Primat

Hygien & skönhet på ICA Nära Tjällmo handel

112 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

After Sun Moisture Lotion

After Sun Moisture Lotion

Nivea Sun · 200 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 375 kr/l pris 75 kr
Ansiktskräm Dag Hydra Energetic daily

Ansiktskräm Dag Hydra Energetic daily

Men Expert · 50 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 2280 kr/l pris 114 kr
Balsam Glans

Balsam Glans

Barnängen · 250 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 108 kr/l pris 27 kr
Balsam Normal

Balsam Normal

Barnängen · 250 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 108 kr/l pris 27 kr
Balsam Närande

Balsam Närande

Barnängen · 250 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 108 kr/l pris 27 kr
Balsam Strength & Shine Normalt hår

Balsam Strength & Shine Normalt hår

Fructis · 200 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 159 kr/l pris 32 kr
Bamse Plåster 20-p

Bamse Plåster 20-p

Salvequick · 20 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 1,35 kr/st pris 27 kr
Barntandborste Step by step 0-2 år 1-p

Barntandborste Step by step 0-2 år 1-p

Jordan · 1 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Barntandkräm

Barntandkräm

ICA · 75 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 305 kr/l pris 23 kr
Binda Lång Maxi 12-p

Binda Lång Maxi 12-p

Always · 12 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 2,57 kr/st pris 31 kr
Binda Normal utan vingar 20-p

Binda Normal utan vingar 20-p

ICA Basic · 20 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 0,60 kr/st pris 12 kr
Binda Ultra Natt med vingar 10-p

Binda Ultra Natt med vingar 10-p

ICA · 10 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 1,65 kr/st pris 17 kr Extrapris
Binda Ultra Normal med vingar 14-p

Binda Ultra Normal med vingar 14-p

ICA · 14 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 1,35 kr/st pris 19 kr
Binda Ultra Normal utan vingar 16-p

Binda Ultra Normal utan vingar 16-p

ICA · 16 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 1,03 kr/st pris 17 kr Extrapris
Binda Ultra Super long 12-p

Binda Ultra Super long 12-p

ICA · 12 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 1,38 kr/st pris 17 kr Extrapris
Bindor Ultra thin Goodnight 10-p

Bindor Ultra thin Goodnight 10-p

Libresse · 10 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 3,29 kr/st pris 33 kr
Bindor Ultra thin Normal Utan vingar 16-p

Bindor Ultra thin Normal Utan vingar 16-p

Libresse · 16 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 2,06 kr/st pris 33 kr
Bodylotion Silky Body cream

Bodylotion Silky Body cream

Dove · 300 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 277 kr/l pris 83 kr
Bomull

Bomull

ICA Basic · 200 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 119 kr/kg pris 24 kr
Bomullspinnar 200-p

Bomullspinnar 200-p

ICA Basic · 200 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 0,06 kr/st pris 12 kr
Bomullspinnar 200-p

Bomullspinnar 200-p

ICA Basic · 200 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 0,06 kr/st pris 12 kr
Bomullspinnar Baby Ekologisk 56-p

Bomullspinnar Baby Ekologisk 56-p

ICA Hjärtat · 56 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 0,32 kr/st pris 18 kr
Bomullsrondeller 80-p

Bomullsrondeller 80-p

ICA Basic · 80 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 0,11 kr/st pris 9 kr
Bomullsrondeller 80-p

Bomullsrondeller 80-p

ICA Basic · 80 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 0,11 kr/st pris 9 kr
COVID19 antigentest Självtest 1-p

COVID19 antigentest Självtest 1-p

New Gene · 1 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Deodorant Roll On 48h Black

Deodorant Roll On 48h Black

AXE · 50 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 838 kr/l pris 42 kr
Deodorant Roll On Fresh Active

Deodorant Roll On Fresh Active

Nivea Men · 50 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 598 kr/l pris 30 kr
Deodorant Roll On Men Pure Arctic

Deodorant Roll On Men Pure Arctic

Palmolive · 50 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 538 kr/l pris 27 kr
Duchcreme Parfymerad

Duchcreme Parfymerad

Lactacyd · 500 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 106 kr/l pris 53 kr
Dusch&Schampo Kids

Dusch&Schampo Kids

Family Fresh · 500 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 46 kr/l pris 23 kr
Duschgel Ice Chill

Duschgel Ice Chill

AXE · 250 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 144 kr/l pris 36 kr
Duschtvål Creme Starfruit

Duschtvål Creme Starfruit

Nivea · 250 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 112 kr/l pris 28 kr
Duschtvål Mango Sensation

Duschtvål Mango Sensation

Family Fresh · 500 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 46 kr/l pris 23 kr
Duschtvål Spring

