Primat

Färdigmat på ICA Laxå

93 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Laxå

jämförpris 140 kr/kg pris 25 kr
Börek Feta Ost med Vallmofrön Bageri

Börek Feta Ost med Vallmofrön Bageri

La Lorraine · 95 g

ICA Laxå

jämförpris 199 kr/kg pris 19 kr
Caesarsallad med Kyckling

Caesarsallad med Kyckling

ICA · 270 g

ICA Laxå

jämförpris 214 kr/kg pris 58 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 200 g

ICA Laxå

jämförpris 84 kr/kg pris 17 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 400 g

ICA Laxå

jämförpris 77 kr/kg pris 31 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Laxå

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Laxå

jämförpris 111 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Gooh · 400 g

ICA Laxå

jämförpris 174 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

ICA · 400 g

ICA Laxå

jämförpris 111 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

ICA · 360 g

ICA Laxå

jämförpris 123 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Gooh · 400 g

ICA Laxå

jämförpris 174 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

ICA · 350 g

ICA Laxå

jämförpris 126 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Spaghetti Carbonara

Färdigmat Spaghetti Carbonara

ICA · 360 g

ICA Laxå

jämförpris 123 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Thai Ryggbiff med Grönsaker i Vitlök och Chilisås

Färdigmat Thai Ryggbiff med Grönsaker i Vitlök och Chilisås

Kin Food · 500 g

ICA Laxå

jämförpris 155 kr/kg pris 78 kr
Färdigmat Thai Stekta Äggnudlar med Kyckling och Grönsaker

Färdigmat Thai Stekta Äggnudlar med Kyckling och Grönsaker

Kin Food · 440 g

ICA Laxå

jämförpris 176 kr/kg pris 78 kr
Färdigmat Tortelloni med Ricotta och Spenat

Färdigmat Tortelloni med Ricotta och Spenat

Gooh · 370 g

ICA Laxå

jämförpris 189 kr/kg pris 70 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Laxå

jämförpris 52 kr/l pris 26 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Laxå

jämförpris 31 kr/l pris 24 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Laxå

jämförpris 63 kr/kg pris 31 kr
Hummus Karamelliserad Lök

Hummus Karamelliserad Lök

ZEINAS · 200 g

ICA Laxå

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Ishavssallad

Ishavssallad

ICA Basic · 400 g

ICA Laxå

jämförpris 67 kr/kg pris 27 kr
Klassisk Kebab Import

Klassisk Kebab Import

Schysst käk · 275 g

ICA Laxå

jämförpris 196 kr/kg pris 54 kr
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Laxå

jämförpris 87 kr/kg pris 39 kr
Klassiskt Potatismos 33 port

Klassiskt Potatismos 33 port

Felix · 1243 g

ICA Laxå

jämförpris 63 kr/kg pris 79 kr
Klassiskt Potatismos 6 port

Klassiskt Potatismos 6 port

Felix · 220 g

ICA Laxå

jämförpris 120 kr/kg pris 26 kr
Kryddig Potatis

Kryddig Potatis

Peka · 500 g

ICA Laxå

jämförpris 55 kr/kg pris 27 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Laxå

jämförpris 192 kr/kg pris 53 kr
Kycklingköttbullar Stekta Färska

Kycklingköttbullar Stekta Färska

ICA · 500 g

ICA Laxå

jämförpris 102 kr/kg pris 51 kr
Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Scan · 450 g

ICA Laxå

jämförpris 149 kr/kg pris 67 kr
Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

ICA · 500 g

ICA Laxå

jämförpris 123 kr/kg pris 61 kr
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Laxå

jämförpris 52 kr/l pris 31 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Laxå

jämförpris 36 kr/l pris 36 kr
Middagskit Italian lasagne

Middagskit Italian lasagne

Knorr · 262 g

ICA Laxå

jämförpris 126 kr/kg pris 33 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 270 g

ICA Laxå

jämförpris 122 kr/kg pris 33 kr
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Laxå

jämförpris 52 kr/l pris 26 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Laxå

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Laxå

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Laxå

jämförpris 45 kr/kg pris 18 kr
Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nissin · 90 g

ICA Laxå

jämförpris 278 kr/kg pris 25 kr
Ost och Skinksallad

Ost och Skinksallad

ICA · 365 g

ICA Laxå

jämförpris 155 kr/kg pris 57 kr
Pasta Snack Pot Bolognese

Pasta Snack Pot Bolognese

Knorr · 60 g

ICA Laxå

jämförpris 330 kr/kg pris 20 kr
Pasta Snack Pot Carbonara

Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 63 g

ICA Laxå

jämförpris 315 kr/kg pris 20 kr
Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Knorr · 62 g

ICA Laxå

jämförpris 320 kr/kg pris 20 kr
Pastakopp Carbonara Glutenfri

Pastakopp Carbonara Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Laxå

jämförpris 264 kr/kg pris 18 kr
Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Laxå

jämförpris 264 kr/kg pris 18 kr
Pastakopp Tomato & Mozzarella Glutenfri

Pastakopp Tomato & Mozzarella Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Laxå

jämförpris 264 kr/kg pris 18 kr
Pepparbiff Färsk

Pepparbiff Färsk

ICA · 300 g

ICA Laxå

jämförpris 291 kr/kg pris 87 kr
Pizza Kebab

Pizza Kebab

ICA · 400 g

ICA Laxå

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Pizzasallad

Pizzasallad

ICA · 200 g

ICA Laxå

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Plättar 20st

Plättar 20st

ICA · 300 g

ICA Laxå

jämförpris 76 kr/kg pris 23 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 2000 g

