Primat

Trädgård på ICA Värnamo

19 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Värnamo

jämförpris 3,20 kr/l pris 32 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Värnamo

jämförpris 6 kr/l pris 24 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Värnamo

jämförpris 7 kr/st pris 27 kr
Fredskalla 13cm Rosa Bandet

Fredskalla 13cm Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Värnamo

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Värnamo

jämförpris 383 kr/l pris 115 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Värnamo

jämförpris 3,40 kr/l pris 34 kr
Höstplantering med 3 växter, mixade sorter

Höstplantering med 3 växter, mixade sorter

Blomsterboda · 1 st

ICA Värnamo

jämförpris 229 kr/st pris 229 kr
Julkaktus 1-p

Julkaktus 1-p

1 st

ICA Värnamo

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Kruka Rosett RB 14cm

Kruka Rosett RB 14cm

ICA · 1 st

ICA Värnamo

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Värnamo

jämförpris 11 kr/l pris 44 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Värnamo

jämförpris 10 kr/st pris 20 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Värnamo

jämförpris 60 kr/st pris 120 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Värnamo

jämförpris 556 kr/kg pris 139 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Värnamo

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Värnamo

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Rosor 40cm FT

Rosor 40cm FT

BlomAB · 10 st

ICA Värnamo

jämförpris 6 kr/st pris 59 kr
Sekatör Garden

Sekatör Garden

ICA · 1 st

ICA Värnamo

jämförpris 135 kr/st pris 135 kr
Såjord Naturgödslad

Såjord Naturgödslad

Hasselfors · 10000 ml

ICA Värnamo

jämförpris 4,40 kr/l pris 44 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Värnamo

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Tyck till