Primat

Kyckling på ICA Kvantum Mölndal

127 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Bjärekyckling ca

Bjärekyckling ca

Bjärefågel · 400 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 310 kr/kg pris 124 kr
Bordskyckling original Fryst

Bordskyckling original Fryst

ICA · 1100 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 59 kr/kg pris 65 kr
Chicken drumsticks BBQ Fryst

Chicken drumsticks BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Chicken drumsticks Fryst

Chicken drumsticks Fryst

Guldfågeln · 2000 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 79 kr/kg pris 157 kr
Chicken drumsticks grillkryddade ca

Chicken drumsticks grillkryddade ca

Guldfågeln · 1800 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 77 kr/kg pris 138 kr
Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Chicken Wings Färska Crispy Garlic & Pepper

Chicken Wings Färska Crispy Garlic & Pepper

Lönneberga · 800 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 71 kr/kg pris 57 kr
Chicken Wings Färska Crispy Korean BBQ

Chicken Wings Färska Crispy Korean BBQ

Lönneberga · 800 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 71 kr/kg pris 57 kr
Frysta Kycklingpinnar

Frysta Kycklingpinnar

ICA · 600 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 107 kr/kg pris 64 kr
Hel Anka

Hel Anka

Sedir Food · 2200 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 73 kr/kg pris 160 kr
Kalkon Bröstfilé 2-p

Kalkon Bröstfilé 2-p

Ingelsta kalkon · 600 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 189 kr/kg pris 113 kr
Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Ingelsta kalkon · 4000 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 84 kr/kg pris 336 kr
Kalkonbröst halv ca Ingelsta

Kalkonbröst halv ca Ingelsta

Ingelsta kalkon · 1200 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 233 kr/kg pris 279 kr
Kalkonbröstfile Fryst ca

Kalkonbröstfile Fryst ca

ICA · 450 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 161 kr/kg pris 73 kr
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 238 kr/kg pris 95 kr
Kalkonburgare 120g 4-p

Kalkonburgare 120g 4-p

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 189 kr/kg pris 76 kr
Kalkoncevapcici

Kalkoncevapcici

Ingelsta kalkon · 360 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 173 kr/kg pris 62 kr
Kalkonfärs

Kalkonfärs

Ingelsta kalkon · 450 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 145 kr/kg pris 65 kr
Kalkonfärs Fryst

Kalkonfärs Fryst

Ingelsta kalkon · 500 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 122 kr/kg pris 61 kr
Kalkonklubba basturökt ca

Kalkonklubba basturökt ca

Ingelsta kalkon · 720 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 87 kr/kg pris 63 kr
Kalkonlårfilé

Kalkonlårfilé

Ingelsta kalkon · 300 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 290 kr/kg pris 87 kr
Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kronfågel · 200 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 222 kr/kg pris 44 kr
Kyckling Färsk Hel ca

Kyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1200 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 63 kr/kg pris 76 kr
Kyckling Färsk Hel ca Kungs

Kyckling Färsk Hel ca Kungs

Kungs: · 1500 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 50 kr/kg pris 74 kr
Kyckling Färsk Hel ca KRAV

Kyckling Färsk Hel ca KRAV

Kronfågel · 2000 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 143 kr/kg pris 286 kr
Kyckling Färsk Hel Naturell ca 1,4kg

Kyckling Färsk Hel Naturell ca 1,4kg

ICA Gott Liv · 1350 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 57 kr/kg pris 77 kr
Kyckling Färsk MiniSteak

Kyckling Färsk MiniSteak

Lönneberga · 650 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 136 kr/kg pris 88 kr
Kyckling Färsk Minutfilé

Kyckling Färsk Minutfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 151 kr/kg pris 91 kr
Kyckling Gyros Färsk 275g

Kyckling Gyros Färsk 275g

Grekiska by Konstantine´s · 270 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 214 kr/kg pris 58 kr
Kyckling hel Ekologisk ca KRAV Kyckling

Kyckling hel Ekologisk ca KRAV Kyckling

Reko · 1700 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 176 kr/kg pris 299 kr
Kyckling Souvlaki Färsk

Kyckling Souvlaki Färsk

Grekiska by Konstantine´s · 270 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 245 kr/kg pris 66 kr
Kyckling Sticks Färska Krispy BBQ av innerfilé

Kyckling Sticks Färska Krispy BBQ av innerfilé

Kronfågel · 450 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 177 kr/kg pris 80 kr
Kyckling tunna innerfiléer

Kyckling tunna innerfiléer

Lönneberga · 500 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 161 kr/kg pris 81 kr
Kycklingben

Kycklingben

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Kycklingben ca KRAV

Kycklingben ca KRAV

Reko · 500 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 141 kr/kg pris 71 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingben Färsk

Kycklingben Färsk

ICA Gott Liv · 900 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 62 kr/kg pris 56 kr
Kycklingben Färska Kryddmarinerade ca

Kycklingben Färska Kryddmarinerade ca

Kronfågel · 1800 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 74 kr/kg pris 134 kr
Kycklingbitar Färska Ätklara Salt/Peppar

Kycklingbitar Färska Ätklara Salt/Peppar

Kronfågel · 350 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 180 kr/kg pris 63 kr
Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 121 kr/kg pris 85 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 2000 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 70 kr/kg pris 139 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 78 kr/kg pris 70 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 420 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 169 kr/kg pris 71 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Kronfågel · 450 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 172 kr/kg pris 77 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Kungs

Kycklingbröstfilé Färsk Kungs

Kungs: · 500 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 124 kr/kg pris 62 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Lönneberga · 620 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 156 kr/kg pris 97 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 126 kr/kg pris 106 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 162 kr/kg pris 146 kr
Kycklingbröstfilé Färsk ca 1,3kg

