Primat

Inlagd fisk på ICA Lindvallen

50 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Lindvallen

jämförpris 236 kr/kg pris 50 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Lindvallen

jämförpris 230 kr/kg pris 50 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Lindvallen

jämförpris 196 kr/kg pris 33 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Lindvallen

jämförpris 251 kr/kg pris 29 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Lindvallen

jämförpris 474 kr/kg pris 81 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Lindvallen

jämförpris 545 kr/kg pris 41 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Lindvallen

jämförpris 555 kr/kg pris 44 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Lindvallen

jämförpris 545 kr/kg pris 41 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Lindvallen

jämförpris 409 kr/kg pris 31 kr
Fransk löksill 240g

Fransk löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 241 kr/kg pris 29 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 241 kr/kg pris 29 kr
Gambas al pil pil

Gambas al pil pil

Smålandskräftan · 300 g

ICA Lindvallen

jämförpris 395 kr/kg pris 118 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 232 kr/kg pris 28 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Lindvallen

jämförpris 223 kr/kg pris 42 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Lindvallen

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Lindvallen

jämförpris 118 kr/kg pris 30 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Lindvallen

jämförpris 124 kr/kg pris 37 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Lindvallen

jämförpris 155 kr/kg pris 39 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Lindvallen

jämförpris 179 kr/kg pris 27 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Lindvallen

jämförpris 293 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Lindvallen

jämförpris 343 kr/kg pris 51 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Lindvallen

jämförpris 343 kr/kg pris 51 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Lindvallen

jämförpris 448 kr/kg pris 56 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Lindvallen

jämförpris 405 kr/kg pris 121 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Lindvallen

jämförpris 448 kr/kg pris 56 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Lindvallen

jämförpris 448 kr/kg pris 56 kr
Lax gravad skivad Miljömärkt

Lax gravad skivad Miljömärkt

ICA · 100 g

ICA Lindvallen

jämförpris 490 kr/kg pris 49 kr
Lax kallrökt skivad Miljömärkt

Lax kallrökt skivad Miljömärkt

ICA · 100 g

ICA Lindvallen

jämförpris 490 kr/kg pris 49 kr
Lax Kallrökt Skivad Upptinad

Lax Kallrökt Skivad Upptinad

ICA Basic · 300 g

ICA Lindvallen

jämförpris 288 kr/kg pris 86 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Lindvallen

jämförpris 241 kr/kg pris 29 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindvallen

jämförpris 236 kr/kg pris 30 kr
Löksill 420g

Löksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Lindvallen

jämförpris 177 kr/kg pris 35 kr
Löksill O.P. Anderson 250g

Löksill O.P. Anderson 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindvallen

jämförpris 229 kr/kg pris 29 kr
Matjessill 220g

Matjessill 220g

ICA · 110 g

ICA Lindvallen

jämförpris 207 kr/kg pris 23 kr
Matjessill hela filéer 215g

Matjessill hela filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Lindvallen

jämförpris 314 kr/kg pris 39 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindvallen

jämförpris 169 kr/kg pris 21 kr
Matjessill i bit 215g

Matjessill i bit 215g

ICA · 125 g

ICA Lindvallen

jämförpris 181 kr/kg pris 23 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Lindvallen

jämförpris 198 kr/kg pris 25 kr
Regnbågslaxrom

Regnbågslaxrom

Fiskeriet · 80 g

ICA Lindvallen

jämförpris 1109 kr/kg pris 89 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Lindvallen

jämförpris 477 kr/kg pris 38 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Lindvallen

jämförpris 382 kr/kg pris 107 kr
Räkor handskalade stora i lake

Räkor handskalade stora i lake

ICA · 200 g

ICA Lindvallen

jämförpris 506 kr/kg pris 101 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Lindvallen

jämförpris 246 kr/kg pris 42 kr
Saltsillfilé 2,2kg

Saltsillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Lindvallen

jämförpris 135 kr/kg pris 135 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Lindvallen

jämförpris 253 kr/kg pris 28 kr
Senapssill 250g

Senapssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindvallen

jämförpris 236 kr/kg pris 30 kr
Senapssill 420g

Senapssill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Lindvallen

jämförpris 177 kr/kg pris 35 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Lindvallen

jämförpris 262 kr/kg pris 29 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Lindvallen

jämförpris 248 kr/kg pris 43 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Lindvallen

jämförpris 324 kr/kg pris 23 kr
Tyck till