Primat

Trädgård på ICA Kvantum Nässjö

107 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Bambuhandske stl 10

Bambuhandske stl 10

TAKE CARE · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Bambuhandske stl 8

Bambuhandske stl 8

TAKE CARE · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 38 kr/st pris 38 kr
Bladlöss Effekt

Bladlöss Effekt

Neudorff · 500 ml

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 370 kr/l pris 185 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 2,99 kr/l pris 30 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 15000 ml

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 2,39 kr/l pris 36 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 6 kr/l pris 24 kr
Blompinne 30cm 10-p

Blompinne 30cm 10-p

10 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 1,49 kr/st pris 15 kr
Blompinne 50cm 10-p

Blompinne 50cm 10-p

10 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 2,29 kr/st pris 23 kr
Blompinne 60cm 10-p

Blompinne 60cm 10-p

10 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 2,59 kr/st pris 26 kr
Brudorkidé 3-stänglad 12cm

Brudorkidé 3-stänglad 12cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 189 kr/st pris 189 kr
Brudslöja 3-p 50cm vit

Brudslöja 3-p 50cm vit

3 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 23 kr/st pris 69 kr
Bukett Paletto 40cm

Bukett Paletto 40cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Bukett Sobra 40cm

Bukett Sobra 40cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Cambria 12 cm

Cambria 12 cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 219 kr/st pris 219 kr
Eukalyptus 3-p 50cm

Eukalyptus 3-p 50cm

3 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 16 kr/st pris 49 kr
Femtunga

Femtunga

8 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 8 kr/st pris 65 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 6 kr/st pris 26 kr
Fredskalla 13cm Rosa Bandet

Fredskalla 13cm Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 363 kr/l pris 109 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 3,29 kr/l pris 33 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 3,29 kr/l pris 33 kr
Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Silverline · 12 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 4,33 kr/st pris 52 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 293 kr/l pris 88 kr
Kalanchoe 10,5 cm vit

Kalanchoe 10,5 cm vit

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Kalanchoe 10,5cm Höjd 26cm röd

Kalanchoe 10,5cm Höjd 26cm röd

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Kalanchoe 10,5cm mix x12

Kalanchoe 10,5cm mix x12

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Kalanchoe 10,5cm rosa

Kalanchoe 10,5cm rosa

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Kruka Axis Beige 14cm x6

Kruka Axis Beige 14cm x6

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Axis Brun 14 cm

Kruka Axis Brun 14 cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Axis grå 14 cm

Kruka Axis grå 14 cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Axis Grön 14 cm

Kruka Axis Grön 14 cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Axis Grön 14cm x6

Kruka Axis Grön 14cm x6

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Axis Peach 14cm

Kruka Axis Peach 14cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Axis Vit 14cm x6

Kruka Axis Vit 14cm x6

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Bas 10 cm

Kruka Bas 10 cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Kruka Bas 12,5cm vit

Kruka Bas 12,5cm vit

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Kruka plast klass 12cm

Kruka plast klass 12cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Kruka Plast Klass 16cm

Kruka Plast Klass 16cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Kruka svart 13,5cm

Kruka svart 13,5cm

ICA Basic · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Kruka svart 15cm

Kruka svart 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Kruka Vit 15cm

Kruka Vit 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Kruka Vit 17cm

Kruka Vit 17cm

ICA Basic · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Vit 20cm 1-p

Kruka Vit 20cm 1-p

ICA Basic · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Krysantemum 11cm

Krysantemum 11cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Krysantemum 12 cm kruka Höjd 30cm varierande färger

Krysantemum 12 cm kruka Höjd 30cm varierande färger

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

3 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 20 kr/st pris 59 kr
Kvistnejlikor 50 cm mix

Kvistnejlikor 50 cm mix

9 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 10 kr/st pris 89 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 11 kr/l pris 43 kr
Lerfat Beige 11,9cm 1-p

Lerfat Beige 11,9cm 1-p

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Lerfat Beige 15cm

Lerfat Beige 15cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Lerfat Beige 20cm 1-p

