Primat

Skinka på ICA Laxå

36 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bog Rökt

Bog Rökt

ICA · 120 g

ICA Laxå

jämförpris 184 kr/kg pris 22 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Laxå

jämförpris 260 kr/kg pris 31 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Laxå

jämförpris 184 kr/kg pris 22 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Laxå

jämförpris 147 kr/kg pris 29 kr
Hemgårdsskinka ca

Hemgårdsskinka ca

Hemgården · 125 g

ICA Laxå

jämförpris 311 kr/kg pris 39 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

ICA · 100 g

ICA Laxå

jämförpris 380 kr/kg pris 38 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Laxå

jämförpris 242 kr/kg pris 29 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Laxå

jämförpris 199 kr/kg pris 40 kr
Kalkon Strimlad Kokt

Kalkon Strimlad Kokt

Tulip · 350 g

ICA Laxå

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr Extrapris
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Laxå

jämförpris 175 kr/kg pris 21 kr Extrapris
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA Laxå

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Laxå

jämförpris 184 kr/kg pris 22 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Laxå

jämförpris 184 kr/kg pris 22 kr
Lomo Lufttorkad

Lomo Lufttorkad

ICA · 100 g

ICA Laxå

jämförpris 400 kr/kg pris 40 kr
Pastrami

Pastrami

ICA · 120 g

ICA Laxå

jämförpris 211 kr/kg pris 25 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

Tulip · 140 g

ICA Laxå

jämförpris 142 kr/kg pris 20 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Laxå

jämförpris 507 kr/kg pris 61 kr
Saltrulle Kokt

Saltrulle Kokt

Pärsons · 90 g

ICA Laxå

jämförpris 367 kr/kg pris 33 kr
Schwarzwalderskinka

Schwarzwalderskinka

ICA · 120 g

ICA Laxå

jämförpris 280 kr/kg pris 34 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Pärsons · 120 g

ICA Laxå

jämförpris 260 kr/kg pris 31 kr
Skinka Basturökt Tunna Skivor

Skinka Basturökt Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA Laxå

jämförpris 271 kr/kg pris 41 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA Laxå

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Laxå

jämförpris 117 kr/kg pris 23 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Lönneberga · 105 g

ICA Laxå

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Laxå

jämförpris 117 kr/kg pris 23 kr
Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Negroni · 85 g

ICA Laxå

jämförpris 556 kr/kg pris 47 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

ICA · 70 g

ICA Laxå

jämförpris 713 kr/kg pris 50 kr
Skinka Lufttorkad Skivad Tråg

Skinka Lufttorkad Skivad Tråg

Hemgården · 70 g

ICA Laxå

jämförpris 608 kr/kg pris 43 kr
Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Negroni · 85 g

ICA Laxå

jämförpris 556 kr/kg pris 47 kr
Skinka rökt

Skinka rökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Laxå

jämförpris 167 kr/kg pris 50 kr
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Laxå

jämförpris 137 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt skinka

Skinka Rökt skinka

ICA Basic · 300 g

ICA Laxå

jämförpris 81 kr/kg pris 24 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Laxå

jämförpris 117 kr/kg pris 23 kr
Skinka Svartrökt

Skinka Svartrökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Laxå

jämförpris 167 kr/kg pris 50 kr
Skinka Vindelnrökt

Skinka Vindelnrökt

ICA · 100 g

ICA Laxå

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Snickarskinka Skivad Tråg

Snickarskinka Skivad Tråg

Hemgården · 70 g

ICA Laxå

jämförpris 608 kr/kg pris 43 kr
Tyck till