Primat

Skinka på ICA Hallsberg

40 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bog Rökt

Bog Rökt

ICA · 120 g

ICA Hallsberg

jämförpris 175 kr/kg pris 21 kr
Emilskinka Kokt

Emilskinka Kokt

Pärsons · 120 g

ICA Hallsberg

jämförpris 252 kr/kg pris 30 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Hallsberg

jämförpris 252 kr/kg pris 30 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Hallsberg

jämförpris 175 kr/kg pris 21 kr
Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Hallsberg

jämförpris 144 kr/kg pris 29 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Hallsberg

jämförpris 144 kr/kg pris 29 kr
Julskinka Griljerad Tunnskivad

Julskinka Griljerad Tunnskivad

Scan · 160 g

ICA Hallsberg

jämförpris 254 kr/kg pris 41 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Hallsberg

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA Basic · 300 g

ICA Hallsberg

jämförpris 157 kr/kg pris 47 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Hallsberg

jämförpris 224 kr/kg pris 45 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Hallsberg

jämförpris 189 kr/kg pris 38 kr
Kalkon Strimlad Kokt

Kalkon Strimlad Kokt

Tulip · 350 g

ICA Hallsberg

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr Extrapris
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Hallsberg

jämförpris 175 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 120 g

ICA Hallsberg

jämförpris 175 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA Hallsberg

jämförpris 318 kr/kg pris 32 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Hallsberg

jämförpris 175 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 220 g

ICA Hallsberg

jämförpris 165 kr/kg pris 36 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Hallsberg

jämförpris 175 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 280 g

ICA Hallsberg

jämförpris 162 kr/kg pris 45 kr
Lomo Lufttorkad

Lomo Lufttorkad

ICA · 100 g

ICA Hallsberg

jämförpris 385 kr/kg pris 38 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Hallsberg

jämförpris 484 kr/kg pris 58 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Scan · 80 g

ICA Hallsberg

jämförpris 591 kr/kg pris 47 kr
Saltrulle Kokt

Saltrulle Kokt

Pärsons · 90 g

ICA Hallsberg

jämförpris 357 kr/kg pris 32 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA Hallsberg

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Pärsons · 120 g

ICA Hallsberg

jämförpris 252 kr/kg pris 30 kr
Skinka Basturökt Tunna Skivor

Skinka Basturökt Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA Hallsberg

jämförpris 258 kr/kg pris 39 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA Hallsberg

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Hallsberg

jämförpris 114 kr/kg pris 23 kr
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Hallsberg

jämförpris 114 kr/kg pris 23 kr
Skinka Lufttorkad Jamon Serrano

Skinka Lufttorkad Jamon Serrano

Argal · 100 g

ICA Hallsberg

jämförpris 482 kr/kg pris 48 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

ICA · 250 g

ICA Hallsberg

jämförpris 322 kr/kg pris 81 kr
Skinka Lufttorkad med Tryffel

Skinka Lufttorkad med Tryffel

Beretta · 80 g

ICA Hallsberg

jämförpris 750 kr/kg pris 60 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Beretta · 80 g

ICA Hallsberg

jämförpris 737 kr/kg pris 59 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Zeta · 70 g

ICA Hallsberg

jämförpris 779 kr/kg pris 55 kr
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Hallsberg

jämförpris 134 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt skinka

Skinka Rökt skinka

ICA Basic · 300 g

ICA Hallsberg

jämförpris 75 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Hallsberg

jämförpris 114 kr/kg pris 23 kr
Skinka Svartrökt

Skinka Svartrökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Hallsberg

jämförpris 159 kr/kg pris 48 kr
Skinka Vindelnrökt

Skinka Vindelnrökt

ICA · 100 g

ICA Hallsberg

jämförpris 318 kr/kg pris 32 kr
Skinka vår rökigaste

Skinka vår rökigaste

Lönneberga · 105 g

ICA Hallsberg

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Tyck till