Primat

Färdigmat på ICA Sjöbo Väst

168 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguette Kyckling Curry

Baguette Kyckling Curry

ICA · 245 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Baguette Rostbiff Potatissallad

Baguette Rostbiff Potatissallad

ICA · 245 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Baguetteröra med Kyckling och Curry

Baguetteröra med Kyckling och Curry

ICA · 175 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 113 kr/kg pris 20 kr
Baguetteröra med Tonfisk

Baguetteröra med Tonfisk

ICA · 175 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 113 kr/kg pris 20 kr
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 129 kr/kg pris 23 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 129 kr/kg pris 23 kr
Caesarsallad med Kyckling

Caesarsallad med Kyckling

ICA · 270 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 210 kr/kg pris 57 kr
Cheeseburgare 2-p

Cheeseburgare 2-p

ICA · 270 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 133 kr/kg pris 36 kr
Chicken Red curry Chicken Red Curry med Jasminris

Chicken Red curry Chicken Red Curry med Jasminris

Food Collective · 450 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 126 kr/kg pris 57 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 200 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 200 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 123 kr/kg pris 25 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Grön Ko · 400 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 177 kr/kg pris 71 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 97 kr/kg pris 45 kr
Frukostpannkakor

Frukostpannkakor

ICA · 240 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 102 kr/kg pris 25 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 147 kr/kg pris 59 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 107 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Gooh · 400 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 168 kr/kg pris 67 kr
Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

ICA · 400 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 107 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Gooh · 400 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 168 kr/kg pris 67 kr
Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

ICA · 360 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 119 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Lasagnette

Färdigmat Lasagnette

Taste of the World · 350 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 119 kr/kg pris 42 kr
Färdigmat Pasta Arrabbiata

Färdigmat Pasta Arrabbiata

ICA · 400 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Färdigmat Pasta Carbonara

Färdigmat Pasta Carbonara

ICA · 300 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 146 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

ICA · 420 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 156 kr/kg pris 66 kr
Färdigmat Ramen Fläsk

Färdigmat Ramen Fläsk

Ichiro · 365 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 158 kr/kg pris 58 kr
Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

ICA · 300 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 146 kr/kg pris 44 kr
Färdigmat Spaghetti Carbonara

Färdigmat Spaghetti Carbonara

Taste of the World · 350 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 119 kr/kg pris 42 kr
Färdigmat Spaghetti Carbonara

Färdigmat Spaghetti Carbonara

ICA · 360 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 119 kr/kg pris 43 kr
Färdigmat Spicy Korean Chicken

Färdigmat Spicy Korean Chicken

Kin Food · 500 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 153 kr/kg pris 77 kr
Färdigmat Spicy Koreansk Biff med nudlar

Färdigmat Spicy Koreansk Biff med nudlar

Kin Food · 440 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 174 kr/kg pris 77 kr
Färdigmat Thai Kyckling Cashewnötter och Grönsaker

Färdigmat Thai Kyckling Cashewnötter och Grönsaker

Kin Food · 500 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 153 kr/kg pris 77 kr
Färdigmat Thai Ryggbiff med Grönsaker i Vitlök och Chilisås

Färdigmat Thai Ryggbiff med Grönsaker i Vitlök och Chilisås

Kin Food · 500 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 153 kr/kg pris 77 kr
Färdigmat Thai stekt Ris med Kyckling

Färdigmat Thai stekt Ris med Kyckling

Kin Food · 440 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 174 kr/kg pris 77 kr
Gazpacho

Gazpacho

ICA · 500 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 45 kr/kg pris 23 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 53 kr/l pris 26 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 31 kr/l pris 24 kr
Gubbröra

Gubbröra

ICA · 200 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 128 kr/kg pris 26 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Gurksallad

Gurksallad

ICA · 200 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 61 kr/kg pris 12 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 186 kr/kg pris 51 kr
Ishavssallad

Ishavssallad

ICA Basic · 400 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 64 kr/kg pris 26 kr
Kebab klassisk

Kebab klassisk

Schysst käk · 275 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 186 kr/kg pris 51 kr
Kebabspett Färska

Kebabspett Färska

ICA · 360 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 166 kr/kg pris 60 kr
Klassisk Kebab Import

Klassisk Kebab Import

Schysst käk · 275 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 186 kr/kg pris 51 kr
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 87 kr/kg pris 39 kr
Klassiskt Potatismos 6 port

Klassiskt Potatismos 6 port

Felix · 220 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 120 kr/kg pris 26 kr
Klyftpotatis kryddad

Klyftpotatis kryddad

Peka · 500 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 53 kr/kg pris 26 kr
Kroppkakor

Kroppkakor

Piteortens chark · 750 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 77 kr/kg pris 58 kr
Kryddig Potatis

