Primat

Bröd på ICA Kvantum Teleborg

319 varor · sida 2 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Jubileumskaka

Jubileumskaka

Polarbröd · 400 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 55 kr/kg pris 22 kr
JätteFranska Rostbröd

JätteFranska Rostbröd

Pågen · 1100 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 26 kr/kg pris 28 kr
Kardemummaskorpor

Kardemummaskorpor

ICA · 225 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 74 kr/kg pris 17 kr
Kavring 600g

Kavring 600g

Skogaholms · 650 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 52 kr/kg pris 34 kr
Kebabrullebröd 6-p

Kebabrullebröd 6-p

Schysst käk · 510 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 57 kr/kg pris 29 kr
Kebabrullebröd small 8-p

Kebabrullebröd small 8-p

Schysst käk · 320 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 56 kr/kg pris 18 kr
Knäcke runda Original

Knäcke runda Original

Polarbröd · 280 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 88 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd

Knäckebröd

Katrin Zytomierska · 160 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 372 kr/kg pris 60 kr
Knäckebröd brungräddat Glutenfri

Knäckebröd brungräddat Glutenfri

ICA · 170 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 100 kr/kg pris 17 kr
Knäckebröd Din Harmoni Vallmofrö & Havssalt

Knäckebröd Din Harmoni Vallmofrö & Havssalt

Wasa · 260 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 94 kr/kg pris 24 kr
Knäckebröd Din Stund Chia & Havssalt

Knäckebröd Din Stund Chia & Havssalt

Wasa · 260 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 94 kr/kg pris 24 kr
Knäckebröd Din Stund Mini Chia & Havssalt

Knäckebröd Din Stund Mini Chia & Havssalt

Wasa · 270 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 120 kr/kg pris 32 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut Chia & Havssalt

Knäckebröd Falu Råg-Rut Chia & Havssalt

Wasa · 235 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 107 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd Frön & Havre

Knäckebröd Frön & Havre

ICA · 265 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 76 kr/kg pris 20 kr
Knäckebröd Husman

Knäckebröd Husman

Wasa · 260 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 53 kr/kg pris 14 kr
Knäckebröd Husman

Knäckebröd Husman

Wasa · 520 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 30 kr/kg pris 15 kr
Knäckebröd Krögarens

Knäckebröd Krögarens

Wasa · 330 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 79 kr/kg pris 26 kr
Knäckebröd Naturell glutenfri

Knäckebröd Naturell glutenfri

Wasa · 240 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 100 kr/kg pris 24 kr
Knäckebröd Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Knäckebröd Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 830 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 43 kr/kg pris 36 kr
Knäckebröd Runda Kanel

Knäckebröd Runda Kanel

Wasa · 330 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 76 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd Runda Sesam & Havssalt

Knäckebröd Runda Sesam & Havssalt

Wasa · 290 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 86 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd Sesam Havssalt Glutenfri

Knäckebröd Sesam Havssalt Glutenfri

Wasa · 240 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 100 kr/kg pris 24 kr
Knäckebröd Sport

Knäckebröd Sport

Wasa · 275 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 68 kr/kg pris 19 kr
Knäckebröd Sport

Knäckebröd Sport

Wasa · 550 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 38 kr/kg pris 21 kr
Knäckebröd Surdeg Dala Järna

Knäckebröd Surdeg Dala Järna

Pyramidbageriet · 135 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 161 kr/kg pris 22 kr
Knäckebröd Surdeg Råg

Knäckebröd Surdeg Råg

Wasa · 305 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 76 kr/kg pris 23 kr
Knäckebröd Tunn Havre

Knäckebröd Tunn Havre

Wasa · 265 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 93 kr/kg pris 25 kr
Kom i form Osötat Urshultsbagarn

Kom i form Osötat Urshultsbagarn

Urshults · 600 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 57 kr/kg pris 34 kr
Korvbröd 10-p

Korvbröd 10-p

Korvbrödsbagarn · 270 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 71 kr/kg pris 19 kr
Korvbröd 16-p

Korvbröd 16-p

Korvbrödsbagarn · 432 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 49 kr/kg pris 21 kr
Korvbröd 8-p

Korvbröd 8-p

Pågen · 336 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 84 kr/kg pris 28 kr
Korvbröd Fiber & Fullkorn

