Primat

Skinka på ICA Sundbyberg

99 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bog Rökt

Bog Rökt

ICA · 120 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 186 kr/kg pris 22 kr
Coppa

Coppa

ICA · 70 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 513 kr/kg pris 36 kr
Coppa di Parma IGP

Coppa di Parma IGP

Beretta · 80 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 714 kr/kg pris 57 kr
Emilkalkon Rökt

Emilkalkon Rökt

Pärsons · 100 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 324 kr/kg pris 32 kr
Emilskinka Kokt

Emilskinka Kokt

Pärsons · 120 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 315 kr/kg pris 38 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 276 kr/kg pris 33 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 186 kr/kg pris 22 kr
Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 147 kr/kg pris 29 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 147 kr/kg pris 29 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

ICA · 100 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 399 kr/kg pris 40 kr
Kalkon Basturökt

Kalkon Basturökt

Lönneberga · 90 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 222 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Kalkon med Paprika Tunna Skivor

Kalkon med Paprika Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 239 kr/kg pris 36 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 255 kr/kg pris 31 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA Basic · 300 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 162 kr/kg pris 49 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 240 kr/kg pris 48 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 208 kr/kg pris 42 kr
Kalkon strimlad alspånsrökt

Kalkon strimlad alspånsrökt

Ingelsta kalkon · 200 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 241 kr/kg pris 48 kr
Kalkon Strimlad Kokt

Kalkon Strimlad Kokt

Tulip · 350 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr Extrapris
Kalkonbröst Alspånrökt Kalkon

Kalkonbröst Alspånrökt Kalkon

Ingelsta · 110 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 355 kr/kg pris 39 kr
Kalkonbröst Extrarökt

Kalkonbröst Extrarökt

Ingelsta kalkon · 110 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 355 kr/kg pris 39 kr
Kalkonbröst Kokt

Kalkonbröst Kokt

Ingelsta kalkon · 110 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 355 kr/kg pris 39 kr
Kalkonbröst Pastrami kalkon

Kalkonbröst Pastrami kalkon

Ingelsta · 110 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 368 kr/kg pris 41 kr
Kokt skinka KRAV

Kokt skinka KRAV

Smak av Svea · 100 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 336 kr/kg pris 34 kr
Kyckling extrarökt

Kyckling extrarökt

Lönneberga · 90 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 222 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Kyckling Grillad

Kyckling Grillad

ICA · 240 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 210 kr/kg pris 50 kr
Kyckling Lättrökt Tunna skivor

Kyckling Lättrökt Tunna skivor

Svea · 150 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 226 kr/kg pris 34 kr
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 186 kr/kg pris 22 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 120 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 186 kr/kg pris 22 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 280 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 174 kr/kg pris 49 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 341 kr/kg pris 34 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 186 kr/kg pris 22 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 220 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 177 kr/kg pris 39 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 186 kr/kg pris 22 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 220 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 177 kr/kg pris 39 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 280 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 174 kr/kg pris 49 kr
Lomo Lufttorkad

Lomo Lufttorkad

ICA · 100 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 419 kr/kg pris 42 kr
Lufttorkad Skinka Jamón Serrano

Lufttorkad Skinka Jamón Serrano

Zeta · 150 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 471 kr/kg pris 71 kr
Lufttorkad skinka Lomo Iberico

Lufttorkad skinka Lomo Iberico

ICA Selection · 80 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 896 kr/kg pris 72 kr
Pastrami

Pastrami

ICA · 120 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 217 kr/kg pris 26 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

ICA · 120 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 459 kr/kg pris 55 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

Tulip · 140 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 153 kr/kg pris 21 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 552 kr/kg pris 66 kr
Prosciutto di parma

Prosciutto di parma

ICA Selection · 85 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 906 kr/kg pris 77 kr
Rökt Kalkon Ojämna Skivor ca

Rökt Kalkon Ojämna Skivor ca

Pärsons · 300 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 86 kr/kg pris 26 kr
Rökt skinka bit ca

Rökt skinka bit ca

ICA · 375 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 127 kr/kg pris 48 kr
Rökt Skinka Ojämna Skivor ca

Rökt Skinka Ojämna Skivor ca

Pärsons · 300 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 86 kr/kg pris 26 kr
Saltrulle Kokt

Saltrulle Kokt

Pärsons · 90 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 399 kr/kg pris 36 kr
Schwarzwalderskinka

Schwarzwalderskinka

ICA · 120 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 293 kr/kg pris 35 kr
Skinka Alspånsrökt KRAV

