Primat

Färdigmat på ICA Tornet Ulricehamn

144 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 146 kr/kg pris 26 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 200 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 138 kr/kg pris 28 kr
Coleslaw

Coleslaw

Rydbergs · 400 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 98 kr/kg pris 39 kr
Cordon bleu medaljong

Cordon bleu medaljong

Scan · 450 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 149 kr/kg pris 67 kr
Cornslaw Smokey

Cornslaw Smokey

Rydbergs · 200 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 128 kr/kg pris 26 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 79 kr/kg pris 16 kr
Dillstuvad potatis

Dillstuvad potatis

Lecora · 500 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 77 kr/kg pris 38 kr
Fisksoppa

Fisksoppa

ICA · 475 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 85 kr/kg pris 40 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 103 kr/kg pris 48 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Gooh · 400 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 125 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Gooh · 400 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 125 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

ICA · 400 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 116 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Gooh · 400 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 125 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

ICA · 360 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 129 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Gooh · 400 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 125 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

ICA · 420 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 165 kr/kg pris 69 kr
Färdigmat Tortelloni med Ricotta och Spenat

Färdigmat Tortelloni med Ricotta och Spenat

Gooh · 370 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 135 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Grillad kyckling hel ca

Grillad kyckling hel ca

ICATornet · 1100 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 95 kr/kg pris 105 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 40 kr/l pris 20 kr Extrapris
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 33 kr/l pris 25 kr
Gubbröra

Gubbröra

ICA · 200 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 139 kr/kg pris 28 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 475 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 85 kr/kg pris 40 kr
Gurksallad

Gurksallad

ICA · 200 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 65 kr/kg pris 13 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 178 kr/kg pris 49 kr Extrapris
Havregrynsgröt mörk choklad & hallon

Havregrynsgröt mörk choklad & hallon

Elovena · 210 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 173 kr/kg pris 36 kr
Havregrynsgröt vit choklad & jordgubb

Havregrynsgröt vit choklad & jordgubb

Elovena · 210 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 173 kr/kg pris 36 kr
Hummus Karamelliserad Lök

Hummus Karamelliserad Lök

ZEINAS · 200 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 144 kr/kg pris 29 kr
Hummus Tabbouleh

Hummus Tabbouleh

ZEINAS · 200 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 144 kr/kg pris 29 kr
Ishavssallad

Ishavssallad

ICA Basic · 400 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 70 kr/kg pris 28 kr
Klassisk Kebab Import

Klassisk Kebab Import

Schysst käk · 275 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 178 kr/kg pris 49 kr Extrapris
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 91 kr/kg pris 40 kr
Klassiskt Potatismos 6 port

Klassiskt Potatismos 6 port

Felix · 220 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 125 kr/kg pris 28 kr
Kroppkakor Smålands 3-p Ölandskroppkakan

Kroppkakor Smålands 3-p Ölandskroppkakan

Ölandskrop · 300 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 69 kr/kg pris 21 kr
Kryddig Potatis

Kryddig Potatis

Peka · 500 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 57 kr/kg pris 29 kr
Kyckling Morotssoppa

Kyckling Morotssoppa

Felix · 475 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 101 kr/kg pris 48 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 178 kr/kg pris 49 kr Extrapris
Kycklingköttbullar Stekta Färska

Kycklingköttbullar Stekta Färska

ICA · 500 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 106 kr/kg pris 53 kr
Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Scan · 450 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 155 kr/kg pris 70 kr
Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

ICA · 500 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 128 kr/kg pris 64 kr
Köttbullar Mini Deli Ost & Skinka Stekta

Köttbullar Mini Deli Ost & Skinka Stekta

Scan · 300 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 171 kr/kg pris 51 kr
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 54 kr/l pris 32 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 37 kr/l pris 37 kr
Legymsallad

Legymsallad

Rydbergs · 200 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 79 kr/kg pris 16 kr
Middagskit Italian lasagne

Middagskit Italian lasagne

Knorr · 262 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 131 kr/kg pris 34 kr
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 40 kr/l pris 20 kr Extrapris
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 79 kr/kg pris 16 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 75 kr/kg pris 30 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 47 kr/kg pris 18 kr
Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nissin · 90 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 290 kr/kg pris 26 kr
Ost- och skinkfralla ca

Ost- och skinkfralla ca

140 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 176 kr/kg pris 25 kr
Pannbiff

Pannbiff

ICA · 780 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 115 kr/kg pris 90 kr
Pannkakor 8st

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 53 kr/kg pris 25 kr
Pasta Cup Carbonara

Pasta Cup Carbonara

ICA · 70 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 267 kr/kg pris 19 kr
Pasta Girasole Tomat Mozzarella Färsk

