Primat

Kyckling på ICA Åtvidaberg

40 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 82 kr/kg pris 41 kr
Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Ingelsta kalkon · 4000 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 83 kr/kg pris 332 kr
Kalkonbröst Örtmarinerad ca

Kalkonbröst Örtmarinerad ca

Ingelsta kalkon · 2500 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 208 kr/kg pris 521 kr
Kalkonbröstfile Fryst ca

Kalkonbröstfile Fryst ca

ICA · 450 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 169 kr/kg pris 76 kr
Kalkonfärs Fryst

Kalkonfärs Fryst

Ingelsta kalkon · 500 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 121 kr/kg pris 60 kr
Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kronfågel · 200 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 222 kr/kg pris 44 kr
Kyckling Färsk Minutfilé

Kyckling Färsk Minutfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Sticks Färska Krispy BBQ av innerfilé

Kyckling Sticks Färska Krispy BBQ av innerfilé

Kronfågel · 450 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 182 kr/kg pris 82 kr
Kycklingben

Kycklingben

ICA · 1000 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingbröstfile Fryst

Kycklingbröstfile Fryst

ICA · 1000 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 92 kr/kg pris 92 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 2000 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 76 kr/kg pris 152 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 85 kr/kg pris 77 kr
Kycklingbröstfilé Fryst

Kycklingbröstfilé Fryst

ICA · 640 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 121 kr/kg pris 78 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 420 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 169 kr/kg pris 71 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Lönneberga · 620 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 156 kr/kg pris 97 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 94 kr/kg pris 79 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 157 kr/kg pris 142 kr
Kycklingbröstfiléer Fryst

Kycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 108 kr/kg pris 108 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr
Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kronfågel · 550 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 163 kr/kg pris 90 kr
Kycklingfilé mörad

Kycklingfilé mörad

Ivars · 750 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 121 kr/kg pris 91 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 95 kr/kg pris 48 kr
Kycklingfärs Färsk

Kycklingfärs Färsk

ICA Gott Liv · 1000 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 86 kr/kg pris 86 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA · 700 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 95 kr/kg pris 66 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 79 kr/kg pris 55 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 93 kr/kg pris 65 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

Lönneberga · 550 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 159 kr/kg pris 87 kr
Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kronfågel · 600 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kycklingklubba Fryst

Kycklingklubba Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 41 kr/kg pris 41 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 500 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 65 kr/kg pris 32 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA · 700 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 101 kr/kg pris 71 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 84 kr/kg pris 59 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Lönneberga · 620 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 156 kr/kg pris 97 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 127 kr/kg pris 107 kr
Kycklinglårfilé Färsk ca

Kycklinglårfilé Färsk ca

Guldfågeln · 900 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 154 kr/kg pris 139 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 104 kr/kg pris 73 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

ICA · 1000 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingvingar Fryst

Kycklingvingar Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Salladskyckling

Salladskyckling

Guldfågeln · 500 g

ICA Åtvidaberg

jämförpris 196 kr/kg pris 98 kr
Tyck till