Lamm på ICA Charlottenberg 4 varor · Hela sortimentet · Butikssidan Lammframdel med ben ca Naturkött · 2300 g ICA Charlottenberg jämförpris 170 kr/kg pris 392 kr Lammgrytbitar ca Hacksta Halal · 2200 g ICA Charlottenberg jämförpris 126 kr/kg pris 277 kr Lammracks Färska ca Naturkött · 800 g ICA Charlottenberg jämförpris 482 kr/kg pris 385 kr Lammracks Färska ca 840g Scan · 844 g ICA Charlottenberg jämförpris 615 kr/kg pris 519 kr