Primat

Övrigt fryst på ICA Strömsbro

22 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika Finhackad Fryst

Basilika Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Strömsbro

jämförpris 230 kr/kg pris 9 kr
Croissanter

Croissanter

ICA · 330 g

ICA Strömsbro

jämförpris 108 kr/kg pris 35 kr
Croissants Deg 6-p

Croissants Deg 6-p

Danerolles · 240 g

ICA Strömsbro

jämförpris 97 kr/kg pris 23 kr
Dill Finhackad Fryst

Dill Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Strömsbro

jämförpris 230 kr/kg pris 9 kr
Färdighackad lök Fryst

Färdighackad lök Fryst

ICA · 450 g

ICA Strömsbro

jämförpris 39 kr/kg pris 18 kr
Gräslök Finhackad Fryst

Gräslök Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Strömsbro

jämförpris 230 kr/kg pris 9 kr
Gyozadeg

Gyozadeg

Cham · 300 g

ICA Strömsbro

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr
Koriander Finhackad Fryst

Koriander Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Strömsbro

jämförpris 230 kr/kg pris 9 kr
Mandeltårta Crunchy Daim orange

Mandeltårta Crunchy Daim orange

Almondy · 400 g

ICA Strömsbro

jämförpris 142 kr/kg pris 57 kr
Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Fria · 240 g

ICA Strömsbro

jämförpris 126 kr/kg pris 30 kr
Persilja Finhackad Fryst

Persilja Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Strömsbro

jämförpris 230 kr/kg pris 9 kr
Pinsabotten Glutenfri

Pinsabotten Glutenfri

Zeta · 180 g

ICA Strömsbro

jämförpris 254 kr/kg pris 46 kr
Pizzabotten Glutenfri

Pizzabotten Glutenfri

Zeta · 200 g

ICA Strömsbro

jämförpris 240 kr/kg pris 48 kr
Pizzadeg Surdeg

Pizzadeg Surdeg

POP! Bakery · 400 g

ICA Strömsbro

jämförpris 81 kr/kg pris 32 kr
Pizzadeg XXL

Pizzadeg XXL

ICA · 550 g

ICA Strömsbro

jämförpris 43 kr/kg pris 24 kr
Röd chili hackad Fryst

Röd chili hackad Fryst

ICA · 50 g

ICA Strömsbro

jämförpris 259 kr/kg pris 13 kr
Salted caramel

Salted caramel

Almondy · 420 g

ICA Strömsbro

jämförpris 126 kr/kg pris 53 kr
Smulpaj blåbär Fryst bakmix

Smulpaj blåbär Fryst bakmix

ICA · 700 g

ICA Strömsbro

jämförpris 110 kr/kg pris 77 kr
Smördegsplattor

Smördegsplattor

ICA · 450 g

ICA Strömsbro

jämförpris 71 kr/kg pris 32 kr
Tekaka Glutenfri Fryst

Tekaka Glutenfri Fryst

Fria · 220 g

ICA Strömsbro

jämförpris 142 kr/kg pris 31 kr
Vitlök finhackad fryst

Vitlök finhackad fryst

ICA · 45 g

ICA Strömsbro

jämförpris 287 kr/kg pris 13 kr
Wienerbröd Fryst 10-p

Wienerbröd Fryst 10-p

Findus · 400 g

ICA Strömsbro

jämförpris 85 kr/kg pris 34 kr
Tyck till