Primat

Trädgård på ICA Laxå

18 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Laxå

jämförpris 3,20 kr/l pris 32 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Laxå

jämförpris 6 kr/l pris 24 kr
Bollkryss

Bollkryss

pottplant · 1 st

ICA Laxå

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Broccoli Calabrese Natalino 1-p

Broccoli Calabrese Natalino 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Laxå

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Chryssboll, Garden mums varierande färger.

Chryssboll, Garden mums varierande färger.

Potplant · 1 st

ICA Laxå

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Laxå

jämförpris 383 kr/l pris 115 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Laxå

jämförpris 3,40 kr/l pris 34 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Laxå

jämförpris 300 kr/l pris 90 kr
Lök, Pip, Long White Ishikura

Lök, Pip, Long White Ishikura

Nelson Garden · 1 st

ICA Laxå

jämförpris 33 kr/st pris 33 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Laxå

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Myr Effekt dosor

Myr Effekt dosor

Neudorff · 2 st

ICA Laxå

jämförpris 68 kr/st pris 135 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Laxå

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Laxå

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Paprika Olly FI Organic 1-p

Paprika Olly FI Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Laxå

jämförpris 47 kr/st pris 47 kr
Påskris i bunt med fjädrar Varierande färger

Påskris i bunt med fjädrar Varierande färger

1 st

ICA Laxå

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Rosor Varierande färger 40cm 10-p

Rosor Varierande färger 40cm 10-p

1,000 · 10 st

ICA Laxå

jämförpris 8 kr/st pris 80 kr
Tulpaner 13-pack mixade

Tulpaner 13-pack mixade

Blomsterboda · 13 st

ICA Laxå

jämförpris 10 kr/st pris 129 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Laxå

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Tyck till