Primat

Övrigt fryst på ICA Lejonet

22 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika Finhackad Fryst

Basilika Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Lejonet

jämförpris 192 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Croissanter 8-p

Croissanter 8-p

Hatting · 480 g

ICA Lejonet

jämförpris 91 kr/kg pris 43 kr
Danska rundstycken Fryst

Danska rundstycken Fryst

Hatting · 600 g

ICA Lejonet

jämförpris 49 kr/kg pris 29 kr
Dill Finhackad Fryst

Dill Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Lejonet

jämförpris 192 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Fiber toast Glutenfritt

Fiber toast Glutenfritt

Fria · 500 g

ICA Lejonet

jämförpris 82 kr/kg pris 41 kr
Färdighackad lök Fryst

Färdighackad lök Fryst

ICA · 450 g

ICA Lejonet

jämförpris 38 kr/kg pris 17 kr
Gräslök Finhackad Fryst

Gräslök Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Lejonet

jämförpris 192 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Gyozadeg

Gyozadeg

Cham · 300 g

ICA Lejonet

jämförpris 112 kr/kg pris 34 kr
Ingefära hackad fryst

Ingefära hackad fryst

ICA · 40 g

ICA Lejonet

jämförpris 192 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Koriander Finhackad Fryst

Koriander Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Lejonet

jämförpris 192 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Kärleksmums kladdkaka

Kärleksmums kladdkaka

Frödinge · 400 g

ICA Lejonet

jämförpris 101 kr/kg pris 40 kr
Mandeltårta Crunchy Daim orange

Mandeltårta Crunchy Daim orange

Almondy · 400 g

ICA Lejonet

jämförpris 142 kr/kg pris 57 kr
Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Fria · 240 g

ICA Lejonet

jämförpris 126 kr/kg pris 30 kr
Persilja Finhackad Fryst

Persilja Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Lejonet

jämförpris 192 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Pinsabotten Glutenfri

Pinsabotten Glutenfri

Zeta · 180 g

ICA Lejonet

jämförpris 256 kr/kg pris 46 kr
Pizzabotten Glutenfri

Pizzabotten Glutenfri

Zeta · 200 g

ICA Lejonet

jämförpris 245 kr/kg pris 49 kr
Röd chili hackad Fryst

Röd chili hackad Fryst

ICA · 50 g

ICA Lejonet

jämförpris 251 kr/kg pris 13 kr
Smördegsplattor

Smördegsplattor

ICA · 450 g

ICA Lejonet

jämförpris 73 kr/kg pris 33 kr
Tekaka Glutenfri Fryst

Tekaka Glutenfri Fryst

Fria · 220 g

ICA Lejonet

jämförpris 142 kr/kg pris 31 kr
Vitlök finhackad fryst

Vitlök finhackad fryst

ICA · 45 g

ICA Lejonet

jämförpris 279 kr/kg pris 13 kr
Vårrulledeg

Vårrulledeg

Cham · 400 g

ICA Lejonet

jämförpris 89 kr/kg pris 35 kr
Wienerbröd Fryst 10-p

Wienerbröd Fryst 10-p

Findus · 400 g

ICA Lejonet

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr
Tyck till