Primat

Frysta bär på ICA Lindvallen

25 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Björnbär Fryst

Björnbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Lindvallen

jämförpris 95 kr/kg pris 24 kr
Blåbär Fryst KRAV

Blåbär Fryst KRAV

ICA I love eco · 250 g

ICA Lindvallen

jämförpris 162 kr/kg pris 40 kr
Blåbär Frysta

Blåbär Frysta

ICA · 250 g

ICA Lindvallen

jämförpris 140 kr/kg pris 35 kr
Blåbär odlade

Blåbär odlade

ICA Basic · 500 g

ICA Lindvallen

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Blåbär Svenska

Blåbär Svenska

ICA · 1000 g

ICA Lindvallen

jämförpris 138 kr/kg pris 138 kr
Bärmix Fryst

Bärmix Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Lindvallen

jämförpris 51 kr/kg pris 51 kr
Frukt & bärblandning

Frukt & bärblandning

ICA · 500 g

ICA Lindvallen

jämförpris 65 kr/kg pris 32 kr
Frukt till smoothies Jordgubb & banan Fryst

Frukt till smoothies Jordgubb & banan Fryst

ICA · 500 g

ICA Lindvallen

jämförpris 66 kr/kg pris 33 kr
Hallon & blåbär Fryst

Hallon & blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Lindvallen

jämförpris 178 kr/kg pris 44 kr
Hallon Chokladdoppade Frysta Schofrulade

Hallon Chokladdoppade Frysta Schofrulade

Oswald · 130 g

ICA Lindvallen

jämförpris 463 kr/kg pris 60 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Lindvallen

jämförpris 75 kr/kg pris 75 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Lindvallen

jämförpris 120 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA Basic · 500 g

ICA Lindvallen

jämförpris 106 kr/kg pris 53 kr
Hallon Fryst Eko I love eco

Hallon Fryst Eko I love eco

ICA · 250 g

ICA Lindvallen

jämförpris 179 kr/kg pris 45 kr
Hjortron

Hjortron

ICA · 225 g

ICA Lindvallen

jämförpris 346 kr/kg pris 78 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Lindvallen

jämförpris 32 kr/kg pris 32 kr
Jordgubbar Fryst Eko

Jordgubbar Fryst Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Lindvallen

jämförpris 142 kr/kg pris 35 kr
Jordgubbstärningar

Jordgubbstärningar

ICA · 250 g

ICA Lindvallen

jämförpris 90 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Körsbär Fryst

Körsbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Lindvallen

jämförpris 120 kr/kg pris 30 kr
Lingon KRAV I love eco

Lingon KRAV I love eco

ICA · 250 g

ICA Lindvallen

jämförpris 178 kr/kg pris 44 kr
Lingon

Lingon

ICA · 500 g

ICA Lindvallen

jämförpris 130 kr/kg pris 65 kr
Mango & hallon Fryst

Mango & hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Lindvallen

jämförpris 124 kr/kg pris 31 kr
Nordiska blåbär

Nordiska blåbär

Polarica · 500 g

ICA Lindvallen

jämförpris 156 kr/kg pris 78 kr
Skivade jordgubbar

Skivade jordgubbar

ICA Basic · 500 g

ICA Lindvallen

jämförpris 52 kr/kg pris 26 kr
Stora blåbär Fryst

Stora blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Lindvallen

jämförpris 98 kr/kg pris 24 kr
Tyck till