ICA Laxå

jämförpris 29 kr/kg pris 58 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

ICA Laxå

jämförpris 33 kr/kg pris 66 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 800 g

ICA Laxå

jämförpris 30 kr/kg pris 24 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA Selection · 800 g

ICA Laxå

jämförpris 46 kr/kg pris 37 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

ICA Laxå

jämförpris 34 kr/kg pris 27 kr
Potatismos Vegansk 12 port

Potatismos Vegansk 12 port

ICA · 390 g

ICA Laxå

jämförpris 92 kr/kg pris 36 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA Basic · 1000 g

ICA Laxå

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 400 g

ICA Laxå

jämförpris 39 kr/kg pris 16 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 800 g

ICA Laxå

jämförpris 38 kr/kg pris 31 kr
Potatissallad Crème Fraiche

Potatissallad Crème Fraiche

ICA · 400 g

ICA Laxå

jämförpris 54 kr/kg pris 22 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Purjolök

Potatissallad Gårdsmärkt Purjolök

Rydbergs · 750 g

ICA Laxå

jämförpris 62 kr/kg pris 47 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 200 g

ICA Laxå

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 400 g

ICA Laxå

jämförpris 52 kr/kg pris 21 kr
Pulled Pork Färsk Hot Chipotle

Pulled Pork Färsk Hot Chipotle

ICA · 550 g

ICA Laxå

jämförpris 117 kr/kg pris 65 kr
Pulled Pork Färsk med BBQ glaze

Pulled Pork Färsk med BBQ glaze

ICA · 550 g

ICA Laxå

jämförpris 117 kr/kg pris 65 kr
Ravioli

Ravioli

ICA Basic · 800 g

ICA Laxå

jämförpris 29 kr/kg pris 23 kr
Risgrynsgröt

Risgrynsgröt

ICA Basic · 1000 g

ICA Laxå

jämförpris 25 kr/kg pris 25 kr
Risgrynsgröt

Risgrynsgröt

ICA · 500 g

ICA Laxå

jämförpris 26 kr/kg pris 13 kr
Risgröt

Risgröt

Felix · 500 g

ICA Laxå

jämförpris 29 kr/kg pris 14 kr
Rotfruktsgratäng

Rotfruktsgratäng

ICA · 800 g

ICA Laxå

jämförpris 30 kr/kg pris 24 kr
Rotfruktsgratäng

Rotfruktsgratäng

Peka · 800 g

ICA Laxå

jämförpris 34 kr/kg pris 27 kr
Rotmos 9 port

Rotmos 9 port

Felix · 285 g

ICA Laxå

jämförpris 143 kr/kg pris 41 kr
Räksallad

Räksallad

Rydbergs · 175 g

ICA Laxå

jämförpris 154 kr/kg pris 27 kr
Räksallad

Räksallad

ICA · 200 g

ICA Laxå

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr
Räksallad

Räksallad

Rydbergs · 350 g

ICA Laxå

jämförpris 127 kr/kg pris 44 kr
Räksallad

Räksallad

ICA Basic · 400 g

ICA Laxå

jämförpris 76 kr/kg pris 30 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

Rydbergs · 200 g

ICA Laxå

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

ICA · 400 g

ICA Laxå

jämförpris 43 kr/kg pris 17 kr
Skagenröra

Skagenröra

Rydbergs · 175 g

ICA Laxå

jämförpris 154 kr/kg pris 27 kr
Skagenröra

Skagenröra

ICA · 200 g

ICA Laxå

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr
Skagenröra

Skagenröra

ICA · 400 g

ICA Laxå

jämförpris 110 kr/kg pris 44 kr
Skärgårdssoppa

Skärgårdssoppa

Kelda · 500 ml

ICA Laxå

jämförpris 52 kr/l pris 26 kr
Soldatens ärtsoppa med Fläsk 350g

Soldatens ärtsoppa med Fläsk 350g

Knorr · 500 ml

ICA Laxå

jämförpris 64 kr/l pris 32 kr
Soppa Gazpacho

Soppa Gazpacho

ICA · 390 g

ICA Laxå

jämförpris 45 kr/kg pris 18 kr
Soppa Potatis & Purjolök

Soppa Potatis & Purjolök

Kelda · 500 ml

ICA Laxå

jämförpris 52 kr/l pris 26 kr
Sweet & Sour Original Ben's Original

Sweet & Sour Original Ben's Original

Ben´s Original · 450 g

ICA Laxå

jämförpris 63 kr/kg pris 28 kr
Thai Coconut curry Ben's Original

Thai Coconut curry Ben's Original

Ben´s Original · 450 g

ICA Laxå

jämförpris 63 kr/kg pris 28 kr
Thaisoppa

Thaisoppa

Kelda · 500 ml

ICA Laxå

jämförpris 52 kr/l pris 26 kr
Tomatsopp Färskost

Tomatsopp Färskost

ICA · 390 g

ICA Laxå

jämförpris 45 kr/kg pris 18 kr
Tomatsoppa Mustig ®

Tomatsoppa Mustig ®

Kelda · 500 ml

ICA Laxå

jämförpris 52 kr/l pris 26 kr
Ärtsoppa med fläsk

Ärtsoppa med fläsk

Felix · 500 g

ICA Laxå

jämförpris 24 kr/kg pris 12 kr
Ärtsoppa med Fläsk

Ärtsoppa med Fläsk

ICA · 500 g

ICA Laxå

jämförpris 22 kr/kg pris 11 kr
Ärtsoppa Vegetarisk

Ärtsoppa Vegetarisk

ICA · 500 g

ICA Laxå

jämförpris 25 kr/kg pris 12 kr
Tyck till