Duschtvål Spring

Family Fresh · 500 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 46 kr/l pris 23 kr
Flytande handtvål Magic softness Raspberry

Flytande handtvål Magic softness Raspberry

Palmolive · 250 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 152 kr/l pris 38 kr
Flytande handtvål Renewing Care

Flytande handtvål Renewing Care

Dove · 250 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 124 kr/l pris 31 kr
Fusion Rakblad 4-p

Fusion Rakblad 4-p

Gillette · 4 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 49 kr/st pris 196 kr
Handdesinfektion

Handdesinfektion

Salubrin · 500 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 180 kr/l pris 90 kr
Handkräm Intensive Care

Handkräm Intensive Care

Vaseline · 200 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 214 kr/l pris 43 kr
Handtvål Almond Milk

Handtvål Almond Milk

ICA Basic · 500 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 26 kr/l pris 13 kr
Handtvål Aloe Fresh

Handtvål Aloe Fresh

ICA Basic · 500 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 26 kr/l pris 13 kr
Handtvål Blåbär Flytande

Handtvål Blåbär Flytande

Bliw · 300 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 76 kr/l pris 23 kr
Handtvål Flytande Fresh Cucumber & Green Tea

Handtvål Flytande Fresh Cucumber & Green Tea

Dove · 250 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 120 kr/l pris 30 kr
Handtvål Flytande Milk & almond

Handtvål Flytande Milk & almond

Palmolive · 300 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 83 kr/l pris 25 kr
Handtvål Flytande Sensitive

Handtvål Flytande Sensitive

Palmolive · 300 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 86 kr/l pris 26 kr
Handtvål Green Apple Flytande

Handtvål Green Apple Flytande

Gunry · 500 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 56 kr/l pris 28 kr
Handtvål Lavender Flytande

Handtvål Lavender Flytande

Gunry · 500 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 56 kr/l pris 28 kr
Handtvål Lemon verbena Flytande

Handtvål Lemon verbena Flytande

Gunry · 500 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 56 kr/l pris 28 kr
Handtvål Strandblomma

Handtvål Strandblomma

ICA · 300 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 70 kr/l pris 21 kr
Hudkräm Creme

Hudkräm Creme

Nivea · 75 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 372 kr/l pris 28 kr
Hudkräm Essential Care Body Milk

Hudkräm Essential Care Body Milk

Dove · 250 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 220 kr/l pris 55 kr
Hudkräm Universal Cream doftfri

Hudkräm Universal Cream doftfri

HTH · 100 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 489 kr/l pris 49 kr
Hudsalva

Hudsalva

Helosan · 100 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 570 kr/kg pris 57 kr
Hårstyling Vax Indestructible sculpting

Hårstyling Vax Indestructible sculpting

Studio Line · 75 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 652 kr/l pris 49 kr
Trosskydd large 28-p

Trosskydd large 28-p

ICA · 28 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 0,80 kr/st pris 23 kr
Individual reach Medium Tandborste

Individual reach Medium Tandborste

Jordan · 1 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Intimtvätt Mandel Shea

Intimtvätt Mandel Shea

Libresse · 200 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 179 kr/l pris 36 kr
Kroppspuder påse

Kroppspuder påse

Dialon · 100 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 209 kr/kg pris 21 kr
Lusmedel Pure Power

Lusmedel Pure Power

Linicin · 100 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 1690 kr/l pris 169 kr
Makeupservett Micellär 25-p

Makeupservett Micellär 25-p

Mirelle · 25 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 1,46 kr/st pris 37 kr
Mjällschampo Apple Fresh

Mjällschampo Apple Fresh

Head & Shoulders · 500 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 178 kr/l pris 89 kr
Munskölj Soft Mint 0,2% fluor

Munskölj Soft Mint 0,2% fluor

Flux · 500 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 160 kr/l pris 80 kr
Munskölj Total Care Intense

Munskölj Total Care Intense

Listerine · 500 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 126 kr/l pris 63 kr
Myggmedel Spray

Myggmedel Spray

MyggA · 75 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 1573 kr/l pris 118 kr
Plåster Barbie 14-p

Plåster Barbie 14-p

Salvequick · 14 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 2,21 kr/st pris 31 kr
ProComfort® Normal 4-in-1 Protection 16-p ®

ProComfort® Normal 4-in-1 Protection 16-p ®

o.b. · 16 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 2,49 kr/st pris 40 kr
ProComfort® Super 4-in-1 Protection 16-p ®

ProComfort® Super 4-in-1 Protection 16-p ®

o.b. · 16 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 2,49 kr/st pris 40 kr
ProComfort® Super Plus r 4-in-1 Protection 16-p ®

