Primat

Övrigt fryst på ICA Malå

19 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika Finhackad Fryst

Basilika Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Malå

jämförpris 354 kr/kg pris 14 kr
Croissanter 8-p

Croissanter 8-p

Hatting · 480 g

ICA Malå

jämförpris 98 kr/kg pris 47 kr
Dill Finhackad Fryst

Dill Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Malå

jämförpris 354 kr/kg pris 14 kr
Färdighackad lök Fryst

Färdighackad lök Fryst

ICA · 450 g

ICA Malå

jämförpris 50 kr/kg pris 23 kr
Gräslök Finhackad Fryst

Gräslök Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Malå

jämförpris 354 kr/kg pris 14 kr
Ingefära hackad fryst

Ingefära hackad fryst

ICA · 40 g

ICA Malå

jämförpris 354 kr/kg pris 14 kr
Koriander Finhackad Fryst

Koriander Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Malå

jämförpris 354 kr/kg pris 14 kr
Mandeltårta Crunchy Daim orange

Mandeltårta Crunchy Daim orange

Almondy · 400 g

ICA Malå

jämförpris 142 kr/kg pris 57 kr
Moussetårta lemon Glutenfri Fryst

Moussetårta lemon Glutenfri Fryst

Almondy · 400 g

ICA Malå

jämförpris 180 kr/kg pris 72 kr
Persilja Finhackad Fryst

Persilja Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Malå

jämförpris 354 kr/kg pris 14 kr
Pinsabotten Glutenfri

Pinsabotten Glutenfri

Zeta · 180 g

ICA Malå

jämförpris 257 kr/kg pris 46 kr
Pizzabotten Glutenfri

Pizzabotten Glutenfri

Zeta · 200 g

ICA Malå

jämförpris 246 kr/kg pris 49 kr
Pizzadeg Surdeg

Pizzadeg Surdeg

POP! Bakery · 400 g

ICA Malå

jämförpris 94 kr/kg pris 38 kr
Ramslök

Ramslök

ICA · 40 g

ICA Malå

jämförpris 354 kr/kg pris 14 kr
Röd chili hackad Fryst

Röd chili hackad Fryst

ICA · 50 g

ICA Malå

jämförpris 321 kr/kg pris 16 kr
Smulpaj blåbär Fryst bakmix

Smulpaj blåbär Fryst bakmix

ICA · 700 g

ICA Malå

jämförpris 115 kr/kg pris 80 kr
Smördegsplattor

Smördegsplattor

ICA · 450 g

ICA Malå

jämförpris 76 kr/kg pris 34 kr
Vitlök finhackad fryst

Vitlök finhackad fryst

ICA · 45 g

ICA Malå

jämförpris 314 kr/kg pris 14 kr
Wienerbröd Fryst 10-p

Wienerbröd Fryst 10-p

Findus · 400 g

ICA Malå

jämförpris 104 kr/kg pris 42 kr
Tyck till