Kryddig Potatis

Peka · 500 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 53 kr/kg pris 26 kr
Kyckling Färdiglagad Tärnad Grillkryddad

Kyckling Färdiglagad Tärnad Grillkryddad

ICA · 200 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 184 kr/kg pris 37 kr
Kycklingburgare 2-p

Kycklingburgare 2-p

ICA · 268 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 134 kr/kg pris 36 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 182 kr/kg pris 50 kr
Kycklingköttbullar Stekta Färska

Kycklingköttbullar Stekta Färska

ICA · 500 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 98 kr/kg pris 49 kr
Kycklingsallad med Pasta

Kycklingsallad med Pasta

ICA · 365 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 153 kr/kg pris 56 kr
Kycklingsallad med Pasta Caesar XL

Kycklingsallad med Pasta Caesar XL

ICA · 450 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Kycklingsallad med Pasta Chili XL

Kycklingsallad med Pasta Chili XL

ICA · 450 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

ICA · 500 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 52 kr/l pris 31 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 35 kr/l pris 35 kr
Laxsallad med Bulgur XL

Laxsallad med Bulgur XL

ICA · 450 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Legymsallad

Legymsallad

Rydbergs · 200 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Lyxräksmörgås Handskalde räkor Kallskänksgourmé

Lyxräksmörgås Handskalde räkor Kallskänksgourmé

Kallskänksgourme · 300 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 350 kr/kg pris 105 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 270 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 119 kr/kg pris 32 kr
Middle East Tray

Middle East Tray

Farmers & Chefs · 90 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 231 kr/kg pris 21 kr
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 53 kr/l pris 26 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 66 kr/kg pris 26 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 46 kr/kg pris 18 kr
Ost och Skinksallad

Ost och Skinksallad

ICA · 365 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 153 kr/kg pris 56 kr
Ost- & skinkfralla Kallskänks Gourmé

Ost- & skinkfralla Kallskänks Gourmé

Kallskänksgourme · 120 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 213 kr/kg pris 26 kr
Pannkakor 8st

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 38 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Pannkakor Amerikanska 6-p

Pannkakor Amerikanska 6-p

POP! Bakery · 240 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 118 kr/kg pris 28 kr
Pannkakor Mums

Pannkakor Mums

POP! Bakery · 200 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 121 kr/kg pris 24 kr
Pasta Cup Carbonara

Pasta Cup Carbonara

ICA · 70 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 243 kr/kg pris 17 kr
Pasta Cup Tomat och Mozzarella

Pasta Cup Tomat och Mozzarella

ICA · 70 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 243 kr/kg pris 17 kr
Pasta Girasole Tomat Mozzarella Färsk

Pasta Girasole Tomat Mozzarella Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Pasta Mezze Lune Karl-johansvamp Färsk

Pasta Mezze Lune Karl-johansvamp Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Pasta Snack Pot Bolognese

Pasta Snack Pot Bolognese

Knorr · 60 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 330 kr/kg pris 20 kr
Pasta Snack Pot Carbonara

Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 63 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 315 kr/kg pris 20 kr
Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Knorr · 62 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 320 kr/kg pris 20 kr
Pasta Sweet Chili

Pasta Sweet Chili

ICA · 450 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 90 kr/kg pris 41 kr
Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

ICA · 500 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 91 kr/kg pris 45 kr
Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

ICA · 500 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 91 kr/kg pris 45 kr
Pastakopp Carbonara Glutenfri

Pastakopp Carbonara Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 285 kr/kg pris 20 kr
Pastakopp Tomato & Mozzarella Glutenfri

Pastakopp Tomato & Mozzarella Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 285 kr/kg pris 20 kr
Pinsa

Pinsa

ICA · 230 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 123 kr/kg pris 28 kr
Pizza Hawaii

Pizza Hawaii

ICA · 400 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Pizza Kebab

Pizza Kebab

ICA · 400 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Pizzasallad

Pizzasallad

ICA · 200 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 2000 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 28 kr/kg pris 56 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 32 kr/kg pris 64 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 800 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 28 kr/kg pris 23 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 33 kr/kg pris 26 kr
Potatismos Bacon & Lök Snack Pot

Potatismos Bacon & Lök Snack Pot

Knorr · 51 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 389 kr/kg pris 20 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA Basic · 1000 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 32 kr/kg pris 32 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 200 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 61 kr/kg pris 12 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 400 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 39 kr/kg pris 15 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 800 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 38 kr/kg pris 30 kr
Potatissallad Crème Fraiche

Potatissallad Crème Fraiche

Rydbergs · 350 g

ICA Sjöbo Väst

jämförpris 86 kr/kg pris 30 kr
Tyck till