Korvbröd Fiber & Fullkorn

Korvbrödsbagarn · 300 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 86 kr/kg pris 26 kr
Korvbröd French Hot Dog 3-p

Korvbröd French Hot Dog 3-p

Korvbrödsbagarn · 180 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 112 kr/kg pris 20 kr
Korvbröd Glutenfria 5-p

Korvbröd Glutenfria 5-p

Fria · 210 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 162 kr/kg pris 34 kr
Korvbröd glutenfritt

Korvbröd glutenfritt

ICA · 240 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 143 kr/kg pris 34 kr
Korvbröd Potato Hot dog bun 6-p

Korvbröd Potato Hot dog bun 6-p

Korvbrödsbagarn · 270 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 110 kr/kg pris 30 kr
Korvbröd Stora 8-p

Korvbröd Stora 8-p

Korvbrödsbagarn · 320 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 81 kr/kg pris 26 kr
Korvbröd Stora Durum 8-p

Korvbröd Stora Durum 8-p

Korvbrödsbagarn · 400 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 84 kr/kg pris 34 kr
Kristina veteskorpor

Kristina veteskorpor

Skogaholms · 400 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 80 kr/kg pris 32 kr
Krutonger Naturella

Krutonger Naturella

Zeta · 120 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 213 kr/kg pris 26 kr
Kusar KESO® cottage cheese

Kusar KESO® cottage cheese

Fazer · 280 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 110 kr/kg pris 31 kr
Kuvertbröd Solrosfrö Mörk

Kuvertbröd Solrosfrö Mörk

Bonjour · 90 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 74 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Kuvertbröd vallmo och solroskärnor

Kuvertbröd vallmo och solroskärnor

Bonjour · 90 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 74 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Källarfranska

Källarfranska

Bonjour · 80 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 70 kr/kg pris 6 kr
Lantbröd Bistro

Lantbröd Bistro

Fazer · 600 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 57 kr/kg pris 34 kr
Lantbröd Glutenfritt

Lantbröd Glutenfritt

Schär · 275 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 169 kr/kg pris 46 kr
Lantbröd Glutenfritt

Lantbröd Glutenfritt

Fria · 500 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 83 kr/kg pris 42 kr
Lantbröd Havssalt

Lantbröd Havssalt

Fazer · 600 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 57 kr/kg pris 34 kr
Lantknäcke tunt glutenfri

Lantknäcke tunt glutenfri

Schär · 230 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 129 kr/kg pris 30 kr
Levainbröd Surdeg Vete

Levainbröd Surdeg Vete

Pågen · 650 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 59 kr/kg pris 39 kr
Lilla Lingon

Lilla Lingon

ICA · 550 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 45 kr/kg pris 25 kr
Limpan Glutenfri Fryst

Limpan Glutenfri Fryst

Fria · 500 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Lingonfullkorn 550g Urshultsbagarn

Lingonfullkorn 550g Urshultsbagarn

Urshults · 0,001 st

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 28340 kr/st pris 28 kr
Lingongrova

Lingongrova

Pågen · 500 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 46 kr/kg pris 23 kr
Lingongrova Special

Lingongrova Special

Pågen · 500 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 57 kr/kg pris 28 kr
Liten Sirapslimpa

Liten Sirapslimpa

ICA Selection · 600 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 50 kr/kg pris 30 kr
Långfranska

Långfranska

Bonjour · 440 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 56 kr/kg pris 25 kr
Löwings hembakade Urshultsbagarn

Löwings hembakade Urshultsbagarn

Urshults · 700 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 39 kr/kg pris 27 kr
Majsbröd Spröda Glutenfri 61g

Majsbröd Spröda Glutenfri 61g

OLDA · 70 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 80 kr/kg pris 6 kr
Majskaka Chilichee

Majskaka Chilichee

Friggs · 125 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 151 kr/kg pris 19 kr
Majskakor Havssalt Glutenfri

Majskakor Havssalt Glutenfri

Friggs · 130 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 151 kr/kg pris 20 kr
Majskakor Ost

Majskakor Ost

Friggs · 125 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 143 kr/kg pris 18 kr
Majskakor Ostsmak

Majskakor Ostsmak

ICA · 125 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 140 kr/kg pris 17 kr
Majskakor Pizza

