Primat

Köttsubstitut på ICA Maxi Norrköping

82 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bacon Växtbaserad

Bacon Växtbaserad

La Vie · 120 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 305 kr/kg pris 37 kr
Baljväxtfärs

Baljväxtfärs

Anamma · 500 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr
Beef style strips

Beef style strips

Oumph · 700 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 115 kr/kg pris 80 kr
Cabanossy vegansk

Cabanossy vegansk

Peas of Heaven · 210 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 175 kr/kg pris 37 kr
Ch*cken style chunks

Ch*cken style chunks

Oumph · 280 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 125 kr/kg pris 35 kr
Chorizo

Chorizo

Farmers & Chefs · 240 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 161 kr/kg pris 39 kr
Chorizo vegan perfect

Chorizo vegan perfect

Peas of Heaven · 210 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 175 kr/kg pris 37 kr
Crispy green burger

Crispy green burger

Max · 360 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 142 kr/kg pris 51 kr
Crispy supreme

Crispy supreme

Max · 360 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 142 kr/kg pris 51 kr
Delifresh plant beef burger 4-p 90g

Delifresh plant beef burger 4-p 90g

Max · 360 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 115 kr/kg pris 42 kr
Falafel vegan Fryst

Falafel vegan Fryst

Findus · 450 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 80 kr/kg pris 36 kr
Falafel Vegansk Fryst

Falafel Vegansk Fryst

Anamma · 900 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 80 kr/kg pris 72 kr
Falafelpulver

Falafelpulver

Sevan · 200 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 95 kr/kg pris 19 kr
Filéer vegetariska Fryst

Filéer vegetariska Fryst

Quorn · 312 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 114 kr/kg pris 36 kr
Fish-ish-pinnar

Fish-ish-pinnar

ICA · 210 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 165 kr/kg pris 35 kr
Formbar färs

Formbar färs

Oumph · 400 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 94 kr/kg pris 38 kr
Formbar färs

Formbar färs

Oumph · 750 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 87 kr/kg pris 65 kr
Formbar färs vegansk Fryst

Formbar färs vegansk Fryst

Anamma · 850 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 82 kr/kg pris 70 kr Extrapris
Formbar vegofärs

Formbar vegofärs

Svenska Färsodlarna · 400 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 104 kr/kg pris 42 kr
Grilled ch*cken chunks

Grilled ch*cken chunks

Oumph · 280 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 125 kr/kg pris 35 kr
Grillkorv

Grillkorv

Farmers & Chefs · 240 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 161 kr/kg pris 39 kr
Grillkorv vegan

Grillkorv vegan

Peas of Heaven · 250 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 145 kr/kg pris 36 kr
Kebab chunks

Kebab chunks

Oumph · 280 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 125 kr/kg pris 35 kr
Leifs köttfria köttbullar

Leifs köttfria köttbullar

Dafgårds · 500 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 83 kr/kg pris 42 kr
Middagskorv vego ovo milt kryddad

Middagskorv vego ovo milt kryddad

Scan · 300 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Mince/Färs vegetarisk

Mince/Färs vegetarisk

Quorn · 600 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 91 kr/kg pris 55 kr
Ost Parveggio Riven Vegansk

Ost Parveggio Riven Vegansk

Green Vie · 100 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 260 kr/kg pris 26 kr
Plant based

Plant based

Philadelphia · 145 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 164 kr/kg pris 24 kr
Pulled BBQ chunks

Pulled BBQ chunks

Oumph · 280 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 125 kr/kg pris 35 kr
Smashed burger

Smashed burger

Oumph · 320 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 148 kr/kg pris 47 kr
Sojafärs vegansk Fryst

Sojafärs vegansk Fryst

ICA · 750 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 72 kr/kg pris 54 kr
Steak Färsk Växtbaserad Planted

Steak Färsk Växtbaserad Planted

planted. · 150 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 391 kr/kg pris 59 kr
Swedish style balls

Swedish style balls

Quorn · 300 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 119 kr/kg pris 36 kr
Thyme & garlic chunks

Thyme & garlic chunks

Oumph · 280 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 125 kr/kg pris 35 kr
Tofu Alspånsrökt Ekologisk

Tofu Alspånsrökt Ekologisk

Yipin · 230 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 125 kr/kg pris 29 kr
Tofu Chili Vitlök

Tofu Chili Vitlök

Yipin · 230 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 125 kr/kg pris 29 kr
Tofu i drömsås

Tofu i drömsås

Fiskexporten · 200 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 161 kr/kg pris 32 kr
Tofu i äpple & currysås

Tofu i äpple & currysås

Fiskexporten · 200 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 161 kr/kg pris 32 kr
Tofu naturell

Tofu naturell

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 54 kr/kg pris 22 kr
Tofu Naturell

Tofu Naturell

Peas of Heaven · 540 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 69 kr/kg pris 37 kr
Tofu Naturell Ekologisk

Tofu Naturell Ekologisk

ICA Gott Liv · 230 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 94 kr/kg pris 22 kr
Tofu naturell Ekologisk KRAV Yi Pin

Tofu naturell Ekologisk KRAV Yi Pin

Yipin · 230 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 98 kr/kg pris 23 kr
Tofu naturell Ekologisk KRAV

