Primat

Trädgård på ICA Strömsbro

59 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika Ordinary 1-p

Basilika Ordinary 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Strömsbro

jämförpris 6 kr/l pris 23 kr
Bollkrysantemum 17cm kruka varierande färger

Bollkrysantemum 17cm kruka varierande färger

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm

Brudorkidé 2-stänglad 12cm

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm vit

Brudorkidé 2-stänglad 12cm vit

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Brudorkidé 3-stänglad 12cm

Brudorkidé 3-stänglad 12cm

ICA · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Bukett Kräftfest medium 50cm

Bukett Kräftfest medium 50cm

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Bukett Snygg medium 50cm

Bukett Snygg medium 50cm

ICA · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Bukett Viona 40cm

Bukett Viona 40cm

ICA · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Bukett Årstid medium 50cm

Bukett Årstid medium 50cm

ICA · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Elefantöra 12cm

Elefantöra 12cm

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Etiketter Vita

Etiketter Vita

Writer · 100 st

ICA Strömsbro

jämförpris 0,30 kr/st pris 30 kr
Fiberkruka 8cm rund

Fiberkruka 8cm rund

ICA · 12 st

ICA Strömsbro

jämförpris 2,91 kr/st pris 35 kr
Fiolfikus småbladig 12cm kruka Höjd 30cm

Fiolfikus småbladig 12cm kruka Höjd 30cm

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Strömsbro

jämförpris 6 kr/st pris 25 kr
Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Gräslök Dolores

Gräslök Dolores

Nelson Garden · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Gurka, Frilands-, Vert petit de Par

Gurka, Frilands-, Vert petit de Par

Nelson Garden · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Strömsbro

jämförpris 3,19 kr/l pris 32 kr
Hortensia 2-grenad 10,5cm kruka varierande färger

Hortensia 2-grenad 10,5cm kruka varierande färger

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Strömsbro

jämförpris 286 kr/l pris 86 kr
Kalanchoe 10,5 cm vit

Kalanchoe 10,5 cm vit

ICA · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Kalanchoe 10,5cm rosa

Kalanchoe 10,5cm rosa

ICA · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm vit

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm vit

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kristi Törnekrona 10,5cm

Kristi Törnekrona 10,5cm

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Rosett RB 14cm

Kruka Rosett RB 14cm

ICA · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr Extrapris
Krukros storblommig 10,5cm

Krukros storblommig 10,5cm

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Kvistnejlikor 50 cm mix

Kvistnejlikor 50 cm mix

9 st

ICA Strömsbro

jämförpris 10 kr/st pris 89 kr
Lecakulor

Lecakulor

Hasselfors · 4000 ml

ICA Strömsbro

jämförpris 11 kr/l pris 46 kr
Ljung BL Mintberry 10,5 cm

Ljung BL Mintberry 10,5 cm

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr Extrapris
Ljung Calluna Trio Rosa Bandet 11 cm

Ljung Calluna Trio Rosa Bandet 11 cm

ICA · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr Extrapris
Ljung röd 11 cm

Ljung röd 11 cm

ICA · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Luktärt Gammeldags Old Spice Mix 1-p

Luktärt Gammeldags Old Spice Mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Luktärt Knee-Hi 1-p

Luktärt Knee-Hi 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Luktärt Royal Blandade färger 1-p

Luktärt Royal Blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Minidrivhus Krukinsats 24 Garden

Minidrivhus Krukinsats 24 Garden

ICA · 24 st

ICA Strömsbro

jämförpris 3,50 kr/st pris 84 kr
Murgröna 10,5 cm SE

Murgröna 10,5 cm SE

ICA · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Murgröna på båge 12cm

Murgröna på båge 12cm

ICA · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Murgröna rankor 12 cm

Murgröna rankor 12 cm

ICA · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 52 kr/st pris 52 kr
Myr Effekt dosor

Myr Effekt dosor

Neudorff · 2 st

ICA Strömsbro

jämförpris 65 kr/st pris 129 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Strömsbro

jämförpris 56 kr/st pris 113 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Strömsbro

jämförpris 1,10 kr/st pris 33 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Strömsbro

jämförpris 1,10 kr/st pris 33 kr
Orientaliska liljor 3-p 60cm

Orientaliska liljor 3-p 60cm

3 st

ICA Strömsbro

jämförpris 33 kr/st pris 99 kr
Palettblad varierande sorter och färger 12cm kruka Höjd 30cm

Palettblad varierande sorter och färger 12cm kruka Höjd 30cm

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Persilja Mosskrusig 1-p

Persilja Mosskrusig 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Plättar i luften

Plättar i luften

ICA · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Porslinsblomma båge, 12cm

Porslinsblomma båge, 12cm

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

ICA · 10 st

ICA Strömsbro

jämförpris 9 kr/st pris 89 kr
Rädisa Mix 1-p

Rädisa Mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Refill 1-pack

Refill 1-pack

Thermacell · 1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 145 kr/st pris 145 kr
Trillingblomma 17cm

Trillingblomma 17cm

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 289 kr/st pris 289 kr
Trädgårdsnejlika 12 cm

Trädgårdsnejlika 12 cm

1 st

ICA Strömsbro

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Tulpaner 10-p 35cm vita

Tulpaner 10-p 35cm vita

ICA · 10 st

ICA Strömsbro

jämförpris 9 kr/st pris 89 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Strömsbro

jämförpris 39 kr/l pris 39 kr
Växtnäring Orkidé Garden

Växtnäring Orkidé Garden

ICA · 250 ml

ICA Strömsbro

jämförpris 160 kr/l pris 40 kr
Tyck till