Pasta Girasole Tomat Mozzarella Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 181 kr/kg pris 45 kr
Pasta Mezze Lune Karl-johansvamp Färsk

Pasta Mezze Lune Karl-johansvamp Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 181 kr/kg pris 45 kr
Pasta Snack Pot Bolognese

Pasta Snack Pot Bolognese

Knorr · 60 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 344 kr/kg pris 21 kr
Pasta Snack Pot Carbonara

Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 63 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 328 kr/kg pris 21 kr
Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Knorr · 62 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 333 kr/kg pris 21 kr
Pastakopp Arrabiata Glutenfri

Pastakopp Arrabiata Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 290 kr/kg pris 20 kr
Pastakopp Carbonara Glutenfri

Pastakopp Carbonara Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 290 kr/kg pris 20 kr
Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 290 kr/kg pris 20 kr
Pinsa

Pinsa

ICA · 230 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 133 kr/kg pris 30 kr
Pizza Hawaii

Pizza Hawaii

ICA · 400 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 125 kr/kg pris 50 kr
Pizza Kebab

Pizza Kebab

ICA · 400 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 125 kr/kg pris 50 kr
Polarklämma Renkött

Polarklämma Renkött

Polarbröd · 70 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 267 kr/kg pris 19 kr
Polarklämma Skinka

Polarklämma Skinka

Polarbröd · 70 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 267 kr/kg pris 19 kr
Portionsrätt Paella Seafood

Portionsrätt Paella Seafood

PAUL och THOM · 350 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 207 kr/kg pris 72 kr
Potatisgnocchi Färsk

Potatisgnocchi Färsk

Rana · 500 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 34 kr/kg pris 69 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 800 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 31 kr/kg pris 25 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 36 kr/kg pris 29 kr
Potatismos Vegansk 12 port

Potatismos Vegansk 12 port

ICA · 390 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 96 kr/kg pris 37 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 200 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 65 kr/kg pris 13 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 400 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 41 kr/kg pris 16 kr
Potatissallad

Potatissallad

Johan Jureskog Selection · 400 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 77 kr/kg pris 31 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 800 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 40 kr/kg pris 32 kr
Potatissallad Crème Fraiche

Potatissallad Crème Fraiche

ICA · 400 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 54 kr/kg pris 22 kr
Potatissallad ekonomi Kosterfiskarn

Potatissallad ekonomi Kosterfiskarn

Koster Fiskarn´s · 1000 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 42 kr/kg pris 42 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Crème Fraiche

Potatissallad Gårdsmärkt Crème Fraiche

Rydbergs · 750 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 64 kr/kg pris 48 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Klassisk

Potatissallad Gårdsmärkt Klassisk

Rydbergs · 750 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 64 kr/kg pris 48 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Paprika Chili

Potatissallad Gårdsmärkt Paprika Chili

Rydbergs · 750 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 64 kr/kg pris 48 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 200 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 79 kr/kg pris 16 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 400 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 54 kr/kg pris 22 kr
Potatissallad Originalet

Potatissallad Originalet

Rydbergs · 800 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 48 kr/kg pris 38 kr
Potatissallad Paprika och Chili

Potatissallad Paprika och Chili

Rydbergs · 350 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 93 kr/kg pris 32 kr
Pulled Pork Färsk med BBQ glaze

Pulled Pork Färsk med BBQ glaze

ICA · 550 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 122 kr/kg pris 67 kr
Ravioli

Ravioli

ICA Basic · 800 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 30 kr/kg pris 24 kr
Risgrynsgröt

Risgrynsgröt

ICA · 500 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 19 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Risgrynsgröt Laktosfri

Risgrynsgröt Laktosfri

Lecora · 500 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 49 kr/kg pris 25 kr
Risgrynsgröt Utan tillsatt socker

Risgrynsgröt Utan tillsatt socker

Lecora · 500 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 39 kr/kg pris 20 kr
Risgröt

Risgröt

Felix · 500 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 30 kr/kg pris 15 kr
Rotfruktsgratäng

Rotfruktsgratäng

Peka · 800 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 36 kr/kg pris 29 kr
Rotmos

Rotmos

Felix · 500 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 41 kr/kg pris 21 kr
Rotmos 9 port

Rotmos 9 port

Felix · 285 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 148 kr/kg pris 42 kr
Räksallad

Räksallad

Rydbergs · 175 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 161 kr/kg pris 28 kr
Räksallad

Räksallad

ICA · 200 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 139 kr/kg pris 28 kr
Räksallad

Räksallad

Kosterfiskarn · 200 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 148 kr/kg pris 30 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

ICA · 200 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

Rydbergs · 200 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 79 kr/kg pris 16 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

ICA · 400 g

ICA Tornet Ulricehamn

jämförpris 45 kr/kg pris 18 kr
Tyck till