Tofu naturell Ekologisk KRAV

Yipin · 400 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 72 kr/kg pris 29 kr
Tofu rökt

Tofu rökt

ICA Basic · 200 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Tofu senapsgravad

Tofu senapsgravad

Fiskexporten · 200 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 161 kr/kg pris 32 kr
Tofu silkesmjuk Ekologisk

Tofu silkesmjuk Ekologisk

Yipin · 400 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 79 kr/kg pris 32 kr
Tofu örtmarinerad Ekologisk KRAV

Tofu örtmarinerad Ekologisk KRAV

Yipin · 230 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 125 kr/kg pris 29 kr
Veganska Crispy chcken

Veganska Crispy chcken

Oumph · 300 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Veganskivor ChiQi

Veganskivor ChiQi

Quorn · 100 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 270 kr/kg pris 27 kr
Veganskivor Pepperoni

Veganskivor Pepperoni

Quorn · 100 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 270 kr/kg pris 27 kr
Veganskivor Rökt smak

Veganskivor Rökt smak

Quorn · 100 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 270 kr/kg pris 27 kr
Vegetarisk mince/färs Fryst

Vegetarisk mince/färs Fryst

Quorn · 300 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 119 kr/kg pris 36 kr
Vegetarisk Sausages

Vegetarisk Sausages

Quorn · 420 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 119 kr/kg pris 50 kr
Vegetariska filéer Fryst

Vegetariska filéer Fryst

Quorn · 624 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 92 kr/kg pris 58 kr
Vegetariska pieces/bitar Fryst

Vegetariska pieces/bitar Fryst

Quorn · 300 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 119 kr/kg pris 36 kr
Vegetariska pieces/bitar Fryst

Vegetariska pieces/bitar Fryst

Quorn · 600 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 96 kr/kg pris 58 kr
Vego-Grillare

Vego-Grillare

ICA · 280 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 121 kr/kg pris 34 kr
Vegobacon

Vegobacon

ICA · 80 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 234 kr/kg pris 19 kr
Vegobacon Färsk

Vegobacon Färsk

ICA · 140 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 202 kr/kg pris 28 kr
Vegobullar

Vegobullar

Hälsans Kök · 460 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 116 kr/kg pris 54 kr
Vegobullar Glutenfri Fryst

Vegobullar Glutenfri Fryst

Anamma · 900 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 80 kr/kg pris 72 kr
Vegoburgare Glutenfri Fryst

Vegoburgare Glutenfri Fryst

Anamma · 880 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 82 kr/kg pris 72 kr
Vegoburgare umami

Vegoburgare umami

Svenska Färsodlarna · 320 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 130 kr/kg pris 42 kr
Vegofilébitar

Vegofilébitar

Hälsans Kök · 420 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 128 kr/kg pris 54 kr
Vegofilébitar

Vegofilébitar

Hälsans Kök · 700 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 115 kr/kg pris 80 kr
Vegofärs

Vegofärs

Anamma · 450 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 105 kr/kg pris 47 kr
Vegofärs

Vegofärs

Oumph · 900 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 74 kr/kg pris 66 kr
Vegofärs glutenfri Fryst

Vegofärs glutenfri Fryst

Anamma · 1000 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 70 kr/kg pris 70 kr Extrapris
Vegokebab

Vegokebab

Schysst käk · 350 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 143 kr/kg pris 50 kr
Vegokorv Glutenfri Fryst

Vegokorv Glutenfri Fryst

Anamma · 840 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 86 kr/kg pris 72 kr
Vegonuggets

Vegonuggets

Hälsans Kök · 700 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 105 kr/kg pris 74 kr
Vegonuggets av ärta

Vegonuggets av ärta

Anamma · 620 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 146 kr/kg pris 91 kr
Vegoprins Glutenfri Fryst

Vegoprins Glutenfri Fryst

Anamma · 300 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 151 kr/kg pris 45 kr
Vegoschnitzel

Vegoschnitzel

Hälsans Kök · 720 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 102 kr/kg pris 74 kr
Vegoschnitzel glutenfri

Vegoschnitzel glutenfri

Anamma · 750 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 96 kr/kg pris 72 kr
Vegoskivor Alspånsrökta

Vegoskivor Alspånsrökta

Pärsons · 100 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 236 kr/kg pris 24 kr
Vegoskivor Original

Vegoskivor Original

Pärsons · 100 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 236 kr/kg pris 24 kr
Vegoskivor Paprika

Vegoskivor Paprika

Pärsons · 100 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 236 kr/kg pris 24 kr
Vegoskivor Salami

Vegoskivor Salami

Pärsons · 100 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 236 kr/kg pris 24 kr
Vegoskivor Tomat & Basilika

Vegoskivor Tomat & Basilika

Pärsons · 100 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 236 kr/kg pris 24 kr
Vetestrimlor

Vetestrimlor

ICA · 500 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 92 kr/kg pris 46 kr
Äggersättare

Äggersättare

KhoiSan Tea · 175 g

ICA Maxi Norrköping

jämförpris 383 kr/kg pris 67 kr
Tyck till