Primat

Kyckling på ICA Lejonet

35 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Chicken drumsticks BBQ Fryst

Chicken drumsticks BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Lejonet

jämförpris 83 kr/kg pris 41 kr
Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Lejonet

jämförpris 83 kr/kg pris 41 kr
Kalkon Bröstfilé 2-p

Kalkon Bröstfilé 2-p

Ingelsta kalkon · 600 g

ICA Lejonet

jämförpris 189 kr/kg pris 113 kr
Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Ingelsta kalkon · 4000 g

ICA Lejonet

jämförpris 84 kr/kg pris 336 kr
Kalkonbröstfile Fryst ca

Kalkonbröstfile Fryst ca

ICA · 450 g

ICA Lejonet

jämförpris 171 kr/kg pris 77 kr
Kalkonburgare 120g 4-p

Kalkonburgare 120g 4-p

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Lejonet

jämförpris 192 kr/kg pris 77 kr
Kyckling Färsk Minutfilé

Kyckling Färsk Minutfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Lejonet

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Sticks Färska Krispy BBQ av innerfilé

Kyckling Sticks Färska Krispy BBQ av innerfilé

Kronfågel · 450 g

ICA Lejonet

jämförpris 182 kr/kg pris 82 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Lejonet

jämförpris 38 kr/kg pris 38 kr
Kycklingbröstfile Fryst

Kycklingbröstfile Fryst

ICA · 1000 g

ICA Lejonet

jämförpris 93 kr/kg pris 93 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 2000 g

ICA Lejonet

jämförpris 72 kr/kg pris 144 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Lejonet

jämförpris 80 kr/kg pris 72 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 420 g

ICA Lejonet

jämförpris 169 kr/kg pris 71 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Lönneberga · 620 g

ICA Lejonet

jämförpris 156 kr/kg pris 97 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Lejonet

jämförpris 94 kr/kg pris 79 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Lejonet

jämförpris 157 kr/kg pris 142 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Strimlad och Marinerad Korean Style

Kycklingbröstfilé Färsk Strimlad och Marinerad Korean Style

Guldfågeln · 600 g

ICA Lejonet

jämförpris 154 kr/kg pris 92 kr
Kycklingbröstfilé strimlad marinerad

Kycklingbröstfilé strimlad marinerad

Guldfågeln · 600 g

ICA Lejonet

jämförpris 154 kr/kg pris 92 kr
Kycklingbröstfiléer Fryst

Kycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Lejonet

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Kycklingfile

Kycklingfile

Lindströms · 900 g

ICA Lejonet

jämförpris 111 kr/kg pris 100 kr Extrapris
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Lejonet

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 500 g

ICA Lejonet

jämförpris 104 kr/kg pris 52 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA · 700 g

ICA Lejonet

jämförpris 95 kr/kg pris 66 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Lejonet

jämförpris 74 kr/kg pris 52 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Lejonet

jämförpris 93 kr/kg pris 65 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

Lönneberga · 550 g

ICA Lejonet

jämförpris 159 kr/kg pris 87 kr
Kycklingklubba

Kycklingklubba

ICA Basic · 2000 g

ICA Lejonet

jämförpris 29 kr/kg pris 58 kr
Kycklingklubba Fryst

Kycklingklubba Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Lejonet

jämförpris 41 kr/kg pris 41 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA · 700 g

ICA Lejonet

jämförpris 103 kr/kg pris 72 kr
Kycklinglårfilé Färsk BBQ

Kycklinglårfilé Färsk BBQ

ICA · 700 g

ICA Lejonet

jämförpris 154 kr/kg pris 108 kr
Kycklinglårfilé Färsk ca

Kycklinglårfilé Färsk ca

Kronfågel · 925 g

ICA Lejonet

jämförpris 161 kr/kg pris 149 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

ICA Lejonet

jämförpris 105 kr/kg pris 74 kr
Kycklingspett Färsk Asian BBQ

Kycklingspett Färsk Asian BBQ

ICA · 480 g

ICA Lejonet

jämförpris 168 kr/kg pris 81 kr
Kycklingvingar Fryst

Kycklingvingar Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Lejonet

jämförpris 38 kr/kg pris 38 kr
Majskycklingbröstfiléer Fryst

Majskycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Lejonet

jämförpris 166 kr/kg pris 166 kr
Tyck till