Primat

Skinka på ICA Lindvallen

48 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bresaola ca

Bresaola ca

Negroni · 1500 g

ICA Lindvallen

jämförpris 532 kr/kg pris 797 kr
Emilskinka Kokt

Emilskinka Kokt

Pärsons · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 269 kr/kg pris 32 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 269 kr/kg pris 32 kr
Flatrökt Skinka Skivad

Flatrökt Skinka Skivad

Siljans Chark · 100 g

ICA Lindvallen

jämförpris 278 kr/kg pris 28 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 192 kr/kg pris 23 kr
Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Lindvallen

jämförpris 155 kr/kg pris 31 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Lindvallen

jämförpris 155 kr/kg pris 31 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

ICA · 100 g

ICA Lindvallen

jämförpris 397 kr/kg pris 40 kr
Kalkon Basturökt

Kalkon Basturökt

Lönneberga · 90 g

ICA Lindvallen

jämförpris 222 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 255 kr/kg pris 31 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 269 kr/kg pris 32 kr

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Lindvallen

jämförpris 212 kr/kg pris 42 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Lindvallen

jämförpris 207 kr/kg pris 41 kr
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 192 kr/kg pris 23 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 192 kr/kg pris 23 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA Lindvallen

jämförpris 345 kr/kg pris 34 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 192 kr/kg pris 23 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 220 g

ICA Lindvallen

jämförpris 183 kr/kg pris 40 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 192 kr/kg pris 23 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 220 g

ICA Lindvallen

jämförpris 183 kr/kg pris 40 kr
Lomo Lufttorkad

Lomo Lufttorkad

ICA · 100 g

ICA Lindvallen

jämförpris 422 kr/kg pris 42 kr
Parmaskinka ca

Parmaskinka ca

Slega · 7000 g

ICA Lindvallen

jämförpris 437 kr/kg pris 3057 kr
Pastrami

Pastrami

ICA · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 223 kr/kg pris 27 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

ICA · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 450 kr/kg pris 54 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 527 kr/kg pris 63 kr
Prosciutto di parma

Prosciutto di parma

ICA Selection · 85 g

ICA Lindvallen

jämförpris 910 kr/kg pris 77 kr
Rökt Skinka Skivad ca

Rökt Skinka Skivad ca

Siljans Chark · 100 g

ICA Lindvallen

jämförpris 278 kr/kg pris 28 kr
Schwarzwalderskinka

Schwarzwalderskinka

ICA · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 297 kr/kg pris 36 kr
Serrano Extra 12 mån ca

Serrano Extra 12 mån ca

Sanchez Alcaraz · 5000 g

ICA Lindvallen

jämförpris 321 kr/kg pris 1606 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA Lindvallen

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Pärsons · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 269 kr/kg pris 32 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA Lindvallen

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Lindvallen

jämförpris 125 kr/kg pris 25 kr
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Lindvallen

jämförpris 125 kr/kg pris 25 kr
Skinka Kolmilarökt ca Jokkmokks Rökeri

Skinka Kolmilarökt ca Jokkmokks Rökeri

Jokkmokks korv & rökeri · 3400 g

ICA Lindvallen

jämförpris 296 kr/kg pris 1006 kr
Skinka Källarrökt ca

Skinka Källarrökt ca

Scan · 3000 g

ICA Lindvallen

jämförpris 224 kr/kg pris 672 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Zeta · 70 g

ICA Lindvallen

jämförpris 612 kr/kg pris 43 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Zeta · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 581 kr/kg pris 70 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

ICA · 250 g

ICA Lindvallen

jämförpris 423 kr/kg pris 106 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

ICA · 70 g

ICA Lindvallen

jämförpris 749 kr/kg pris 52 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Zeta · 70 g

ICA Lindvallen

jämförpris 849 kr/kg pris 59 kr
Skinka Rökt Ekologisk

Skinka Rökt Ekologisk

Scan · 100 g

ICA Lindvallen

jämförpris 496 kr/kg pris 50 kr
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Lindvallen

jämförpris 147 kr/kg pris 25 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Lindvallen

jämförpris 125 kr/kg pris 25 kr
Skinka Samiskt Rökt ca Jokkmokks Rökeri

Skinka Samiskt Rökt ca Jokkmokks Rökeri

Jokkmokks korv & rökeri · 3400 g

ICA Lindvallen

jämförpris 307 kr/kg pris 1044 kr
Skinka Ugnsrostad

Skinka Ugnsrostad

Lönneberga · 105 g

ICA Lindvallen

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Vindelnrökt

Skinka Vindelnrökt

ICA · 100 g

ICA Lindvallen

jämförpris 345 kr/kg pris 34 kr
Skinka vår rökigaste

Skinka vår rökigaste

Lönneberga · 105 g

ICA Lindvallen

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Tyck till