Primat

Bröd på ICA Älvängen

478 varor · sida 2 av 5 · Hela sortimentet · Butikssidan

Hamburgerbröd 6-p Liba Bröd

Hamburgerbröd 6-p Liba Bröd

Dannys · 300 g

ICA Älvängen

jämförpris 73 kr/kg pris 22 kr
Hamburgerbröd 8-p

Hamburgerbröd 8-p

Pågen · 416 g

ICA Älvängen

jämförpris 82 kr/kg pris 34 kr
Hamburgerbröd 8-p

Hamburgerbröd 8-p

Korvbrödsbagarn · 448 g

ICA Älvängen

jämförpris 71 kr/kg pris 32 kr
Hamburgerbröd Brioche Gourmet 4-p

Hamburgerbröd Brioche Gourmet 4-p

Pågen · 320 g

ICA Älvängen

jämförpris 109 kr/kg pris 35 kr
Hamburgerbröd Double Sesam 4-p

Hamburgerbröd Double Sesam 4-p

Korvbrödsbagarn · 320 g

ICA Älvängen

jämförpris 97 kr/kg pris 31 kr
Hamburgerbröd Frisco 4-p

Hamburgerbröd Frisco 4-p

Korvbrödsbagarn · 324 g

ICA Älvängen

jämförpris 74 kr/kg pris 24 kr
Hamburgerbröd Glutenfri Laktosfri

Hamburgerbröd Glutenfri Laktosfri

Schär · 300 g

ICA Älvängen

jämförpris 180 kr/kg pris 54 kr
Hamburgerbröd Glutenfritt 2-p 70g

Hamburgerbröd Glutenfritt 2-p 70g

ICA · 140 g

ICA Älvängen

jämförpris 178 kr/kg pris 25 kr
Hamburgerbröd Glutenfritt

Hamburgerbröd Glutenfritt

Fria · 280 g

ICA Älvängen

jämförpris 125 kr/kg pris 35 kr
Hamburgerbröd Potato Burger bun

Hamburgerbröd Potato Burger bun

Korvbrödsbagarn · 280 g

ICA Älvängen

jämförpris 118 kr/kg pris 33 kr
Hamburgerbröd Surdeg 4-p

Hamburgerbröd Surdeg 4-p

ICA · 300 g

ICA Älvängen

jämförpris 100 kr/kg pris 30 kr
Havre formbröd Glutenfritt

Havre formbröd Glutenfritt

Fria · 500 g

ICA Älvängen

jämförpris 68 kr/kg pris 34 kr
Havrebräck Glutenfri

Havrebräck Glutenfri

Fria · 320 g

ICA Älvängen

jämförpris 125 kr/kg pris 40 kr
Havrebröd

Havrebröd

Fazer · 800 g

ICA Älvängen

jämförpris 47 kr/kg pris 38 kr
Havrebröd GF

Havrebröd GF

Moilas · 340 g

ICA Älvängen

jämförpris 143 kr/kg pris 49 kr
Havrefralla

Havrefralla

Fazer · 420 g

ICA Älvängen

jämförpris 69 kr/kg pris 29 kr
Havrefralla Glutenfri

Havrefralla Glutenfri

Fria · 280 g

ICA Älvängen

jämförpris 130 kr/kg pris 37 kr
Havreknäcke Glutenfri

Havreknäcke Glutenfri

ICA · 170 g

ICA Älvängen

jämförpris 100 kr/kg pris 17 kr
Havreknäcke Glutenfri

Havreknäcke Glutenfri

Schär · 215 g

ICA Älvängen

jämförpris 125 kr/kg pris 27 kr
Havreknäcke Glutenfri

Havreknäcke Glutenfri

Semper · 215 g

ICA Älvängen

jämförpris 107 kr/kg pris 23 kr
Havrerundel

Havrerundel

Fazer · 450 g

ICA Älvängen

jämförpris 60 kr/kg pris 27 kr
Havreruta

Havreruta

Bonjour · 90 g

ICA Älvängen

jämförpris 77 kr/kg pris 7 kr
Havrestund

Havrestund

Skogaholms · 500 g

ICA Älvängen

jämförpris 54 kr/kg pris 27 kr
Havretrekant Leksandbröd

Havretrekant Leksandbröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Älvängen

