix Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Strömsbro

jämförpris 48 kr/kg pris 48 kr
Frukt & bärblandning

Frukt & bärblandning

ICA · 500 g

ICA Strömsbro

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Frukt till smoothies Jordgubb & banan Fryst

Frukt till smoothies Jordgubb & banan Fryst

ICA · 500 g

ICA Strömsbro

jämförpris 64 kr/kg pris 32 kr
Hallon & blåbär Fryst

Hallon & blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Strömsbro

jämförpris 170 kr/kg pris 42 kr
Hallon Chokladdoppade Frysta Schofrulade

Hallon Chokladdoppade Frysta Schofrulade

Oswald · 130 g

ICA Strömsbro

jämförpris 342 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Strömsbro

jämförpris 124 kr/kg pris 31 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA Basic · 500 g

ICA Strömsbro

jämförpris 101 kr/kg pris 50 kr
Hallon Fryst Eko I love eco

Hallon Fryst Eko I love eco

ICA · 250 g

ICA Strömsbro

jämförpris 169 kr/kg pris 42 kr
Havtorn Fryst KRAV

Havtorn Fryst KRAV

Polarica · 225 g

ICA Strömsbro

jämförpris 122 kr/kg pris 27 kr
Hjortron

Hjortron

ICA · 225 g

ICA Strömsbro

jämförpris 336 kr/kg pris 76 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Strömsbro

jämförpris 30 kr/kg pris 30 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA · 250 g

ICA Strömsbro

jämförpris 95 kr/kg pris 24 kr
Jordgubbar Fryst Eko

Jordgubbar Fryst Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Strömsbro

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Jordgubbstärningar

Jordgubbstärningar

ICA · 250 g

ICA Strömsbro

jämförpris 95 kr/kg pris 24 kr
Körsbär Fryst

Körsbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Strömsbro

jämförpris 116 kr/kg pris 29 kr
Lingon KRAV I love eco

Lingon KRAV I love eco

ICA · 250 g

ICA Strömsbro

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Lingon

Lingon

ICA · 500 g

ICA Strömsbro

jämförpris 123 kr/kg pris 61 kr
Mango & hallon Fryst

Mango & hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Strömsbro

jämförpris 117 kr/kg pris 29 kr
Skivade jordgubbar

Skivade jordgubbar

ICA Basic · 500 g

ICA Strömsbro

jämförpris 51 kr/kg pris 25 kr
Stora blåbär Fryst

Stora blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Strömsbro

jämförpris 95 kr/kg pris 24 kr
Tyck till