Primat

Trädgård på ICA Kvantum Ludvika

46 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Azalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm rosa Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr Extrapris
Azalea 12cm vit Rosa Bandet

Azalea 12cm vit Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr Extrapris
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 2,97 kr/l pris 30 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm

Brudorkidé 2-stänglad 12cm

1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Cyklamen 17cm Jumbo

Cyklamen 17cm Jumbo

1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Cyklamen storblommig 12cm

Cyklamen storblommig 12cm

1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 5 kr/st pris 42 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 6 kr/st pris 26 kr
Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Gensax och Sekatör set

Gensax och Sekatör set

ICA · 1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Grönt i bunt att kombinera med tulpaner & rosor 1-p Blomsterboda

Grönt i bunt att kombinera med tulpaner & rosor 1-p Blomsterboda

1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Gurka, Frilands-, Vert petit de Par

Gurka, Frilands-, Vert petit de Par

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Heide mix, 15cm varierande färger

Heide mix, 15cm varierande färger

Blomsterboda · 1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 3,20 kr/l pris 32 kr
Hink Zink

Hink Zink

Nyby · 10000 ml

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 10 kr/l pris 99 kr
Höstljung erica i kruka, 11cm cerise

Höstljung erica i kruka, 11cm cerise

Blomsterboda · 1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 53 kr/st pris 53 kr Extrapris
Höstskål 23cm kruka Höjd 30cm lila

Höstskål 23cm kruka Höjd 30cm lila

1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 229 kr/st pris 229 kr
Höststjärna 12cm

Höststjärna 12cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Höststjärna 12cm kruka Höjd 28cm aprikos

Höststjärna 12cm kruka Höjd 28cm aprikos

1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Juterep Natur 15m Garden

Juterep Natur 15m Garden

ICA

ICA Kvantum Ludvika

pris 42 kr
Kalanchoe 10,5cm cerise

Kalanchoe 10,5cm cerise

1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm orange

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm orange

1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kalanchoe i kruka med cellofan

Kalanchoe i kruka med cellofan

1,000 · 1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
KrotonMix 13cm

KrotonMix 13cm

1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 10 kr/l pris 42 kr
Ljung Calluna Garden Girl 11cm kruka Höjd 25cm rosa

Ljung Calluna Garden Girl 11cm kruka Höjd 25cm rosa

1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Ljung Calluna Trio Rosa Bandet 11 cm

Ljung Calluna Trio Rosa Bandet 11 cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Ljung Calluna Twin girls, 12cm varierande färger

Ljung Calluna Twin girls, 12cm varierande färger

Blommor · 1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 75 kr/st pris 75 kr
Ljung Erica 11cm kruka röd

Ljung Erica 11cm kruka röd

1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 53 kr/st pris 53 kr Extrapris
Minicyklamen 10,5cm

Minicyklamen 10,5cm

1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Murgröna Utomhus 11cm kruka 15cm långa rankor

Murgröna Utomhus 11cm kruka 15cm långa rankor

1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr Extrapris
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 9 kr/st pris 19 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 54 kr/st pris 54 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 57 kr/st pris 113 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 556 kr/kg pris 139 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Orkidéjord

Orkidéjord

Hasselfors · 4000 ml

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 13 kr/l pris 53 kr
Ormbunke 12cm

Ormbunke 12cm

1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Rosor Varierande färger 40cm 10-p

Rosor Varierande färger 40cm 10-p

1,000 · 10 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 8 kr/st pris 80 kr
Sekatör Garden

Sekatör Garden

ICA · 1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Vattenkanna Zink

Vattenkanna Zink

Nyby · 10000 ml

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 20 kr/l pris 199 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 39 kr/l pris 39 kr
Växtnäring Orkidé Garden

Växtnäring Orkidé Garden

ICA · 250 ml

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 164 kr/l pris 41 kr
Vårlök Gladiol Storblommig Donatella

Vårlök Gladiol Storblommig Donatella

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Ädelcypress 13cm kruka Höjd 45cm

Ädelcypress 13cm kruka Höjd 45cm

1 st

ICA Kvantum Ludvika

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Tyck till