Lerfat Beige 20cm 1-p

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Lerfat beige 22cm

Lerfat beige 22cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Lerkruka Röd 12,5cm

Lerkruka Röd 12,5cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Lerkruka Röd 27,8cm

Lerkruka Röd 27,8cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Ljung Calluna 10 cm

Ljung Calluna 10 cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Ljung Calluna rosa 10,5 cm

Ljung Calluna rosa 10,5 cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr Extrapris
Ljung Erica 11cm kruka röd

Ljung Erica 11cm kruka röd

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Ljung vit 11 cm

Ljung vit 11 cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr Extrapris
Lock till hink Vit

Lock till hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 2,49 kr/l pris 25 kr
Lock till hink Vit

Lock till hink Vit

ICA · 5000 ml

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 4,58 kr/l pris 23 kr
Miniatyrros 10,5cm

Miniatyrros 10,5cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Monstera 14cm kruka Höjd 50cm

Monstera 14cm kruka Höjd 50cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Murgröna 10,5 cm SE

Murgröna 10,5 cm SE

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Murgröna på båge 12cm

Murgröna på båge 12cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Murgröna rankor 12 cm

Murgröna rankor 12 cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 9 kr/st pris 19 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 54 kr/st pris 54 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 57 kr/st pris 114 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 556 kr/kg pris 139 kr
Näringspinnar 30-p Blommande

Näringspinnar 30-p Blommande

Blomstra · 30 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 1,16 kr/st pris 35 kr
Näringspinnar 30-p Gröna blad

Näringspinnar 30-p Gröna blad

Blomstra · 30 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 1,16 kr/st pris 35 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Oasis 1-p

Oasis 1-p

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Ohyra Effekt

Ohyra Effekt

Neudorff · 500 ml

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 458 kr/l pris 229 kr
Orientaliska liljor 3-p 60cm

Orientaliska liljor 3-p 60cm

3 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 33 kr/st pris 99 kr
Orkidéjord

Orkidéjord

Hasselfors · 4000 ml

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 13 kr/l pris 53 kr
Orkidénäring

Orkidénäring

Blomstra · 300 ml

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 173 kr/l pris 52 kr
Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Pelargon zonale rosa 12cm

Pelargon zonale rosa 12cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Plastfat Grå 12cm

Plastfat Grå 12cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 9 kr/st pris 9 kr
Plastfat Grå 14cm

Plastfat Grå 14cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 12 kr/st pris 12 kr
Plastfat grå 18cm

Plastfat grå 18cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 17 kr/st pris 17 kr
Plastkruka Aura 14cm mix pall

Plastkruka Aura 14cm mix pall

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Plastkruka Grå 12cm

Plastkruka Grå 12cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 12 kr/st pris 12 kr
Plastkruka grå 14cm

Plastkruka grå 14cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Plastkruka Grå 16cm

Plastkruka Grå 16cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 17 kr/st pris 17 kr
Plastkruka Grå 18cm

Plastkruka Grå 18cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 23 kr/st pris 23 kr
Ros Doftros 10,5cm kruka varierande färger

Ros Doftros 10,5cm kruka varierande färger

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Rosenkalla 13cm

Rosenkalla 13cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 189 kr/st pris 189 kr
Rosor 10-p 35cm varierande färger

Rosor 10-p 35cm varierande färger

ICA · 10 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 8 kr/st pris 79 kr
Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

ICA · 10 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 9 kr/st pris 89 kr
Silverek 12 cm

Silverek 12 cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Silvergirland 12 cm

Silvergirland 12 cm

1 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Skadekryps Effekt

Skadekryps Effekt

Neudorff · 500 ml

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 338 kr/l pris 169 kr
Storbl nejlikor 9-p

Storbl nejlikor 9-p

12 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 8 kr/st pris 99 kr
Storblommiga nejlikor 50 cm

Storblommiga nejlikor 50 cm

5 st

ICA Kvantum Nässjö

jämförpris 20 kr/st pris 99 kr
Tyck till