Kycklingbröstfilé Färsk ca 1,3kg

ICA Gott Liv · 1260 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 124 kr/kg pris 156 kr
Kycklingbröstfilé färsk Ekologisk ca KRAV

Kycklingbröstfilé färsk Ekologisk ca KRAV

Reko · 450 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 369 kr/kg pris 166 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Ekologisk ca KRAV

Kycklingbröstfilé Färsk Ekologisk ca KRAV

Bosarp · 475 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 354 kr/kg pris 168 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Minutbitar

Kycklingbröstfilé Färsk Minutbitar

Kronfågel · 550 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 165 kr/kg pris 91 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Strimlad och Marinerad Korean Style

Kycklingbröstfilé Färsk Strimlad och Marinerad Korean Style

Guldfågeln · 600 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 156 kr/kg pris 93 kr
Kycklingbröstfilé Färska Tunna

Kycklingbröstfilé Färska Tunna

Lönneberga · 520 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 173 kr/kg pris 90 kr
Kycklingbröstfilé strimlad marinerad

Kycklingbröstfilé strimlad marinerad

Guldfågeln · 600 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 156 kr/kg pris 93 kr
Kycklingbröstfilé strimlad paneng red curry

Kycklingbröstfilé strimlad paneng red curry

Guldfågeln · 600 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 160 kr/kg pris 96 kr
Kycklingbröststrimlor

Kycklingbröststrimlor

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 142 kr/kg pris 85 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 100 kr/kg pris 100 kr
Kycklingfilé Färsk Minutbitar Tärnad

Kycklingfilé Färsk Minutbitar Tärnad

Kronfågel · 550 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 167 kr/kg pris 92 kr
Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kronfågel · 550 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 165 kr/kg pris 91 kr
Kycklingfilé Färsk Strimlad

Kycklingfilé Färsk Strimlad

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 142 kr/kg pris 85 kr
Kycklingfilé tvådelad ca

Kycklingfilé tvådelad ca

Guldfågeln · 750 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 171 kr/kg pris 128 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 97 kr/kg pris 49 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 500 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 106 kr/kg pris 53 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 800 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 102 kr/kg pris 81 kr
Kycklingfärs Ekologisk KRAV

Kycklingfärs Ekologisk KRAV

Kronfågel · 300 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 193 kr/kg pris 58 kr
Kycklingfärs Färsk

Kycklingfärs Färsk

ICA Gott Liv · 1000 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 87 kr/kg pris 87 kr
Kycklinghjärta

Kycklinghjärta

Kronfågel · 450 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 66 kr/kg pris 30 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA · 700 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 94 kr/kg pris 66 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 71 kr/kg pris 50 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 93 kr/kg pris 65 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

Lönneberga · 550 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 159 kr/kg pris 87 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 142 kr/kg pris 85 kr
Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kronfågel · 600 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 151 kr/kg pris 91 kr
Kycklingklubba

Kycklingklubba

ICA Basic · 2000 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 28 kr/kg pris 56 kr
Kycklingklubba Fryst

Kycklingklubba Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 41 kr/kg pris 41 kr
Kycklingklubbor Fryst

Kycklingklubbor Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 42 kr/kg pris 42 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

ICA Basic · 350 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 49 kr/kg pris 17 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

Kronfågel · 350 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 110 kr/kg pris 38 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

Kronfågel · 800 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 88 kr/kg pris 70 kr
Kycklingköttbullar Stekta Färska

Kycklingköttbullar Stekta Färska

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 81 kr/kg pris 81 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 450 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 67 kr/kg pris 30 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 500 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 68 kr/kg pris 34 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 81 kr/kg pris 57 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

ICA Gott Liv · 420 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 171 kr/kg pris 72 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Kronfågel · 450 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 172 kr/kg pris 77 kr
Kycklinglårfilé Färsk Kungs

Kycklinglårfilé Färsk Kungs

Kungs: · 500 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 124 kr/kg pris 62 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Lönneberga · 620 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 156 kr/kg pris 97 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 129 kr/kg pris 108 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 110 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Kycklinglårfilé Färsk Asian BBQ ca

Kycklinglårfilé Färsk Asian BBQ ca

Guldfågeln · 800 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 184 kr/kg pris 147 kr
Kycklinglårfilé Färsk BBQ

Kycklinglårfilé Färsk BBQ

ICA · 700 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 151 kr/kg pris 106 kr
Kycklinglårfilé Färsk ca 1,3kg

Kycklinglårfilé Färsk ca 1,3kg

ICA Gott Liv · 1260 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 128 kr/kg pris 161 kr
Kycklinglårfilé Färsk ca KRAV

Kycklinglårfilé Färsk ca KRAV

Kronfågel Bosarp · 500 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 345 kr/kg pris 173 kr
Kycklinglårfilé färsk ca KRAV

Kycklinglårfilé färsk ca KRAV

Reko · 500 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 355 kr/kg pris 177 kr
Kycklinglårfilé Färsk ca

Kycklinglårfilé Färsk ca

Guldfågeln · 900 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 155 kr/kg pris 140 kr
Kycklinglårfilé Färsk Minutstrimlor

Kycklinglårfilé Färsk Minutstrimlor

Kronfågel · 550 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 167 kr/kg pris 92 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 96 kr/kg pris 67 kr
Kycklinglårfilé sweet chili strimlad och marinerad

Kycklinglårfilé sweet chili strimlad och marinerad

Guldfågeln · 600 g

ICA Kvantum Mölndal

jämförpris 156 kr/kg pris 93 kr
Tyck till