Primat

Övrigt fryst på ICA Älvängen

38 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika Finhackad Fryst

Basilika Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Älvängen

jämförpris 249 kr/kg pris 10 kr
Chokladfondant Fryst 2-p

Chokladfondant Fryst 2-p

ICA · 140 g

ICA Älvängen

jämförpris 307 kr/kg pris 43 kr
Croissanter

Croissanter

ICA · 330 g

ICA Älvängen

jämförpris 115 kr/kg pris 38 kr
Croissanter 8-p

Croissanter 8-p

Hatting · 480 g

ICA Älvängen

jämförpris 96 kr/kg pris 46 kr
Croissants Deg 6-p

Croissants Deg 6-p

Danerolles · 240 g

ICA Älvängen

jämförpris 104 kr/kg pris 25 kr
Danska rundstycken Fryst

Danska rundstycken Fryst

Hatting · 600 g

ICA Älvängen

jämförpris 52 kr/kg pris 31 kr
Dill Finhackad Fryst

Dill Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Älvängen

jämförpris 249 kr/kg pris 10 kr
Färdighackad lök Fryst

Färdighackad lök Fryst

ICA · 450 g

ICA Älvängen

jämförpris 42 kr/kg pris 19 kr
Gräslök Finhackad Fryst

Gräslök Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Älvängen

jämförpris 249 kr/kg pris 10 kr
Havrefrallor Glutenfri Ekologisk

Havrefrallor Glutenfri Ekologisk

Martas · 450 g

ICA Älvängen

jämförpris 101 kr/kg pris 46 kr
Ingefära hackad fryst

Ingefära hackad fryst

ICA · 40 g

ICA Älvängen

jämförpris 249 kr/kg pris 10 kr
Koriander Finhackad Fryst

Koriander Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Älvängen

jämförpris 249 kr/kg pris 10 kr
Kärleksmums kladdkaka

Kärleksmums kladdkaka

Frödinge · 400 g

ICA Älvängen

jämförpris 105 kr/kg pris 42 kr
Macarones Citron & choklad 12-p

Macarones Citron & choklad 12-p

Picard · 155 g

ICA Älvängen

jämförpris 535 kr/kg pris 83 kr
Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Fria · 240 g

ICA Älvängen

jämförpris 133 kr/kg pris 32 kr
Moussetårta lemon Glutenfri Fryst

Moussetårta lemon Glutenfri Fryst

Almondy · 400 g

ICA Älvängen

jämförpris 162 kr/kg pris 65 kr
Panpizzadeg

Panpizzadeg

ICA · 550 g

ICA Älvängen

jämförpris 49 kr/kg pris 27 kr
Pepparkaksdeg Glutenfri

Pepparkaksdeg Glutenfri

Fria · 500 g

ICA Älvängen

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr
Persilja Finhackad Fryst

Persilja Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Älvängen

jämförpris 249 kr/kg pris 10 kr
Pinsabotten Glutenfri

Pinsabotten Glutenfri

Zeta · 180 g

ICA Älvängen

jämförpris 272 kr/kg pris 49 kr
Pizzabotten Gluten- laktosfri

Pizzabotten Gluten- laktosfri

brisk · 260 g

ICA Älvängen

jämförpris 173 kr/kg pris 45 kr
Pizzabotten Glutenfri

Pizzabotten Glutenfri

Zeta · 200 g

ICA Älvängen

jämförpris 260 kr/kg pris 52 kr
Pizzadeg Surdeg

Pizzadeg Surdeg

POP! Bakery · 400 g

ICA Älvängen

jämförpris 87 kr/kg pris 35 kr
Pizzadeg XXL

Pizzadeg XXL

ICA · 550 g

ICA Älvängen

jämförpris 47 kr/kg pris 26 kr
Ramslök

Ramslök

ICA · 40 g

ICA Älvängen

jämförpris 249 kr/kg pris 10 kr
Rulltårta Gluten- och mjölkfri

Rulltårta Gluten- och mjölkfri

brisk · 450 g

ICA Älvängen

jämförpris 206 kr/kg pris 93 kr
Röd chili hackad Fryst

Röd chili hackad Fryst

ICA · 50 g

ICA Älvängen

jämförpris 259 kr/kg pris 13 kr
Saffransbullar 8-p

Saffransbullar 8-p

ICA · 440 g

ICA Älvängen

jämförpris 83 kr/kg pris 37 kr
Saffranskladdkaka

Saffranskladdkaka

Frödinge · 400 g

ICA Älvängen

jämförpris 114 kr/kg pris 46 kr
Saffransnäckor Glutenfri

Saffransnäckor Glutenfri

Fria · 280 g

ICA Älvängen

jämförpris 166 kr/kg pris 47 kr
Salted caramel

Salted caramel

Almondy · 420 g

ICA Älvängen

jämförpris 136 kr/kg pris 57 kr
Smulpaj blåbär Fryst bakmix

Smulpaj blåbär Fryst bakmix

ICA · 700 g

ICA Älvängen

jämförpris 120 kr/kg pris 84 kr
Smördegsplattor

Smördegsplattor

ICA · 450 g

ICA Älvängen

jämförpris 78 kr/kg pris 35 kr
Stenugnsbakat tunnbröd Glutenfri

Stenugnsbakat tunnbröd Glutenfri

Moilas · 210 g

ICA Älvängen

jämförpris 231 kr/kg pris 49 kr
Tekaka Glutenfri Fryst

Tekaka Glutenfri Fryst

Fria · 220 g

ICA Älvängen

jämförpris 150 kr/kg pris 33 kr
Vitlök finhackad fryst

Vitlök finhackad fryst

ICA · 45 g

ICA Älvängen

jämförpris 288 kr/kg pris 13 kr
Vörtbröd Glutenfri

Vörtbröd Glutenfri

Fria · 500 g

ICA Älvängen

jämförpris 88 kr/kg pris 44 kr
Wienerbröd Fryst 10-p

Wienerbröd Fryst 10-p

Findus · 400 g

ICA Älvängen

jämförpris 92 kr/kg pris 37 kr
Tyck till