Primat

Kaffe på ICA Kvantum Säffle

174 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Bryggkaffe

Bryggkaffe

ICA Basic · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 89 kr/kg pris 44 kr
Bryggkaffe Blue Java

Bryggkaffe Blue Java

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 150 kr/kg pris 67 kr
Bryggkaffe Brazil

Bryggkaffe Brazil

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 153 kr/kg pris 69 kr
Bryggkaffe Dark Temptation

Bryggkaffe Dark Temptation

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 170 kr/kg pris 76 kr
Bryggkaffe El-brygg Mellanrost

Bryggkaffe El-brygg Mellanrost

Gevalia · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 152 kr/kg pris 68 kr
Bryggkaffe Estanzia KRAV

Bryggkaffe Estanzia KRAV

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 179 kr/kg pris 81 kr
Bryggkaffe Festivita Extra mörk Classic

Bryggkaffe Festivita Extra mörk Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 142 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe Fika Dark Roast

Bryggkaffe Fika Dark Roast

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 153 kr/kg pris 69 kr
Bryggkaffe Forza

Bryggkaffe Forza

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 170 kr/kg pris 76 kr
Bryggkaffe Franskrost Classic

Bryggkaffe Franskrost Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 142 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe Hazienda KRAV

Bryggkaffe Hazienda KRAV

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 179 kr/kg pris 81 kr
Bryggkaffe Jubileum

Bryggkaffe Jubileum

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 136 kr/kg pris 61 kr
Bryggkaffe Kaffe Summer Limited Edition

Bryggkaffe Kaffe Summer Limited Edition

Gevalia · 250 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 179 kr/kg pris 45 kr
Bryggkaffe Kharisma

Bryggkaffe Kharisma

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 136 kr/kg pris 61 kr
Bryggkaffe Koffeinfri Ekologisk

Bryggkaffe Koffeinfri Ekologisk

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 171 kr/kg pris 77 kr
Bryggkaffe Koffeinfritt Mellanrost

Bryggkaffe Koffeinfritt Mellanrost

Gevalia · 425 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 186 kr/kg pris 79 kr
Bryggkaffe Lätt Mörkrost

Bryggkaffe Lätt Mörkrost

Gevalia · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 152 kr/kg pris 68 kr
Bryggkaffe Mellanmörk

Bryggkaffe Mellanmörk

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 136 kr/kg pris 61 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Gevalia · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 152 kr/kg pris 68 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

ICA · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 114 kr/kg pris 51 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 136 kr/kg pris 61 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 142 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk KRAV

Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk KRAV

Gevalia · 425 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 188 kr/kg pris 80 kr
Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk

Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 138 kr/kg pris 62 kr
Bryggkaffe Mellanrost Ekologiskt

Bryggkaffe Mellanrost Ekologiskt

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 153 kr/kg pris 69 kr
Bryggkaffe Mellanrost perfekt med mjölk

Bryggkaffe Mellanrost perfekt med mjölk

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 136 kr/kg pris 61 kr
Bryggkaffe Mellanrost Presso

Bryggkaffe Mellanrost Presso

Gevalia · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 152 kr/kg pris 68 kr
Bryggkaffe Mollbergs blandning

Bryggkaffe Mollbergs blandning

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 170 kr/kg pris 76 kr
Bryggkaffe Mörkrost

Bryggkaffe Mörkrost

ICA · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 114 kr/kg pris 51 kr
Bryggkaffe Mörkrost Ekologisk

Bryggkaffe Mörkrost Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 138 kr/kg pris 62 kr
Bryggkaffe Mörkrost Ekologisk

Bryggkaffe Mörkrost Ekologisk

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 153 kr/kg pris 69 kr
Bryggkaffe Pasión colombia

Bryggkaffe Pasión colombia

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 170 kr/kg pris 76 kr
Bryggkaffe Peru Ekologisk

Bryggkaffe Peru Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 138 kr/kg pris 62 kr
Bryggkaffe Prezzo Mellanrost

Bryggkaffe Prezzo Mellanrost

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 136 kr/kg pris 61 kr
Bryggkaffe Qualità Rossa

Bryggkaffe Qualità Rossa

Lavazza · 340 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 197 kr/kg pris 67 kr
Bryggkaffe Reko KRAV

Bryggkaffe Reko KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 183 kr/kg pris 82 kr
Bryggkaffe Skånerost

Bryggkaffe Skånerost

ICA · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 114 kr/kg pris 51 kr
Bryggkaffe Svea Classic

Bryggkaffe Svea Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 142 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe Wanyama Mörkrost Classic

