Primat

Inlagd fisk på ICA Lejonet

74 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Lejonet

jämförpris 207 kr/kg pris 44 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Lejonet

jämförpris 200 kr/kg pris 26 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Lejonet

jämförpris 183 kr/kg pris 31 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 173 kr/kg pris 22 kr
Branteviksill 420g

Branteviksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Lejonet

jämförpris 159 kr/kg pris 32 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Lejonet

jämförpris 248 kr/kg pris 26 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Lejonet

jämförpris 226 kr/kg pris 26 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Lejonet

jämförpris 486 kr/kg pris 36 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Lejonet

jämförpris 486 kr/kg pris 36 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Lejonet

jämförpris 361 kr/kg pris 27 kr
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Lejonet

jämförpris 237 kr/kg pris 26 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Lejonet

jämförpris 217 kr/kg pris 26 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Lejonet

jämförpris 170 kr/kg pris 43 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Lejonet

jämförpris 189 kr/kg pris 21 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Lejonet

jämförpris 217 kr/kg pris 26 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 213 kr/kg pris 27 kr
Inlagd Sill 420g

Inlagd Sill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Lejonet

jämförpris 159 kr/kg pris 32 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Lejonet

jämförpris 170 kr/kg pris 43 kr
Inlagd Sill 500g

Inlagd Sill 500g

Abba · 250 g

ICA Lejonet

jämförpris 170 kr/kg pris 42 kr
Inläggningssill 390g

Inläggningssill 390g

Klädesholmen · 210 g

ICA Lejonet

jämförpris 178 kr/kg pris 37 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Lejonet

jämförpris 202 kr/kg pris 38 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Lejonet

jämförpris 104 kr/kg pris 31 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Lejonet

jämförpris 107 kr/kg pris 27 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Lejonet

jämförpris 109 kr/kg pris 33 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Lejonet

jämförpris 109 kr/kg pris 33 kr
Kaviar mildrökt Pacific

Kaviar mildrökt Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Lejonet

jämförpris 89 kr/kg pris 22 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Lejonet

jämförpris 142 kr/kg pris 36 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Lejonet

jämförpris 161 kr/kg pris 24 kr
Kräftgravad sill

Kräftgravad sill

Fiskexporten · 250 g

ICA Lejonet

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Kräftsill 420g

Kräftsill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Lejonet

jämförpris 159 kr/kg pris 32 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Lejonet

jämförpris 281 kr/kg pris 48 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Lejonet

jämförpris 329 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Lejonet

jämförpris 329 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 424 kr/kg pris 53 kr
Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 424 kr/kg pris 53 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 424 kr/kg pris 53 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 424 kr/kg pris 53 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 424 kr/kg pris 53 kr
Laxfilé Honungsmarinerad Varmrökt Lillängshamnen

Laxfilé Honungsmarinerad Varmrökt Lillängshamnen

Lillängshamnens · 250 g

ICA Lejonet

jämförpris 421 kr/kg pris 105 kr
Laxfilé Jägermixmarinerad Varmrökt Lillängshamnen

Laxfilé Jägermixmarinerad Varmrökt Lillängshamnen

Lillängshamnens · 250 g

ICA Lejonet

jämförpris 421 kr/kg pris 105 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Lejonet

jämförpris 217 kr/kg pris 26 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 213 kr/kg pris 27 kr
Löksill 420g

Löksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Lejonet

jämförpris 159 kr/kg pris 32 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Lejonet

jämförpris 170 kr/kg pris 43 kr
Löksill O.P. Anderson 250g

Löksill O.P. Anderson 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 205 kr/kg pris 26 kr
Matjesfilé gammeldags 220g

Matjesfilé gammeldags 220g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 188 kr/kg pris 24 kr
Matjessill 900g

Matjessill 900g

Fiskexporten · 380 g

ICA Lejonet

jämförpris 167 kr/kg pris 63 kr
Matjessill hela filéer 215g

Matjessill hela filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 276 kr/kg pris 35 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 152 kr/kg pris 19 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 173 kr/kg pris 22 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 174 kr/kg pris 22 kr
Regnbågslaxrom

Regnbågslaxrom

Fiskeriet · 80 g

ICA Lejonet

jämförpris 993 kr/kg pris 79 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Lejonet

jämförpris 425 kr/kg pris 34 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 140 g

ICA Lejonet

jämförpris 444 kr/kg pris 62 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Lejonet

jämförpris 368 kr/kg pris 103 kr
Räkor handskalade stora i lake

Räkor handskalade stora i lake

ICA · 200 g

ICA Lejonet

jämförpris 488 kr/kg pris 98 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Lejonet

jämförpris 237 kr/kg pris 40 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA Basic · 170 g

ICA Lejonet

jämförpris 217 kr/kg pris 37 kr
Räkor i lake

Räkor i lake

ICA · 400 g

ICA Lejonet

jämförpris 214 kr/kg pris 86 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Lejonet

jämförpris 273 kr/kg pris 46 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Lejonet

jämförpris 236 kr/kg pris 26 kr
Senapssill 250g

Senapssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 213 kr/kg pris 27 kr
Senapssill 420g

Senapssill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Lejonet

jämförpris 159 kr/kg pris 32 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Lejonet

jämförpris 181 kr/kg pris 43 kr
Sill ingefära & lime 240g

Sill ingefära & lime 240g

Abba · 120 g

ICA Lejonet

jämförpris 217 kr/kg pris 26 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Lejonet

jämförpris 237 kr/kg pris 26 kr
Skärgårdssill 250g

Skärgårdssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 213 kr/kg pris 27 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Lejonet

jämförpris 181 kr/kg pris 43 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Lejonet

jämförpris 181 kr/kg pris 42 kr
Smörgåssill skivor i dillsås

Smörgåssill skivor i dillsås

Lucullus · 100 g

ICA Lejonet

jämförpris 293 kr/kg pris 29 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Lejonet

jämförpris 219 kr/kg pris 38 kr
Surströmming

Surströmming

Röda Ulven · 300 g

ICA Lejonet

jämförpris 236 kr/kg pris 71 kr
Svartvinbärssill 250g

Svartvinbärssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lejonet

jämförpris 213 kr/kg pris 27 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Lejonet

jämförpris 283 kr/kg pris 20 kr
Tyck till