Primat

Kyckling på ICA Nära Tjällmo handel

16 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr
Gårdskyckling Färsk ca

Gårdskyckling Färsk ca

Kronfågel · 1150 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 63 kr/kg pris 73 kr
Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kronfågel · 200 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 227 kr/kg pris 45 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 44 kr/kg pris 44 kr
Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 158 kr/kg pris 111 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 122 kr/kg pris 103 kr
Kycklingbröstfiléer Fryst

Kycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 124 kr/kg pris 124 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 103 kr/kg pris 103 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 500 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 106 kr/kg pris 53 kr
Kycklingklubba Fryst

Kycklingklubba Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 47 kr/kg pris 47 kr
Kycklingklubbor Fryst

Kycklingklubbor Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 47 kr/kg pris 47 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 500 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 71 kr/kg pris 36 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Guldfågeln · 1000 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 47 kr/kg pris 47 kr
Snabbfilé 4-p

Snabbfilé 4-p

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 132 kr/kg pris 79 kr
Snabbfilé BBQ

Snabbfilé BBQ

ICA · 600 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 132 kr/kg pris 79 kr
Tunnskivade kycklingfiléer Fryst

Tunnskivade kycklingfiléer Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 158 kr/kg pris 111 kr
Tyck till