Bryggkaffe Wanyama Mörkrost Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 142 kr/kg pris 71 kr
Cappuccino Snabbkaffe 225g 18-p Nescafé

Cappuccino Snabbkaffe 225g 18-p Nescafé

Nescafe · 18 st

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 2,36 kr/st pris 43 kr
Choco Latte ICE

Choco Latte ICE

Löfbergs · 230 ml

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 82 kr/l pris 19 kr
Chokladdryck Cankao Burk

Chokladdryck Cankao Burk

Canderel · 250 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 264 kr/kg pris 66 kr
Chokladdryck Vattenlöslig Portionsförpackning 10-p O'boy

Chokladdryck Vattenlöslig Portionsförpackning 10-p O'boy

Oboy · 10 st

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 3,50 kr/st pris 35 kr
Espresso Malet Qualità Rossa

Espresso Malet Qualità Rossa

Lavazza · 250 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 220 kr/kg pris 55 kr
Espresso Malet Qualità Rossa

Espresso Malet Qualità Rossa

Lavazza · 250 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 205 kr/kg pris 51 kr
Espresso Nero Hela bönor

Espresso Nero Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 182 kr/kg pris 91 kr
Ferrari Imola Rist Ferrari Imola Ristretto 52g

Ferrari Imola Rist Ferrari Imola Ristretto 52g

L'Or · 10 st

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 4,16 kr/st pris 42 kr
ICE Coffee Espresso Creamy Cookie Laktosfri

ICE Coffee Espresso Creamy Cookie Laktosfri

Löfbergs · 230 ml

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 82 kr/l pris 19 kr
Iskaffe

Iskaffe

ICA · 1000 ml

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 23 kr/l pris 23 kr
Iskaffe Gold Iced Salted Caramel 7-p

Iskaffe Gold Iced Salted Caramel 7-p

Nescafe · 102 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 259 kr/kg pris 26 kr
Iskaffe ICE Cappuccino Vanilj

Iskaffe ICE Cappuccino Vanilj

Löfbergs · 230 ml

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 82 kr/l pris 19 kr
Iskaffe Ice Espresso & Mjölk Ekologisk

Iskaffe Ice Espresso & Mjölk Ekologisk

Löfbergs · 230 ml

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 82 kr/l pris 19 kr
Iskaffe ICE Salted Caramel

Iskaffe ICE Salted Caramel

Löfbergs · 230 ml

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 82 kr/l pris 19 kr
Iskaffe ICE Salted Caramel Latte

Iskaffe ICE Salted Caramel Latte

Löfbergs · 1000 ml

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Iskaffe Latte Macchiato Ekologisk

Iskaffe Latte Macchiato Ekologisk

Löfbergs · 230 ml

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 82 kr/l pris 19 kr
Kaffe Amigas Mörkrost Arvid Nordquist

Kaffe Amigas Mörkrost Arvid Nordquist

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 183 kr/kg pris 82 kr
Kaffe Bella Crema Espresso Hela bönor

Kaffe Bella Crema Espresso Hela bönor

Melitta · 1000 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 172 kr/kg pris 172 kr
Kaffe Bella Crema Lacrema Hela bönor

Kaffe Bella Crema Lacrema Hela bönor

Melitta · 1000 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 172 kr/kg pris 172 kr
Kaffe Blond KRAV

Kaffe Blond KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 183 kr/kg pris 82 kr
Kaffe Brazil 52 Gram

Kaffe Brazil 52 Gram

L'Or · 10 st

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 3,91 kr/st pris 39 kr
Kaffe Cappuccino Original

Kaffe Cappuccino Original

Gevalia · 10 st

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 2,25 kr/st pris 23 kr
Kaffe Crema e Aroma Hela bönor

Kaffe Crema e Aroma Hela bönor

Lavazza · 1000 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 226 kr/kg pris 226 kr
Kaffe Ebony Mörkrost

Kaffe Ebony Mörkrost

Gevalia · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 152 kr/kg pris 68 kr
Kaffe Eco KRAV

Kaffe Eco KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 183 kr/kg pris 82 kr
Kaffe Elbrygg

Kaffe Elbrygg

ICA · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 114 kr/kg pris 51 kr
Kaffe extra Kardemumma

Kaffe extra Kardemumma

Hamwi Café · 180 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 229 kr/kg pris 41 kr
Kaffe Fikastund ZOÉGAS

Kaffe Fikastund ZOÉGAS

Zoegas · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 153 kr/kg pris 76 kr
Kaffe Franskrost Hela bönor

Kaffe Franskrost Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 167 kr/kg pris 84 kr
Kaffe GranDia Classic

Kaffe GranDia Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 142 kr/kg pris 71 kr
Kaffe GranDia Hela bönor