jämförpris 105 kr/kg pris 21 kr
Havretunnbröd

Havretunnbröd

Mjälloms · 120 g

ICA Älvängen

jämförpris 183 kr/kg pris 22 kr
Havssalt & frön

Havssalt & frön

Leksands Tre Kullor · 180 g

ICA Älvängen

jämförpris 211 kr/kg pris 38 kr
Hembakat skivat

Hembakat skivat

Östras Bröd · 800 g

ICA Älvängen

jämförpris 40 kr/kg pris 32 kr
Himla Go

Himla Go

Pågen · 400 g

ICA Älvängen

jämförpris 72 kr/kg pris 29 kr
Hot Dog Buns

Hot Dog Buns

Semper · 240 g

ICA Älvängen

jämförpris 179 kr/kg pris 43 kr
Hot Dog Buns Korvbröd glutenfri

Hot Dog Buns Korvbröd glutenfri

Schär · 240 g

ICA Älvängen

jämförpris 179 kr/kg pris 43 kr
Hällakaka 325g

Hällakaka 325g

Polarbröd · 300 g

ICA Älvängen

jämförpris 70 kr/kg pris 21 kr
Hälsa skivat

Hälsa skivat

Östras Bröd · 600 g

ICA Älvängen

jämförpris 57 kr/kg pris 34 kr
Hönö Jollekaka

Hönö Jollekaka

Pågen · 400 g

ICA Älvängen

jämförpris 67 kr/kg pris 27 kr
Hönökaka 4-p

Hönökaka 4-p

Pågen · 450 g

ICA Älvängen

jämförpris 69 kr/kg pris 31 kr
Hönökaka

Hönökaka

ICA · 318 g

ICA Älvängen

jämförpris 66 kr/kg pris 21 kr
Hönökaka Originalet 18-p 600g Äkta Hönökakor

Hönökaka Originalet 18-p 600g Äkta Hönökakor

Åkes · 675 g

ICA Älvängen

jämförpris 43 kr/kg pris 29 kr
Hönökaka Originalet Äkta Hönökakor

Hönökaka Originalet Äkta Hönökakor

Åkes · 580 g

ICA Älvängen

jämförpris 53 kr/kg pris 31 kr
Hönökaka Osötat 8-p äkta hönökakor

Hönökaka Osötat 8-p äkta hönökakor

Åkes · 400 g

ICA Älvängen

jämförpris 60 kr/kg pris 24 kr
Hönökakor 8-p Äkta Hönökakor

Hönökakor 8-p Äkta Hönökakor

Åkes · 400 g

ICA Älvängen

jämförpris 60 kr/kg pris 24 kr
Italiensk Lantbröd Osötat

Italiensk Lantbröd Osötat

Pågen · 650 g

ICA Älvängen

jämförpris 54 kr/kg pris 35 kr
Italienskt bröd 1-p

Italienskt bröd 1-p

Bonjour · 600 g

ICA Älvängen

jämförpris 47 kr/kg pris 28 kr
Italienskt bröd

Italienskt bröd

Bonjour · 450 g

ICA Älvängen

jämförpris 75 kr/kg pris 34 kr
Italienskt surdegs

Italienskt surdegs

Dafgårds · 560 g

ICA Älvängen

jämförpris 61 kr/kg pris 34 kr
Jubileumsbröd

Jubileumsbröd

Östras Bröd · 1000 g

ICA Älvängen

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr
Jubileumskaka

Jubileumskaka

Polarbröd · 400 g

ICA Älvängen

jämförpris 60 kr/kg pris 24 kr
Jubileumskaka Vallmo

Jubileumskaka Vallmo

Polarbröd · 400 g

ICA Älvängen

jämförpris 60 kr/kg pris 24 kr
Julefröjd Vörtbröd

Julefröjd Vörtbröd

Pågen · 600 g

ICA Älvängen

jämförpris 70 kr/kg pris 42 kr
Julknäcke

Julknäcke

Wasa · 300 g

ICA Älvängen

jämförpris 73 kr/kg pris 22 kr
Julknäcke Leksands Knäckebröd

Julknäcke Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 530 g

ICA Älvängen