Skinka Alspånsrökt KRAV

Smak av Svea · 100 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 336 kr/kg pris 34 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Svea · 100 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 269 kr/kg pris 27 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Brödernas · 105 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 314 kr/kg pris 33 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Pärsons · 120 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 315 kr/kg pris 38 kr
Skinka Basturökt Tunna Skivor

Skinka Basturökt Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 296 kr/kg pris 44 kr
Skinka Bokvedsrökt

Skinka Bokvedsrökt

Pärsons · 110 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 299 kr/kg pris 33 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Extrarökt KRAV

Skinka Extrarökt KRAV

Smak av Svea · 100 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 336 kr/kg pris 34 kr
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 119 kr/kg pris 24 kr
Skinka Flatrökt

Skinka Flatrökt

Brödernas · 105 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 314 kr/kg pris 33 kr
Skinka Fondkokt

Skinka Fondkokt

Brödernas · 105 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 314 kr/kg pris 33 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Lönneberga · 105 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

ICA · 280 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 174 kr/kg pris 49 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

ICA Basic · 300 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 82 kr/kg pris 24 kr
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 119 kr/kg pris 24 kr
Skinka Lufttorkad Coppa

Skinka Lufttorkad Coppa

Beretta · 50 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 739 kr/kg pris 37 kr
Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Negroni · 85 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 646 kr/kg pris 55 kr
Skinka Lufttorkad Jamon de Cebo de Campo Iberico

Skinka Lufttorkad Jamon de Cebo de Campo Iberico

ICA Selection · 80 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 1258 kr/kg pris 101 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Zeta · 70 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 607 kr/kg pris 42 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

ICA · 250 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 364 kr/kg pris 91 kr
Skinka Lufttorkad med Tryffel

Skinka Lufttorkad med Tryffel

Beretta · 80 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 809 kr/kg pris 65 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Cotto

Skinka Lufttorkad Prosciutto Cotto

Zeta · 120 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 502 kr/kg pris 60 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Zeta · 120 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 574 kr/kg pris 69 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

ICA · 250 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 432 kr/kg pris 108 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Zeta · 300 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 480 kr/kg pris 144 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Beretta · 80 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 469 kr/kg pris 38 kr Extrapris
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo di Langhirano

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo di Langhirano

Beretta · 50 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 739 kr/kg pris 37 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo Ekologisk

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo Ekologisk

Zeta · 70 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 1116 kr/kg pris 78 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo med Peppar

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo med Peppar

Beretta · 80 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 677 kr/kg pris 54 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

ICA · 70 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 741 kr/kg pris 52 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Zeta · 70 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 833 kr/kg pris 58 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma DOP

Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma DOP

Beretta · 70 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 966 kr/kg pris 68 kr
Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Zeta · 70 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 599 kr/kg pris 42 kr
Skinka Långkokt

Skinka Långkokt

Svea · 100 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 269 kr/kg pris 27 kr
Skinka Långkokt Tunna skivor

Skinka Långkokt Tunna skivor

Svea · 150 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 189 kr/kg pris 28 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Scan · 100 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 279 kr/kg pris 28 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Svea · 100 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 269 kr/kg pris 27 kr
Skinka rökt

Skinka rökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 171 kr/kg pris 51 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Pärsons · 400 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 165 kr/kg pris 66 kr
Skinka Rökt Ekologisk

Skinka Rökt Ekologisk

Scan · 100 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 491 kr/kg pris 49 kr
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 140 kr/kg pris 24 kr
Skinka Rökt skinka

Skinka Rökt skinka

ICA Basic · 300 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 82 kr/kg pris 24 kr
Skinka Rökt Tunna skivor

Skinka Rökt Tunna skivor

Svea · 150 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 189 kr/kg pris 28 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 119 kr/kg pris 24 kr
Skinka Rökt tunna skivor

Skinka Rökt tunna skivor

Pärsons · 500 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 146 kr/kg pris 73 kr
Skinka Strimlad Kokt

Skinka Strimlad Kokt

Tulip · 450 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 93 kr/kg pris 42 kr Extrapris
Skinka Ugnsrostad

Skinka Ugnsrostad

Lönneberga · 105 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Vindelnrökt

Skinka Vindelnrökt

ICA · 100 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 341 kr/kg pris 34 kr
Skinka Välrökt

Skinka Välrökt

Brödernas · 105 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 314 kr/kg pris 33 kr
Skinka vår rökigaste

Skinka vår rökigaste

Lönneberga · 105 g

ICA Sundbyberg

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Tyck till