ProComfort® Super Plus r 4-in-1 Protection 16-p ®

o.b. · 16 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 2,49 kr/st pris 40 kr
Rakhyvel Shave away Herr 5-blad

Rakhyvel Shave away Herr 5-blad

ICA · 1 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 86 kr/st pris 86 kr
Salva oparfymerad

Salva oparfymerad

Idomin · 50 g

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 458 kr/kg pris 23 kr
Schampo Glans

Schampo Glans

Barnängen · 250 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 108 kr/l pris 27 kr
Schampo Normal

Schampo Normal

Barnängen · 250 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 108 kr/l pris 27 kr
Schampo Normal

Schampo Normal

Neutral · 250 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 128 kr/l pris 32 kr
Schampo Närande

Schampo Närande

Barnängen · 250 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 108 kr/l pris 27 kr
Schampo Strength & Shine 2in1 Normalt hår

Schampo Strength & Shine 2in1 Normalt hår

Fructis · 250 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 128 kr/l pris 32 kr
Sensitive Rakhyvel 10-p

Sensitive Rakhyvel 10-p

Bic · 10 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 2,69 kr/st pris 27 kr
Sensitive skin Rakgel

Sensitive skin Rakgel

Gillette · 200 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 343 kr/l pris 69 kr
Solkräm Protect & Moisture Sun Lotion SPF15

Solkräm Protect & Moisture Sun Lotion SPF15

Nivea Sun · 200 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 610 kr/l pris 122 kr
Solkräm Protect & Moisture Sun Lotion SPF30

Solkräm Protect & Moisture Sun Lotion SPF30

Nivea Sun · 200 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 665 kr/l pris 133 kr
Solkräm UV Face Sensitive SPF50+

Solkräm UV Face Sensitive SPF50+

Nivea Sun · 40 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 3300 kr/l pris 132 kr
Solskydd Protect&Care Ultra Protect SPF50+

Solskydd Protect&Care Ultra Protect SPF50+

Nivea Sun · 150 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 900 kr/l pris 135 kr
Tampong ProComfort Mini 16-p

Tampong ProComfort Mini 16-p

o.b. · 16 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 2,18 kr/st pris 35 kr
Tampong Normal 32-p

Tampong Normal 32-p

ICA Basic · 32 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 0,81 kr/st pris 26 kr
Tampong ProComfort Super 54-p o.b

Tampong ProComfort Super 54-p o.b

o.b. · 54 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 1,59 kr/st pris 86 kr
Tandborste Individual Reach Mjuk 1-p

Tandborste Individual Reach Mjuk 1-p

Jordan · 1 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Tandborste Kids Harry Potter 6+ år 1-p

Tandborste Kids Harry Potter 6+ år 1-p

Colgate · 1 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Tandborste Professional Mjuk 1-p

Tandborste Professional Mjuk 1-p

Pepsodent · 1 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Tandborstrefill Precision C

Tandborstrefill Precision C

Oral-B · 4 st

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 61 kr/st pris 246 kr
Tandkräm Classic

Tandkräm Classic

Zendium · 75 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 452 kr/l pris 34 kr
Tandkräm Extra Fresh Gel

Tandkräm Extra Fresh Gel

Sensodyne · 75 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 412 kr/l pris 31 kr
Tandkräm Fluor

Tandkräm Fluor

ICA · 75 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 185 kr/l pris 14 kr
Tandkräm Fresh gel

Tandkräm Fresh gel

Colgate · 75 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 199 kr/l pris 15 kr
Tandkräm Harry Potter 6+ år

Tandkräm Harry Potter 6+ år

Colgate · 50 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 558 kr/l pris 28 kr
Tandkräm Junior 6-12år

Tandkräm Junior 6-12år

Jordan · 50 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 418 kr/l pris 21 kr
Tandkräm Karies Kontroll

Tandkräm Karies Kontroll

Colgate · 75 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 279 kr/l pris 21 kr
Tandkräm Kids 0-5år

Tandkräm Kids 0-5år

Jordan · 50 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 418 kr/l pris 21 kr
Tandkräm Original

Tandkräm Original

Sensodyne · 75 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 412 kr/l pris 31 kr
Tandkräm Original

Tandkräm Original

Sensodyne · 75 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 412 kr/l pris 31 kr
Tandkräm Repair & Protect

Tandkräm Repair & Protect

Sensodyne · 75 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 665 kr/l pris 50 kr
Tandkräm Sensitive

Tandkräm Sensitive

Zendium · 75 ml

ICA Nära Tjällmo handel

jämförpris 452 kr/l pris 34 kr
Tyck till