jämförpris 81 kr/kg pris 43 kr
Julruta

Julruta

Skogaholms · 420 g

ICA Älvängen

jämförpris 78 kr/kg pris 33 kr
Julvört Skivad

Julvört Skivad

Skogaholms · 600 g

ICA Älvängen

jämförpris 63 kr/kg pris 38 kr
JätteFranska Rostbröd

JätteFranska Rostbröd

Pågen · 1100 g

ICA Älvängen

jämförpris 31 kr/kg pris 34 kr
Kardemummaskorpor

Kardemummaskorpor

ICA · 225 g

ICA Älvängen

jämförpris 84 kr/kg pris 19 kr
Kavring

Kavring

Pågen · 550 g

ICA Älvängen

jämförpris 76 kr/kg pris 42 kr
Kavring 600g

Kavring 600g

Skogaholms · 650 g

ICA Älvängen

jämförpris 57 kr/kg pris 37 kr
Kebabrullebröd 6-p

Kebabrullebröd 6-p

Schysst käk · 510 g

ICA Älvängen

jämförpris 63 kr/kg pris 32 kr
Kebabrullebröd small 8-p

Kebabrullebröd small 8-p

Schysst käk · 320 g

ICA Älvängen

jämförpris 59 kr/kg pris 19 kr
Knäcke runda Original

Knäcke runda Original

Polarbröd · 280 g

ICA Älvängen

jämförpris 93 kr/kg pris 26 kr
Knäckebröd 100 Frön & Havssalt

Knäckebröd 100 Frön & Havssalt

Wasa · 245 g

ICA Älvängen

jämförpris 102 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd

Knäckebröd

Katrin Zytomierska · 160 g

ICA Älvängen

jämförpris 443 kr/kg pris 71 kr
Knäckebröd brungräddat Glutenfri

Knäckebröd brungräddat Glutenfri

ICA · 170 g

ICA Älvängen

jämförpris 100 kr/kg pris 17 kr
Knäckebröd Crisp'n Wheat

Knäckebröd Crisp'n Wheat

Wasa · 110 g

ICA Älvängen

jämförpris 181 kr/kg pris 20 kr
Knäckebröd Delikatess

Knäckebröd Delikatess

Wasa · 270 g

ICA Älvängen

jämförpris 81 kr/kg pris 22 kr
Knäckebröd Delikatess

Knäckebröd Delikatess

Wasa · 540 g

ICA Älvängen

jämförpris 63 kr/kg pris 34 kr
Knäckebröd Delikatess Sesam

Knäckebröd Delikatess Sesam

Wasa · 285 g

ICA Älvängen

jämförpris 88 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd Din Harmoni Vallmofrö & Havssalt

Knäckebröd Din Harmoni Vallmofrö & Havssalt

Wasa · 260 g

ICA Älvängen

jämförpris 123 kr/kg pris 32 kr
Knäckebröd Din Stund Chia & Havssalt

Knäckebröd Din Stund Chia & Havssalt

Wasa · 260 g

ICA Älvängen

jämförpris 123 kr/kg pris 32 kr
Knäckebröd Din Stund Mini Chia & Havssalt

Knäckebröd Din Stund Mini Chia & Havssalt

Wasa · 270 g

ICA Älvängen

jämförpris 133 kr/kg pris 36 kr
Knäckebröd Extra gräddat

Knäckebröd Extra gräddat

Skedvi Bröd · 470 g

ICA Älvängen

jämförpris 215 kr/kg pris 101 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut

Knäckebröd Falu Råg-Rut

Wasa · 235 g

ICA Älvängen

jämförpris 64 kr/kg pris 15 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut

Knäckebröd Falu Råg-Rut

Wasa · 470 g

ICA Älvängen

jämförpris 42 kr/kg pris 20 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut Chia & Havssalt

