Primat

Färdigmat på ICA Kvantum Vara

207 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baba Ganoush Smoky Aubergine

Baba Ganoush Smoky Aubergine

Tamini · 200 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 150 kr/kg pris 30 kr
Baguette Kebab ca 330g

Baguette Kebab ca 330g

Butiksköket · 1000 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 56 kr/kg pris 56 kr
Baguette Ost&Skinka ca 220g

Baguette Ost&Skinka ca 220g

Butiksköket · 1000 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Baguette Räk ca

Baguette Räk ca

Butiksköket · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 201 kr/kg pris 80 kr
Baguette Skagen ca 330g

Baguette Skagen ca 330g

Butiksköket · 1000 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 56 kr/kg pris 56 kr
Baguetteröra med Kyckling och Curry

Baguetteröra med Kyckling och Curry

ICA · 175 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 128 kr/kg pris 22 kr
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 146 kr/kg pris 26 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 146 kr/kg pris 26 kr
Caesarsallad Kyckling

Caesarsallad Kyckling

Picadeli · 290 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 228 kr/kg pris 66 kr
Caesarsallad med kyckling

Caesarsallad med kyckling

Vidinge · 285 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 255 kr/kg pris 73 kr
Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Schysst käk · 270 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 196 kr/kg pris 53 kr
Chicken Red curry Chicken Red Curry med Jasminris

Chicken Red curry Chicken Red Curry med Jasminris

Food Collective · 450 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 126 kr/kg pris 57 kr
Chévresallad

Chévresallad

Vidinge · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 182 kr/kg pris 73 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 200 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 79 kr/kg pris 16 kr
Cordon bleu medaljong

Cordon bleu medaljong

Scan · 450 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 141 kr/kg pris 63 kr
Curry Noodles Paneng Curry

Curry Noodles Paneng Curry

Santa Maria · 85 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 230 kr/kg pris 20 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Grön Ko · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 186 kr/kg pris 74 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 97 kr/kg pris 45 kr
Fläsklägg med rotmos

Fläsklägg med rotmos

Grön Ko · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 178 kr/kg pris 71 kr
Färdigmat Biff Teriyaki

Färdigmat Biff Teriyaki

Vidinge · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 178 kr/kg pris 71 kr
Färdigmat Chicken Gochujang

Färdigmat Chicken Gochujang

NOM · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 200 kr/kg pris 80 kr
Färdigmat Chinese BBQ

Färdigmat Chinese BBQ

NOM · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 200 kr/kg pris 80 kr
Färdigmat Entrecote Yakiniku med Ris

Färdigmat Entrecote Yakiniku med Ris

Kin Food · 500 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 153 kr/kg pris 77 kr
Färdigmat Fläsk med Löksås och Potatis XL

Färdigmat Fläsk med Löksås och Potatis XL

ICA · 450 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 148 kr/kg pris 67 kr
Färdigmat Fusilli Tryffel Salami

Färdigmat Fusilli Tryffel Salami

ICA · 300 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 148 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Kantarellsoppa

Färdigmat Kantarellsoppa

Borgens · 350 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 97 kr/kg pris 34 kr
Färdigmat Korean Pork Belly

Färdigmat Korean Pork Belly

NOM · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 200 kr/kg pris 80 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 109 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 170 kr/kg pris 68 kr
Färdigmat Kvargplättar Kakao och Hallon

Färdigmat Kvargplättar Kakao och Hallon

Gooh · 380 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 98 kr/kg pris 37 kr
Färdigmat Kvargplättar Äpple och Kanel

Färdigmat Kvargplättar Äpple och Kanel

Gooh · 380 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 98 kr/kg pris 37 kr
Färdigmat Kyckling i apelsinsås

Färdigmat Kyckling i apelsinsås

Mama Chin · 450 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 155 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Kyckling Teriyaki

Färdigmat Kyckling Teriyaki

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 170 kr/kg pris 68 kr
Färdigmat Kyckling Tikka Masala

Färdigmat Kyckling Tikka Masala

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 170 kr/kg pris 68 kr
Färdigmat Kycklingbröst i Basilikasås

Färdigmat Kycklingbröst i Basilikasås

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 170 kr/kg pris 68 kr
Färdigmat Kycklinggryta med ris

Färdigmat Kycklinggryta med ris

Grön Ko · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 178 kr/kg pris 71 kr
Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

ICA · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 109 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

ICA · 360 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 121 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Gooh · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 170 kr/kg pris 68 kr
Färdigmat Pannbiff i Pepparsås med Potatis

Färdigmat Pannbiff i Pepparsås med Potatis

Grön Ko · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 178 kr/kg pris 71 kr
Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

ICA · 350 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 125 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Pasta Carbonara

Färdigmat Pasta Carbonara

ICA · 300 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 148 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Penne Kantarell

Färdigmat Penne Kantarell

ICA · 300 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 148 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

ICA · 420 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 159 kr/kg pris 67 kr
Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

ICA · 300 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 148 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

ICA · 300 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 148 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Spicy Korean Chicken

Färdigmat Spicy Korean Chicken

Kin Food · 500 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 153 kr/kg pris 77 kr
Färdigmat Spicy Koreansk Biff med nudlar

Färdigmat Spicy Koreansk Biff med nudlar

Kin Food · 440 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 174 kr/kg pris 77 kr
Färdigmat Tareqs Coq au vin Kyckling

Färdigmat Tareqs Coq au vin Kyckling

Maten e klar · 410 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 193 kr/kg pris 79 kr
Färdigmat Thai Kyckling Cashewnötter och Grönsaker

