Primat

Inlagd fisk på ICA Charlottenberg

88 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 230 kr/kg pris 48 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 224 kr/kg pris 48 kr
Ansjoviskryddad Sill 220g

Ansjoviskryddad Sill 220g

ICA · 123 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 182 kr/kg pris 22 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 218 kr/kg pris 28 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 188 kr/kg pris 24 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 455 kr/kg pris 34 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 524 kr/kg pris 39 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 532 kr/kg pris 43 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 524 kr/kg pris 39 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 394 kr/kg pris 30 kr
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 254 kr/kg pris 28 kr
Drömsill

Drömsill

Fiskexporten · 250 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Gambas al pil pil

Gambas al pil pil

Smålandskräftan · 300 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 391 kr/kg pris 117 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 203 kr/kg pris 22 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Inlagd sill 250g

Inlagd sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 221 kr/kg pris 28 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 228 kr/kg pris 29 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 185 kr/kg pris 46 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 219 kr/kg pris 42 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 110 kr/kg pris 28 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 144 kr/kg pris 36 kr
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 159 kr/kg pris 30 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 176 kr/kg pris 26 kr
Kaviar ägg randig

Kaviar ägg randig

Kalles · 285 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 127 kr/kg pris 36 kr
Kräftmarinerad Sill 250g

Kräftmarinerad Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 228 kr/kg pris 29 kr
Kräftsill 420g

Kräftsill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 174 kr/kg pris 35 kr
Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

ICA Basic · 170 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 227 kr/kg pris 39 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 276 kr/kg pris 47 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 327 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 327 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 417 kr/kg pris 52 kr
Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 417 kr/kg pris 52 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 381 kr/kg pris 114 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 417 kr/kg pris 52 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 417 kr/kg pris 52 kr
Lax i bit varmrökt svartpeppar Miljömärkt

Lax i bit varmrökt svartpeppar Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 381 kr/kg pris 114 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 203 kr/kg pris 22 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 228 kr/kg pris 29 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 185 kr/kg pris 46 kr
Löksill 550g

Löksill 550g

ICA · 275 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 127 kr/kg pris 35 kr
Matjesillfilé 2,2kg

Matjesillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 146 kr/kg pris 146 kr
Matjessill 220g

Matjessill 220g

ICA · 110 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 203 kr/kg pris 22 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 119 kr/kg pris 36 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 167 kr/kg pris 21 kr
Matjessill i bitar 200g

Matjessill i bitar 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 151 kr/kg pris 19 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Ramslök & citronsill 220g

Ramslök & citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 258 kr/kg pris 28 kr
Ramslök & Citronsill 220g

Ramslök & Citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 254 kr/kg pris 28 kr
Restaurangansjovisfilé 400g

Restaurangansjovisfilé 400g

Klädesholmen · 260 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 168 kr/kg pris 44 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 461 kr/kg pris 37 kr
Rom svart finkornig

Rom svart finkornig

Abba · 78 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 473 kr/kg pris 37 kr
Räkor Färska Rökta med aioli

Räkor Färska Rökta med aioli

ICA · 350 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 246 kr/kg pris 86 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 140 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 438 kr/kg pris 61 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 364 kr/kg pris 102 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 234 kr/kg pris 40 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA Basic · 170 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 217 kr/kg pris 37 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 292 kr/kg pris 50 kr
Röd Rom Finkorning

Röd Rom Finkorning

ICA · 70 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 414 kr/kg pris 29 kr
Senapssill 215g

Senapssill 215g

ICA · 105 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 213 kr/kg pris 22 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 258 kr/kg pris 28 kr
Senapssill

Senapssill

Fiskexporten · 250 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Senapssill 250g

Senapssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 228 kr/kg pris 29 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 197 kr/kg pris 46 kr
Senapssill 550g

Senapssill 550g

ICA · 269 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 129 kr/kg pris 35 kr
Sill ansjoviskryddad 245g

Sill ansjoviskryddad 245g

Abba · 130 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 218 kr/kg pris 28 kr
Sill ingefära & lime 240g

Sill ingefära & lime 240g

Abba · 120 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Sill med smak av Brynt Smör 250g

Sill med smak av Brynt Smör 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 228 kr/kg pris 29 kr
Skärgårdssill 215g

Skärgårdssill 215g

ICA · 105 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 213 kr/kg pris 22 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 258 kr/kg pris 28 kr
Skärgårdssill 250g

Skärgårdssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 221 kr/kg pris 28 kr
Skärgårdssill 250g

Skärgårdssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 228 kr/kg pris 29 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 197 kr/kg pris 46 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 197 kr/kg pris 46 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 238 kr/kg pris 42 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 237 kr/kg pris 42 kr
Stenbitsrom svart storkorning

Stenbitsrom svart storkorning

Abba · 80 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 532 kr/kg pris 43 kr
Surströmming

Surströmming

Röda Ulven · 300 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 255 kr/kg pris 77 kr
Surströmmingsfiléer

Surströmmingsfiléer

Röda Ulven · 300 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 366 kr/kg pris 110 kr
Svartvinbärssill 250g

Svartvinbärssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 228 kr/kg pris 29 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 310 kr/kg pris 22 kr
Tångcaviar svart

Tångcaviar svart

ICA · 70 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 310 kr/kg pris 22 kr
Årets Sill 2026 Ceviche 250g

Årets Sill 2026 Ceviche 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Charlottenberg

jämförpris 228 kr/kg pris 29 kr
Tyck till