Knäckebröd Falu Råg-Rut Chia & Havssalt

Wasa · 235 g

ICA Älvängen

jämförpris 110 kr/kg pris 26 kr
Knäckebröd Frukost

Knäckebröd Frukost

Wasa · 240 g

ICA Älvängen

jämförpris 91 kr/kg pris 22 kr
Knäckebröd Frukost

Knäckebröd Frukost

Wasa · 480 g

ICA Älvängen

jämförpris 62 kr/kg pris 30 kr
Knäckebröd Frukost Fullkorn

Knäckebröd Frukost Fullkorn

Wasa · 490 g

ICA Älvängen

jämförpris 88 kr/kg pris 43 kr
Knäckebröd Frön & Havre

Knäckebröd Frön & Havre

ICA · 265 g

ICA Älvängen

jämförpris 79 kr/kg pris 21 kr
Knäckebröd Fullkorn

Knäckebröd Fullkorn

Pyramidbageriet · 135 g

ICA Älvängen

jämförpris 170 kr/kg pris 23 kr
Knäckebröd Husman

Knäckebröd Husman

Wasa · 260 g

ICA Älvängen

jämförpris 57 kr/kg pris 15 kr
Knäckebröd Husman

Knäckebröd Husman

Wasa · 520 g

ICA Älvängen

jämförpris 36 kr/kg pris 19 kr
Knäckebröd Krögarens

Knäckebröd Krögarens

Wasa · 330 g

ICA Älvängen

jämförpris 91 kr/kg pris 30 kr
Knäckebröd Naturell glutenfri

Knäckebröd Naturell glutenfri

Wasa · 240 g

ICA Älvängen

jämförpris 121 kr/kg pris 29 kr
Knäckebröd Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Knäckebröd Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 830 g

ICA Älvängen

jämförpris 48 kr/kg pris 40 kr
Knäckebröd Orginalet

Knäckebröd Orginalet

Skedvi Bröd · 470 g

ICA Älvängen

jämförpris 215 kr/kg pris 101 kr
Knäckebröd Runda Kanel

Knäckebröd Runda Kanel

Wasa · 330 g

ICA Älvängen

jämförpris 88 kr/kg pris 29 kr
Knäckebröd Runda Sesam & Havssalt

Knäckebröd Runda Sesam & Havssalt

Wasa · 290 g

ICA Älvängen

jämförpris 100 kr/kg pris 29 kr
Knäckebröd Rågi

Knäckebröd Rågi

Wasa · 550 g

ICA Älvängen

jämförpris 51 kr/kg pris 28 kr
Knäckebröd Sesam

Knäckebröd Sesam

Ryvita · 250 g

ICA Älvängen

jämförpris 96 kr/kg pris 24 kr
Knäckebröd Sesam Havssalt Glutenfri

Knäckebröd Sesam Havssalt Glutenfri

Wasa · 240 g

ICA Älvängen

jämförpris 121 kr/kg pris 29 kr
Knäckebröd Solrosfrön

Knäckebröd Solrosfrön

ICA · 265 g

ICA Älvängen

jämförpris 79 kr/kg pris 21 kr
Knäckebröd Sport

Knäckebröd Sport

Wasa · 275 g

ICA Älvängen

jämförpris 73 kr/kg pris 20 kr
Knäckebröd Sport

Knäckebröd Sport

Wasa · 550 g

ICA Älvängen

jämförpris 44 kr/kg pris 24 kr
Knäckebröd Surdeg Dala Järna

Knäckebröd Surdeg Dala Järna

Pyramidbageriet · 135 g

ICA Älvängen

jämförpris 170 kr/kg pris 23 kr
Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Wasa · 275 g

ICA Älvängen

jämförpris 91 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Wasa · 550 g

ICA Älvängen

jämförpris 80 kr/kg pris 44 kr
Knäckebröd Surdeg Gourmet

Knäckebröd Surdeg Gourmet

Wasa · 660 g

ICA Älvängen

jämförpris 77 kr/kg pris 51 kr
Knäckebröd Surdeg Råg

Knäckebröd Surdeg Råg

Wasa · 305 g

ICA Älvängen

jämförpris 82 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd Tunn Havre

Knäckebröd Tunn Havre

Wasa · 265 g

ICA Älvängen

jämförpris 109 kr/kg pris 29 kr
Knäckesticks Sesam Ekologisk

Knäckesticks Sesam Ekologisk

ICA I love eco · 150 g

ICA Älvängen

jämförpris 160 kr/kg pris 24 kr
Korntunnbröd

Korntunnbröd

ICA · 250 g

ICA Älvängen

jämförpris 84 kr/kg pris 21 kr
Korntunnbröd KRAV

Korntunnbröd KRAV

Erikssons · 425 g

ICA Älvängen

jämförpris 113 kr/kg pris 48 kr
Tyck till