Majskakor Pizza

ICA · 125 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 140 kr/kg pris 17 kr
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

ICA · 125 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 140 kr/kg pris 17 kr
Majskakor Ranch

Majskakor Ranch

ICA · 125 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 140 kr/kg pris 17 kr
Majstortilla Glutenfri 10-p

Majstortilla Glutenfri 10-p

Old el Paso · 208 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 132 kr/kg pris 27 kr
Majstortilla Medium size

Majstortilla Medium size

ICA · 320 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 59 kr/kg pris 19 kr
Malaxlimpan Surdegsbröd

Malaxlimpan Surdegsbröd

Den äkta Malaxlimpan · 325 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 93 kr/kg pris 30 kr
Medelhavsbröd Osötat ICA God smak från

Medelhavsbröd Osötat ICA God smak från

ICA Selection · 650 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 54 kr/kg pris 35 kr
Mini Croissants 8-p

Mini Croissants 8-p

ICA · 200 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 145 kr/kg pris 29 kr
Mini Pinsa Pizzabröd

Mini Pinsa Pizzabröd

Zeta · 130 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 209 kr/kg pris 27 kr
Mini rut Brungräddat Leksands Knäckebröd

Mini rut Brungräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Mini rut Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Mini rut Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Mini somunbröd

Mini somunbröd

Plivit · 320 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 125 kr/kg pris 40 kr
Mini Taco Tubs 10p

Mini Taco Tubs 10p

Santa Maria · 86 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 255 kr/kg pris 22 kr
Minibaguette 1-p

Minibaguette 1-p

Bonjour · 90 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 74 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Minibaguetter

Minibaguetter

ICA Basic · 300 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 39 kr/kg pris 12 kr
Minibaguetter 6-p

Minibaguetter 6-p

ICA · 300 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 55 kr/kg pris 16 kr
Minibaguetter glutenfri

Minibaguetter glutenfri

Schär · 300 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 142 kr/kg pris 43 kr
Minilimpor

Minilimpor

Skogaholms · 400 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 64 kr/kg pris 25 kr
Morgonknäcke glutenfri

Morgonknäcke glutenfri

Schär · 205 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 168 kr/kg pris 34 kr
Möllekulla Grova

Möllekulla Grova

Urshultsbagarn · 650 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 44 kr/kg pris 28 kr
Möllekulla Limpa 650g

Möllekulla Limpa 650g

Urshultsbagarn · 0,001 st

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 28340 kr/st pris 28 kr
Mörkt bröd glutenfritt

Mörkt bröd glutenfritt

Moilas · 240 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 189 kr/kg pris 45 kr
Müslibröd

Müslibröd

Pågen · 650 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 51 kr/kg pris 33 kr
Müslimorgon

Müslimorgon

Fazer · 600 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 54 kr/kg pris 32 kr
Naan Bread Garlic

Naan Bread Garlic

Santa Maria · 260 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 120 kr/kg pris 31 kr
Naan bröd Original

Naan bröd Original

Santa Maria · 260 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 105 kr/kg pris 27 kr
Normalgräddat knäckebröd Leksands Knäckebröd

Normalgräddat knäckebröd Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Olympiabröd 1-p

Olympiabröd 1-p

Bonjour · 85 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 78 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Olympiabröd Grovt

Olympiabröd Grovt

Bonjour · 85 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 78 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Original

Original

Finn Crisp · 200 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Original

Original

Finn Crisp · 300 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 72 kr/kg pris 22 kr
Original

Original

Finn Crisp · 400 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 64 kr/kg pris 26 kr
Originalrost Rostbröd

Originalrost Rostbröd

Skogaholms · 1000 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 30 kr/kg pris 30 kr
Ost-och Chiaruta

Ost-och Chiaruta

Bonjour · 90 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 63 kr/kg pris 6 kr
Pinsa Pizzabröd

Pinsa Pizzabröd

Zeta · 230 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 143 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Pinsa Surdeg Vitlök

Pinsa Surdeg Vitlök

POP! Bakery · 135 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 187 kr/kg pris 25 kr
Pinsa Surdeg XL

Pinsa Surdeg XL

POP! Bakery · 330 g

ICA Kvantum Teleborg

jämförpris 140 kr/kg pris 46 kr
Tyck till