Primat

Övrigt fryst på ICA Brommaplan

34 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika Finhackad Fryst

Basilika Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Brommaplan

jämförpris 354 kr/kg pris 14 kr
Chokladfondant Fryst 2-p

Chokladfondant Fryst 2-p

ICA · 140 g

ICA Brommaplan

jämförpris 317 kr/kg pris 44 kr
Croissanter

Croissanter

ICA · 330 g

ICA Brommaplan

jämförpris 129 kr/kg pris 43 kr
Croissanter 8-p

Croissanter 8-p

Hatting · 480 g

ICA Brommaplan

jämförpris 100 kr/kg pris 48 kr
Croissants Deg 6-p

Croissants Deg 6-p

Danerolles · 240 g

ICA Brommaplan

jämförpris 115 kr/kg pris 28 kr
Danska rundstycken Fryst

Danska rundstycken Fryst

Hatting · 600 g

ICA Brommaplan

jämförpris 58 kr/kg pris 35 kr
Dill Finhackad Fryst

Dill Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Brommaplan

jämförpris 354 kr/kg pris 14 kr
Fiber toast Glutenfritt

Fiber toast Glutenfritt

Fria · 500 g

ICA Brommaplan

jämförpris 89 kr/kg pris 44 kr
Färdighackad lök Fryst

Färdighackad lök Fryst

ICA · 450 g

ICA Brommaplan

jämförpris 42 kr/kg pris 19 kr
Gräslök Finhackad Fryst

Gräslök Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Brommaplan

jämförpris 354 kr/kg pris 14 kr
Gyozadeg

Gyozadeg

Cham · 300 g

ICA Brommaplan

jämförpris 121 kr/kg pris 36 kr
Ingefära hackad fryst

Ingefära hackad fryst

ICA · 40 g

ICA Brommaplan

jämförpris 377 kr/kg pris 15 kr
Koriander Finhackad Fryst

Koriander Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Brommaplan

jämförpris 354 kr/kg pris 14 kr
Kärleksmums kladdkaka

Kärleksmums kladdkaka

Frödinge · 400 g

ICA Brommaplan

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Mandeltårta Crunchy Daim orange

Mandeltårta Crunchy Daim orange

Almondy · 400 g

ICA Brommaplan

jämförpris 166 kr/kg pris 66 kr
Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Fria · 240 g

ICA Brommaplan

jämförpris 142 kr/kg pris 34 kr
Moussetårta lemon Glutenfri Fryst

Moussetårta lemon Glutenfri Fryst

Almondy · 400 g

ICA Brommaplan

jämförpris 170 kr/kg pris 68 kr
Panpizzadeg

Panpizzadeg

ICA · 550 g

ICA Brommaplan

jämförpris 52 kr/kg pris 29 kr
Persilja Finhackad Fryst

Persilja Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Brommaplan

jämförpris 354 kr/kg pris 14 kr
Pinsabotten Glutenfri

Pinsabotten Glutenfri

Zeta · 180 g

ICA Brommaplan

jämförpris 304 kr/kg pris 55 kr
Pizzabotten Glutenfri

Pizzabotten Glutenfri

Zeta · 200 g

ICA Brommaplan

jämförpris 283 kr/kg pris 57 kr
Pizzadeg Surdeg

Pizzadeg Surdeg

POP! Bakery · 400 g

ICA Brommaplan

jämförpris 94 kr/kg pris 38 kr
Pizzadeg XXL

Pizzadeg XXL

ICA · 550 g

ICA Brommaplan

jämförpris 52 kr/kg pris 29 kr
Ramslök

Ramslök

ICA · 40 g

ICA Brommaplan

jämförpris 354 kr/kg pris 14 kr
Röd chili hackad Fryst

Röd chili hackad Fryst

ICA · 50 g

ICA Brommaplan

jämförpris 321 kr/kg pris 16 kr
Saffranskladdkaka

Saffranskladdkaka

Frödinge · 400 g

ICA Brommaplan

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Salted caramel

Salted caramel

Almondy · 420 g

ICA Brommaplan

jämförpris 144 kr/kg pris 61 kr
Smulpaj blåbär Fryst bakmix

Smulpaj blåbär Fryst bakmix

ICA · 700 g

ICA Brommaplan

jämförpris 126 kr/kg pris 88 kr
Smördegsplattor

Smördegsplattor

ICA · 450 g

ICA Brommaplan

jämförpris 84 kr/kg pris 38 kr
Stenugnsbakat tunnbröd Glutenfri

Stenugnsbakat tunnbröd Glutenfri

Moilas · 210 g

ICA Brommaplan

jämförpris 238 kr/kg pris 50 kr
Tekaka Glutenfri Fryst

Tekaka Glutenfri Fryst

Fria · 220 g

ICA Brommaplan

jämförpris 159 kr/kg pris 35 kr
Vitlök finhackad fryst

Vitlök finhackad fryst

ICA · 45 g

ICA Brommaplan

jämförpris 356 kr/kg pris 16 kr
Vårrulledeg

Vårrulledeg

Cham · 400 g

ICA Brommaplan

jämförpris 97 kr/kg pris 39 kr
Wienerbröd Fryst 10-p

Wienerbröd Fryst 10-p

Findus · 400 g

ICA Brommaplan

jämförpris 99 kr/kg pris 40 kr
Tyck till