Kaffe GranDia Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 167 kr/kg pris 84 kr
Kaffe Hela Bönor Blue Java

Kaffe Hela Bönor Blue Java

Zoegas · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 168 kr/kg pris 84 kr
Kaffe Hela Bönor Classique

Kaffe Hela Bönor Classique

L'Or · 1000 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 189 kr/kg pris 189 kr
Kaffe Hela bönor Crema

Kaffe Hela bönor Crema

Gevalia · 900 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 188 kr/kg pris 169 kr
Kaffe Hela bönor Crescendo

Kaffe Hela bönor Crescendo

Löfbergs · 400 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 194 kr/kg pris 78 kr Extrapris
Kaffe Hela bönor Espresso

Kaffe Hela bönor Espresso

Gevalia · 900 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 188 kr/kg pris 169 kr
Kaffe Hela bönor Jubileum

Kaffe Hela bönor Jubileum

Löfbergs · 400 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 194 kr/kg pris 78 kr Extrapris
Kaffe Hela bönor Kharisma

Kaffe Hela bönor Kharisma

Löfbergs · 400 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 194 kr/kg pris 78 kr Extrapris
Kaffe Hela bönor Mellanrost Ekologiskt

Kaffe Hela bönor Mellanrost Ekologiskt

Löfbergs · 400 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 204 kr/kg pris 82 kr
Kaffe Hela bönor Mellanrost Fika

Kaffe Hela bönor Mellanrost Fika

Löfbergs · 400 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 194 kr/kg pris 78 kr Extrapris
Kaffe Hela Bönor Skånerost

Kaffe Hela Bönor Skånerost

Zoegas · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 168 kr/kg pris 84 kr
Kaffe Iced Cappuccino

Kaffe Iced Cappuccino

Gevalia · 8 st

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 2,82 kr/st pris 23 kr
Kaffe Karaktär Mörkrost

Kaffe Karaktär Mörkrost

Gevalia · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 152 kr/kg pris 68 kr
Kaffe Kok mellanrost

Kaffe Kok mellanrost

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 142 kr/kg pris 71 kr
Kaffe Kraft Extra Mörkrost

Kaffe Kraft Extra Mörkrost

Gevalia · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 152 kr/kg pris 68 kr
Kaffe Latte Caramel

Kaffe Latte Caramel

Gevalia · 8 st

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 2,82 kr/st pris 23 kr
Kaffe Malet Espresso Italiano Classico

Kaffe Malet Espresso Italiano Classico

Lavazza · 250 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 222 kr/kg pris 55 kr
Kaffe medium rostat

Kaffe medium rostat

Hamwi Café · 180 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 183 kr/kg pris 33 kr
Kaffe Mellanrost Hela bönor

Kaffe Mellanrost Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 167 kr/kg pris 84 kr
Kaffe Mellanrost Refill Ekologisk

Kaffe Mellanrost Refill Ekologisk

Gevalia · 150 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 596 kr/kg pris 89 kr
Kaffe Mezzo ZOÉGAS

Kaffe Mezzo ZOÉGAS

Zoegas · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 153 kr/kg pris 76 kr
Kaffe Milea Ljusrost

Kaffe Milea Ljusrost

Gevalia · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 152 kr/kg pris 68 kr
Kaffe Mörkrost Brygg

Kaffe Mörkrost Brygg

Löfbergs · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 136 kr/kg pris 61 kr
Kaffe Mörkrost Ebony hela bönor

Kaffe Mörkrost Ebony hela bönor

Gevalia · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 182 kr/kg pris 91 kr
Kaffe Mörkrost hela bönor

Kaffe Mörkrost hela bönor

Löfbergs · 400 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 194 kr/kg pris 78 kr Extrapris
Kaffe Original Mellanrost Hela bönor

Kaffe Original Mellanrost Hela bönor

Gevalia · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 182 kr/kg pris 91 kr
Kaffe Peru Hela bönor Ekologisk

Kaffe Peru Hela bönor Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 167 kr/kg pris 75 kr
Kaffe Pressiado Mörkrost Classic

Kaffe Pressiado Mörkrost Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 142 kr/kg pris 71 kr
Kaffe Presso

Kaffe Presso

ICA · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 114 kr/kg pris 51 kr
Kaffe Presso

Kaffe Presso

Zoegas · 450 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 170 kr/kg pris 76 kr
Kaffe Skånerost ZOÉGAS

Kaffe Skånerost ZOÉGAS

Zoegas · 500 g

ICA Kvantum Säffle

jämförpris 153 kr/kg pris 76 kr
Tyck till