Färdigmat Thai Kyckling Cashewnötter och Grönsaker

Kin Food · 500 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 153 kr/kg pris 77 kr
Färdigmat Thai Ryggbiff med Grönsaker i Vitlök och Chilisås

Färdigmat Thai Ryggbiff med Grönsaker i Vitlök och Chilisås

Kin Food · 500 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 153 kr/kg pris 77 kr
Färdigmat Thai Röd Curry Kyckling

Färdigmat Thai Röd Curry Kyckling

Mama Chin · 450 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 155 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Thai Stekta Äggnudlar med Kyckling och Grönsaker

Färdigmat Thai Stekta Äggnudlar med Kyckling och Grönsaker

Kin Food · 440 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 174 kr/kg pris 77 kr
Färdigmat Vannamei Sesam och Ingefära

Färdigmat Vannamei Sesam och Ingefära

Vidinge · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 178 kr/kg pris 71 kr
Färdigmat Wallenbergare med Potatismos

Färdigmat Wallenbergare med Potatismos

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 197 kr/kg pris 79 kr
Färdigmat Öländsk Fisksoppa

Färdigmat Öländsk Fisksoppa

Borgens · 350 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 97 kr/kg pris 34 kr
Färsk Färdigmat Fläskfilépasta

Färsk Färdigmat Fläskfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 197 kr/kg pris 79 kr
Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 208 kr/kg pris 83 kr
Grov fralla ost/skinka ca 150g

Grov fralla ost/skinka ca 150g

Butiksköket · 140 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 169 kr/kg pris 24 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Kvantum Vara

jämförpris 55 kr/l pris 27 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Kvantum Vara

jämförpris 29 kr/l pris 22 kr
Guacamole Färsk Krämig Avokadoröra

Guacamole Färsk Krämig Avokadoröra

ICA · 200 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 65 kr/kg pris 32 kr
Gurksallad

Gurksallad

ICA · 200 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 60 kr/kg pris 12 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 184 kr/kg pris 51 kr
Havregrynsgröt äpple, blåbär & hallon

Havregrynsgröt äpple, blåbär & hallon

Elovena · 210 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 119 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Hummus Fresh Herbs

Hummus Fresh Herbs

Tamini · 200 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 150 kr/kg pris 30 kr
Hummus Funky Chili

Hummus Funky Chili

Tamini · 200 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 150 kr/kg pris 30 kr
Hummus Karamelliserad Lök

Hummus Karamelliserad Lök

ZEINAS · 200 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 141 kr/kg pris 28 kr
Hummus Original

Hummus Original

Tamini · 200 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 150 kr/kg pris 30 kr
Ishavssallad

Ishavssallad

ICA Basic · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr
Japansk Sallad med Räkor och Sushiris

Japansk Sallad med Räkor och Sushiris

Vidinge · 360 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 202 kr/kg pris 73 kr
Klassisk Kebab Import

Klassisk Kebab Import

Schysst käk · 275 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 191 kr/kg pris 53 kr
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 77 kr/kg pris 34 kr
Klassiskt Potatismos 33 port

Klassiskt Potatismos 33 port

Felix · 1243 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 56 kr/kg pris 70 kr
Klassiskt Potatismos 6 port

Klassiskt Potatismos 6 port

Felix · 220 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 112 kr/kg pris 25 kr
Kryddig Potatis

Kryddig Potatis

Peka · 500 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 55 kr/kg pris 27 kr
Kycklingburgare 2-p

Kycklingburgare 2-p

ICA · 268 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 133 kr/kg pris 36 kr
Kycklinginnerfilé grillad BBQ

Kycklinginnerfilé grillad BBQ

Guldfågeln · 200 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 223 kr/kg pris 45 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 196 kr/kg pris 54 kr
Kycklingkebab Big-Pack

Kycklingkebab Big-Pack

Schysst käk · 550 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 172 kr/kg pris 95 kr
Kycklingsallad Italiensk

Kycklingsallad Italiensk

Vidinge · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 182 kr/kg pris 73 kr
Kycklingschnitzel Färsk Krispy

Kycklingschnitzel Färsk Krispy

Kronfågel · 450 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 178 kr/kg pris 80 kr
Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Scan · 450 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

ICA · 500 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 129 kr/kg pris 64 kr
Köttbullar Mini Deli Ost & Skinka Stekta

Köttbullar Mini Deli Ost & Skinka Stekta

Scan · 300 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 164 kr/kg pris 49 kr
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Kvantum Vara

jämförpris 47 kr/l pris 28 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Kvantum Vara

jämförpris 37 kr/l pris 37 kr
Legymsallad

Legymsallad

Rydbergs · 200 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Ljus fralla ost/skinka ca

Ljus fralla ost/skinka ca

Butiksköket · 120 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 197 kr/kg pris 24 kr
Lunchsallad 880g

Lunchsallad 880g

Rolnik · 430 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 55 kr/kg pris 24 kr
Middagskit Italian lasagne

Middagskit Italian lasagne

Knorr · 262 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 112 kr/kg pris 29 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 270 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 108 kr/kg pris 29 kr
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Kvantum Vara

jämförpris 55 kr/l pris 27 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 68 kr/kg pris 27 kr
Minisallad med Pasta Ost och Skinka

Minisallad med Pasta Ost och Skinka

ICA · 230 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 144 kr/kg pris 33 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 45 kr/kg pris 18 kr
Noodles Teriyaki

Noodles Teriyaki

Santa Maria · 85 g

ICA Kvantum Vara

jämförpris 230 kr/kg pris 20 kr
Tyck till